Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (714. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.744
Cevap
83
Favori
858.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 712713714715716
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: frux

Kesinlikle 8.1.2 güncellemesini yüklemeyin, 5,5 saat olan ekran kullanım süresi 4,5 saat'e düşer.
    Ben de 15 gündür ios 7.1.2 yüklü 4S - 8 gb kullanıyorum. Daha evvel ios 6.1.3 yüklü eski 4S telefonumu kullanırken, 7 saat ekran kullanım süresini rahat alıyordum.
    ios 7.1.2 iyidir, en azından iki sene idare eder.

Bu 4s 8gb modelinde toplam alan 6gb bu alanında 1,31 gb ını sistem mi kullanıyor ? İ tunes te öyle duruyordu diğer alan adı altında. Herhangi bir bilginiz var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı dertten muzdaribim. IOS 8.1.2 cihazın içine okudu. Kullanmaktan nefret ettiğim bir telefon haline geldi 4S
  • Evet, ortalama 6 GB kalıyor kullanıcıya.. Telefonu sıfarlarsanız, güncelleyerek alan açılır ama hiç tavsiye etmem.
    Sizin ios sürümü kaç!

• quote:

Evet, ortalama 6 GB kalıyor kullanıcıya.. Telefonu sıfarlarsanız, güncelleyerek alan açılır ama hiç tavsiye etmem.
    Sizin ios sürümü kaç!

Ios 7.1.2 yazılımı var. 6gb hafızadan 1.31 gb ını bu yazılım mı kullanmış ?

• quote:

Orijinalden alıntı: çev.müh.tolga

quote:

Evet, ortalama 6 GB kalıyor kullanıcıya.. Telefonu sıfarlarsanız, güncelleyerek alan açılır ama hiç tavsiye etmem.
    Sizin ios sürümü kaç!

Ios 7.1.2 yazılımı var. 6gb hafızadan 1.31 gb ını bu yazılım mı kullanmış ?

Şu an benim de kullanılabilen hafıza 2.7 gb kalmış.. 8 gb'ın sanırım, 2 gb'ını sistem kullanıyor.. Ben bir kaç basit oyun oynadığım ve dinlemek için müzik atmadığım için bana rahat yetiyor..
    Size ios 8 ve 4S için bir link atıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz iphone 4 ios 6.1.2

Whatsapp bazen daha dogrusu coğunlukla acilmiyor. Aciyorum acimasini beklerken kapaniyor. Bu sorun neden kaynaklanir. Nasil cözerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba ben telefonu bir üst model ile değiştireceğim
    bu yüzden icould ve itunes tan yedekleme yaptım
    kişiler notlar epostalar vs icould gözüküyor
    itunesten müzikleri yedeklemek istedim yaptım ama icould gib kontrol şansım olmadığı için emin olamıyorum
    ayrıca icould için oyunlarıda yedekler deniyordu onuda bulamadım
    sabah telefonu teslim edeceğim akşamına yenisi gelecek yardım eder misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi can.avar -- 7 Ocak 2015; 18:24:00 >
  • Lumia 525 kullanıyorum.clas of clans için babamdaki i4 ile değiştirmeyi düşünüyorum aşırı derecede kasma felan olurmu yani oynancak seviyedemi.

• 4S 16 Gb temiz bir cihazın ortalama 2. el fiyatı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

Cihaz iphone 4 ios 6.1.2

Whatsapp bazen daha dogrusu coğunlukla acilmiyor. Aciyorum acimasini beklerken kapaniyor. Bu sorun neden kaynaklanir. Nasil cözerim.

tüm uygulamalar ios 8 e güncellendi de ondan
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

Cihaz iphone 4 ios 6.1.2

bu konuda çok sıkıntı yaşıyoruz, istediğin kadar ios 6 kullanacam desende hemen hemen tüm uygulamar ios 8'e güncelleniyor, biz yerimizde sayıyoz
  • Arkadaşlar ekstradan konu açmak istemedim size sorayım ben s3 mini kullanıyorum ama eskiden beri bi iphone hevesi var.2.el 4s 16gb almayı dusunuyorum sizce almalı mıyım yani bu saatten sonra alınır mı ? cevaplarınızı beklıyorum şımdıden teşekkurler .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

Cihaz iphone 4 ios 6.1.2

bu konuda çok sıkıntı yaşıyoruz, istediğin kadar ios 6 kullanacam desende hemen hemen tüm uygulamar ios 8'e güncelleniyor, biz yerimizde sayıyoz

aynen öyle ip 4 modeline ios8 yok sanırım ya 4 s modeli alınacak yada daha üstü
  • Kudret52 K kullanıcısına yanıt
    şuanki telefonuna göre mutsuz etmez ama 2. el alacağın için başka sıkıntılar yaşayabilirsin öncelikle pili eskidiği için çok az gidecek muhtemelen telefonun (yeni alınmış çok eskimemişse bu sorun olmaz) ve 2-3 senelik bir cihaz alırsan tuşlarında sorun yaşayabilirsin onun dışında bir sorun olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba iphone 4s şarj cihazının orjinal olup olmadığını nasıl anlarım.bu konuda yardımcı olabilir misiniz?ben deki şarj çakma galiba sürekli şarja taktığımda dıt dıt ötüyor ama kablosuyla bsayara taktığımda hiçbişey yok.cihazı 2. el almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyarsur

merhaba iphone 4s şarj cihazının orjinal olup olmadığını nasıl anlarım.bu konuda yardımcı olabilir misiniz?ben deki şarj çakma galiba sürekli şarja taktığımda dıt dıt ötüyor ama kablosuyla bsayara taktığımda hiçbişey yok.cihazı 2. el almıştım.

