Şimdi Ara

İphone 4 Açıkken Şarj Olmuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
7.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar. İphone 4'üm açıkken şarja takdığım zaman şarj oluyor gibi gösteriyo ama sabaha kadar bekleyeyim yinede yüzde göstergesi hiç değişmiyor ancak telefonu kapattığım zaman şarj ediyor bide şöyle bişi farkettim telefon açıkken yüzde göstergesi ne alçalıyor nede yükseliyor telefonu kapatıp açtıktan sonra değişiyor sorun ne olabilir ? Bide şarj sembolü akım simgesi olarak değil de kablo olarak gözüküyor.

• batarya bozulmuş olabilir belki
  • Bence yazılımsal bir problem var.Restore etmekte fayda var diye düşünüyorum.
  • Batarya bozuk olsaydı kapalıyken neden şarj etsinki ?
  • Yafoo arkadaşım en azından 10 kere temiz restore etmişimdir.
  • Telefonu şarja taktığınızda(220V) iPhone'un metal kasasından elektrik kaçağı hissediyor musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İrfan.S

Telefonu şarja taktığınızda(220V) iPhone'un metal kasasından elektrik kaçağı hissediyor musunuz ?

Hayır Kardeşim. Malesef Hisstmiyorum.
  • Servise götürseniz iyi olur.. Bir de onlar baksınlar.
  • quote:

Servise götürseniz iyi olur.. Bir de onlar baksınlar.

Cihazım Genpa garantisinde götürsem bi bahane bulmadan yaparlar mı örneği kullanıcı hatası vb.??
  • quote:

Orijinalden alıntı: tkc

quote:

Cihazım Genpa garantisinde götürsem bi bahane bulmadan yaparlar mı örneği kullanıcı hatası vb.??

Telefonunuzu düşürmediyseniz, ya da telefonun dış kasasında görülen fiziksel bir hasar yoksa kullanıcı hatası değildir. Garantisi varsa hiç düşünmeyin, götürün. Derdinizi anlatın bize anlattığınız gibi, cihaz değişimi yapabilirler gibi geliyor bana..
  • quote:

quote:

quote:

Telefonunuzu düşürmediyseniz, ya da telefonun dış kasasında görülen fiziksel bir hasar yoksa kullanıcı hatası değildir. Garantisi varsa hiç düşünmeyin, götürün. Derdinizi anlatın bize anlattığınız gibi, cihaz değişimi yapabilirler gibi geliyor bana..

Telefonun Kasasında öyle hatırı sayılabilecek bi hasar yok yani kılcal çizikler falan var ben bi götüreyim servisine . İnşallah Söylediğin Gibi yaparlar veya değiştirirler kardeşim .

• quote:

quote:

quote:

quote:

Telefonun Kasasında öyle hatırı sayılabilecek bi hasar yok yani kılcal çizikler falan var ben bi götüreyim servisine . İnşallah Söylediğin Gibi yaparlar veya değiştirirler kardeşim .

Kılcal çizikler problem olmaz, kasada yamulma, ezilme olmasın yeterli.. Şansınızı deneyin. Benim düşüncem, değişim yaparlar...

• quote:

Merhaba Arkadaşlar. İphone 4'üm açıkken şarja takdığım zaman şarj oluyor gibi gösteriyo ama sabaha kadar bekleyeyim yinede yüzde göstergesi hiç değişmiyor ancak telefonu kapattığım zaman şarj ediyor bide şöyle bişi farkettim telefon açıkken yüzde göstergesi ne alçalıyor nede yükseliyor telefonu kapatıp açtıktan sonra değişiyor sorun ne olabilir ? Bide şarj sembolü akım simgesi olarak değil de kablo olarak gözüküyor.

telefonunun i tunes tanıyor mu bi ara arkadasın teli de öyle olmustu girişte sorun vardı servise vermişti telefon kapalıyken sarj oluyordu ama 5 yada altı satte acıkken olmuyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: geceleriişgören

quote:

Merhaba Arkadaşlar. İphone 4'üm açıkken şarja takdığım zaman şarj oluyor gibi gösteriyo ama sabaha kadar bekleyeyim yinede yüzde göstergesi hiç değişmiyor ancak telefonu kapattığım zaman şarj ediyor bide şöyle bişi farkettim telefon açıkken yüzde göstergesi ne alçalıyor nede yükseliyor telefonu kapatıp açtıktan sonra değişiyor sorun ne olabilir ? Bide şarj sembolü akım simgesi olarak değil de kablo olarak gözüküyor.

telefonunun i tunes tanıyor mu bi ara arkadasın teli de öyle olmustu girişte sorun vardı servise vermişti telefon kapalıyken sarj oluyordu ama 5 yada altı satte acıkken olmuyordu

Evet arkadaşım. iTunes cihazımı görüyor hatta restore,oyun,müzik,video herşey yükleyip kaldırabiliyorum herşey normal ama telefon açıkken şarj olmuyor ve şarj göstergesi açıkken ne yükseliyor ne alçalıyor örneğin telefonu açtığımda şarj %78 yarım saat kullanıyorum göstergede bi değişiklik yok telefonu kapatıp tekrar açıyorum şarj göstergesi %65 bu hep böyle kapalıyken şarj süreside açıkken olduğu ile aynı Umarım anlatabilmişimdir dostum .

• şarj aletiniz orjinalmi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: geceleriişgören

quote:

Evet arkadaşım. iTunes cihazımı görüyor hatta restore,oyun,müzik,video herşey yükleyip kaldırabiliyorum herşey normal ama telefon açıkken şarj olmuyor ve şarj göstergesi açıkken ne yükseliyor ne alçalıyor örneğin telefonu açtığımda şarj %78 yarım saat kullanıyorum göstergede bi değişiklik yok telefonu kapatıp tekrar açıyorum şarj göstergesi %65 bu hep böyle kapalıyken şarj süreside açıkken olduğu ile aynı Umarım anlatabilmişimdir dostum .

anladım retsore de care olmamış garantiye vermeni tavsiye ederim

• hocam
    bende de su sekilde oluyor

notebook tan usb ile sarj edince , 1 gun de %5 doluyor.. :)... ama bazi pc lerde bu degiskenlikte gosterebiliyor... normal sarjda olabiliyor...

ama prizden sorun yasamiyorum

sen de istersen bi usb den sarj etmeyi dene , bakalim sen nasil bi sonuc elde edeceksin...

saygilar..
  • Garantiye verdiyseniz size ne dedikleri hakkinda bizide bilgilendirirseniz, sizden sonra bu sorunu yasayacak iPhone kullanicilari icinde bir ornek teskil etmis olursunuz. Son gelismeleri bekliyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fulldepo

şarj aletiniz orjinalmi?

Eve şarj aletim orjinal .
  • quote:

Garantiye verdiyseniz size ne dedikleri hakkinda bizide bilgilendirirseniz, sizden sonra bu sorunu yasayacak iPhone kullanicilari icinde bir ornek teskil etmis olursunuz. Son gelismeleri bekliyoruz..

Valla kardeş garantiye verdim ama bana bişi söylemediler teknik servis bakacak pazartesinde sonra size bilgi verecekler dedi Ama beni aradııklarında sorunun ne olduğunu yazacağım buraya...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.