Şimdi Ara

iPhone 4 DOKUNMATİK SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
3.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

benim cihazım son 1 haftadır menünün üst satırı olan bölmeyi kendi kendine tıklatıp uygulamalara giriyodu fakat bu sorun bugünden beri ekranın tamamına yansıdı klavye yerine de geldi bu durumdan dolayı yazı da yazamaz oldum. Cihazın ahizesini değiştirirken kamera yollarına da zarar verip kamera'm da çalışmıyodu ayrıca ama ben o halde 1-1.5 ay kullandım. Dediğim gibi de sorunum var. Acaba board'da kısa devre mi var yoksa dokunmatik mi arızalı???
    Sizin düşünceleriniz nelerdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismetgt -- 28 Ocak 2013; 2:29:15 >

• Belirtmiş olduğun problem cihazın dokunmatiğiyle alakalı bir problem olarak gözüküyor. Eğer board sorunu olsa, zamanla arıza olmaz, tamir olduğu andan itibaren sıkıntı yaratırdı ve artıp azalma yapmazdı. Tabikide bu benim fikrim, cihazı inceleyip fikir yürütmekte fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TecnoManiaq

Belirtmiş olduğun problem cihazın dokunmatiğiyle alakalı bir problem olarak gözüküyor. Eğer board sorunu olsa, zamanla arıza olmaz, tamir olduğu andan itibaren sıkıntı yaratırdı ve artıp azalma yapmazdı. Tabikide bu benim fikrim, cihazı inceleyip fikir yürütmekte fayda var.

teşekkürler

başka değişik fikirlere de ihtiyacım var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismetgt

quote:

Belirtmiş olduğun problem cihazın dokunmatiğiyle alakalı bir problem olarak gözüküyor. Eğer board sorunu olsa, zamanla arıza olmaz, tamir olduğu andan itibaren sıkıntı yaratırdı ve artıp azalma yapmazdı. Tabikide bu benim fikrim, cihazı inceleyip fikir yürütmekte fayda var.

teşekkürler

Sıkıntı dokunmatik panelde. Zamanla artmasını başka türlü açıklayamazsın dokundukça kaymış falan herhalde.
  • quote:

quote:

teşekkürler

bana sorarsan yapacağın ilk iş bir kere restore edip sorunun çözülüp çözülmeyeceğini görmek

• quote:

Orijinalden alıntı: omerfarukgltkn

quote:

quote:

teşekkürler

bana sorarsan yapacağın ilk iş bir kere restore edip sorunun çözülüp çözülmeyeceğini görmek

yazılım kaynaklı da olabilir bence çünkü kilitleyip geri açtığımda bi 5-10 saniye düzeliyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: omerfarukgltkn

quote:

quote:

teşekkürler

yazılım kaynaklı da olabilir bence çünkü kilitleyip geri açtığımda bi 5-10 saniye düzeliyor

o zaman hem ios 6 da çıkmışkan bir dene bakalım denemeden kimseye ekmek yok

• Bence sorun dokunmatik filmden kaynaklaniyor. Bende arkadasin 3gs inde ayni problemle karsilastim. Klavyedeki u nun bulundugu dusey satir komple algilamiyor. İcini actiysaniz filme zarar verme olasiliginiz cok yuksek. Yazilimsal olma ihtimali dusuk gibi. Ama bi restore deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s60_doctor

Bence sorun dokunmatik filmden kaynaklaniyor. Bende arkadasin 3gs inde ayni problemle karsilastim. Klavyedeki u nun bulundugu dusey satir komple algilamiyor. İcini actiysaniz filme zarar verme olasiliginiz cok yuksek. Yazilimsal olma ihtimali dusuk gibi. Ama bi restore deneyin.

restore yapmadim da 6.1'e yukselttim telefondan direk bisey degisir mi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: s60_doctor

Bence sorun dokunmatik filmden kaynaklaniyor. Bende arkadasin 3gs inde ayni problemle karsilastim. Klavyedeki u nun bulundugu dusey satir komple algilamiyor. İcini actiysaniz filme zarar verme olasiliginiz cok yuksek. Yazilimsal olma ihtimali dusuk gibi. Ama bi restore deneyin.

restore yapmadim da 6.1'e yukselttim telefondan direk bisey degisir mi?

Ben hala sorunun donanimsal oldugunu dusunuyorum, bi yedek alip restore yapin, hala duzelmezse yedeginizi yeniden yuklersiniz.

• Arkadaşlar benim iphone 4 telefonumun B H Y tuşları basmıyor neden acaba ? original şarj aleti kullanmadığımdan ötürü mü ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.