Arkadaşlar geçen gün paraya kıyıp apple store,dan 49 TL ye orjinal apple şarjı aldım.(bu arada şarj fiyatı vatan da 60 TL,Teknosa da 70 TL )Araştırmalarım sonucu orjinal ve çakma şarj arasındaki farkları ve nasıl anlaşılacağı konusundaki yorumumu '' iPhone 4 şarj aletinin orijinal olup olmadığını nasıl anlarız?'' forumunda görebilirsiniz...
    Bu arada iphone alacaksanız en az 4S 16 GB olanından almanızı tavsiye ederim.Çünkü 4 olanlar güncelleme almıyor ve 4S arasında dağlar kadar fark var.8GB lık olanlardan alırsanız güncellemelerden dolayı sıkıntı yaşayabilirsiniz çünkü her güncellemede hafızadaki yer azalıyor ve cihazınız kilitlenmeye başlıyor.Ben o yüzden eşime 16 GB lık aldım ve şimidye kadar hiçbir sorun yaşamadı.
  • Arkadaşlar Merhaba Bişey Sormak istiyorum Bi arkadaşım Var Iphone 4 (32GB)ü Var Artık Android İşletim Sistemli Telefon Kulllanmak İstiyor Bende De GM discovery (16GB) var sizce takas edelim mi ikimizin telefonunda temiz ve sorunsuz Bi yaımcı olun iyi formlar ...
  • arkadaşlar az önce iphone 4 de iOS 7.1.2 den 6.1.2 ye döndüm cihaz o kadar hızlı ve keyifli olduki anlatamam. Hem App Store dan birçok uygulamanın 6.1.2 uyumlu sürümleride indirilebiliyor. Oh bee insan gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: modernbodyci

arkadaşlar az önce iphone 4 de iOS 7.1.2 den 6.1.2 ye döndüm cihaz o kadar hızlı ve keyifli olduki anlatamam. Hem App Store dan birçok uygulamanın 6.1.2 uyumlu sürümleride indirilebiliyor. Oh bee insan gibi

bunu nasıl yaptınız? benim iphone 4s'te ios 5 yüklü, telefon hala ilk günkü gibi çok hızlı fakat çoğu uygulamayı desteklemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aiko

quote:

Orijinalden alıntı: modernbodyci

arkadaşlar az önce iphone 4 de iOS 7.1.2 den 6.1.2 ye döndüm cihaz o kadar hızlı ve keyifli olduki anlatamam. Hem App Store dan birçok uygulamanın 6.1.2 uyumlu sürümleride indirilebiliyor. Oh bee insan gibi

bunu nasıl yaptınız? benim iphone 4s'te ios 5 yüklü, telefon hala ilk günkü gibi çok hızlı fakat çoğu uygulamayı desteklemiyor.

Downgrade işlemi shsh kaydı gerekmeden yapılabiliyor ama iphone 4 için hocam, ayrıca sadece tethered şekilde oluyor yani cihaz kapandıktan sonra cihazı pc ye bağlayıp redsnow ile just boot yapmak gerekiyor.

http://www.geeksn0w.it/GeekGrade/download.html

Bu yüzden ios 7.1.2 ye cihazı dfu moduna alarak geri döndüm. İlginçtir ki gayet stabil oldu ios 7.1.2 de :) Real racing 3ü gayet stabil ve rahat oynayabiliyorum. Uygulama konusuna gelince ios 6 da şöyle oluyor örneğin facebooku indireceksiniz yada minimum ios 7 isteyen bir programı. Telefon üzerindeki app storedan (pc den değil) uygulama indireceğiniz zaman şöyle bir uyarı verir bu uygulamanın daha eski bir sürümü mevcuttur indirmek istermisiniz diye sorar isterseniz evet diyorsunuz ve onu kuruyor. Yani uygulama daha önceden o sürüm için yayınlanmışsa o sürüm için olan versiyonu indirebilirsiniz. Ama hiç o sürüm için yayınlanmamışsa uygulamanın istediği sürüme sahip olmanız gerekiyor. Malum ios 6 için birçok uygulama halen mevcut fakat ios 5 ler daha eski. Kısa bir nostaljiden sonra 7.1.2 ye geri döndüm : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modernbodyci -- 9 Mart 2015; 22:12:31 >
  • 
Sayfa: önceki 712713714715716
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.