Şimdi Ara

Galaxy Note 3 Isınma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Açıkca söylemek gerekirse fazla araştırma yapmadım ve forumda böyle bir konu varsa da azar yemeden cevap alabilirsem sevinirim

1 haftadır note 3 kullanıyorum ve her sarj ettiğimde arka kamera kısmı ve ekranın üst kısımlarında fazla ısınma oluyor ve bu konu beni rahatsız etti.... Acaba bu durum normal mi??? note 3 kullanan arakdaşlar varmı acaba? onlarda da böyle ısınma sorunu oluyormu? O değil ciddi tribe girdim gidip aldıgım yerin kafasına atıcam yoksa

• tabikide ısınma olur sonuçta bataryayı sarj ediyorsunuz oyun oynadığınızda batarya boşalırkende ısınma olur.Fakat dikkat etmek lazım ne kadar ısınma oluyor bunu çeşitli porgramlarla bakıyorlar sanırım.Sorunda olabilir
  • ama ısınma bataryada değil, kamera çevresinde ve ekranın üst kısımlarında oluyor ve yeterince sıcak... sarj ettikten sonra bataryayı kontrol ettim çok az bir ısınma vardı ama kamera çevresine kır yumurtayı pişsin Note 3 kullanan herkes de böylemi acaba merak ettim
  • ilk önce hangi romu kullanıyorsun?hangi kernel var üzerinde,bunlara bakmak lazım. yoksa şarj olurken ısınması normal,ama sonrasında telefon boşta dururken ısınması normal değil elbette.
  • ozaman şöyle özetleyim

iphone 2g den beri ios kullanıyorum... note 3 ü cumartesi günü aldım googleplay den ki app ler dışında yüklediğim extra hiçbirşey yok. Android e de alışamadım henüz, farklı geldi.... Sabah şarj ederken %75 e gelene kadar telefon ha patladı ha patlicak diye bekledim, bayağa ısındı... laptop adaptoru gibi oldu %75 doldukdan sonra kendi kendine sogudu bi anda... oglen benchmark için AnTuTu yükledim sonuç amazing falan gaza getirdi ama benchmark yaparken saçmaladı ekran dokunmatiği saçmaladı, yine yanıcak kıvama geldi... Kamera etrafı inanılmaz ısındı, ekranın üst kısımları samsung yazısı tarafları ısındı... 15-20 dk sonra tekrar benchmark yaptım aynı programla, ne ısınma oldu, ne takılma, çatır çatır yaptı işlemleri... bu sırada sarj yüzdesi %60 lara gelmişti kurcalamaktan falan, sarj ettim şimdilik bir ısınma yok... buz gibi hala %100 oldu sarj hala dolap gibi.... ilginç

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.