Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★►

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
14.741
Cevap
86
Favori
851.135
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> ◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★►
Giriş
    14823 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SALIGIA

Arkadaşlar bu Facetime ve iMessage in aktivasyon için gönderdiği sms ücretleri canımı sıkmaya başladı. Her restoreden sonra bunu yapmasını engellemek mümkün mü bir tweak ile? Hayır kapatamıyorum da çünkü aktif olarak kullanıyorum. Tamam iPhone lardan sms göndererek aktifleştiriyor onu anladık. Peki iPad lerde nasıl yapıyor bunu? Yani onlarda da bir şekilde aktifleştiriyor tamam ama bana sms ücreti geçirmesin. 30 lira gelmesi gereken fatura 50 lira geldi. Gerçi bir tweak ile bunun çözümü olsa bile restoreden sonra tweak silinecek gene aynı geyik. Acaba Vodafone ya da Turkcell'de aynı sorunu yaşayan var mı?

Aynen ipad de nasıl oluyor da sms olmadan aktifleşirken iphonede sms ücreti geçiriyorlar .geçenlerde de benim iphonede kendi kendine kapanmış nasıl kapanmışsa artık, yeniden aktif etmeye çalıştım tam 4 tane sms gönderilmiş online işlemlerden baktım her biri 0,60 tl görünüyor.
    Acaba sim kartı çıkarıp öyle aktif etsek olur mu ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 17 Kasım 2014; 20:35:12 >
    |
    |

• Yarbay
    5500 Mesaj

Turkcell de aynı sorunu yaşadım hatta halen yaşıyorum. Ben de sorunun çözümünü -varsa- merak ediyorum.
    |
    |
    SALIGIA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Cooler Master Case PRO5/Ryzen7 1800X 3.6 GHZ/NOCTUA NHU12SE/ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO//Sapphire Nitron Radeon RX 580 4G/GSKILL FlareX DDR4-3200Mhz C14 32GB (4x8GB)/Samsung 970 PRO 512 M.2 SSD/Samsung 850 PRO 512GB Sata3 SSD/Samsung 320GB 7200RPM 16MB SATA2 HDD)SamsungHD154UI 1.5TB HDD/Seasonic Focus Plus 750W 80 Gold/Viewsonic XG2401 24"1ms 144HZ
  • Yüzbaşı
    374 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

8.1.1 çıkmış ipad2 ve 4s performans iyileştirme ile ilgili
    quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

8.1.1 çıkmış ipad2 ve 4s performans iyileştirme ile ilgili

deneyelim bakalım
    |
    |

Orijinalden alıntı: shawshang

bu ekran parlaklığı otomatikte olmasına rağmen çalışmıyor nedeni nedir sizce ?
    quote:

Orijinalden alıntı: shawshang

bu ekran parlaklığı otomatikte olmasına rağmen çalışmıyor nedeni nedir sizce ?

o ios 8 den sonra kafayı yedi otomatik yapınca tlfonu açınca çok kısık açılıyor ben manuelde bırakıyorum artık
    |
    |
    Cooler Master Case PRO5/Ryzen7 1800X 3.6 GHZ/NOCTUA NHU12SE/ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO//Sapphire Nitron Radeon RX 580 4G/GSKILL FlareX DDR4-3200Mhz C14 32GB (4x8GB)/Samsung 970 PRO 512 M.2 SSD/Samsung 850 PRO 512GB Sata3 SSD/Samsung 320GB 7200RPM 16MB SATA2 HDD)SamsungHD154UI 1.5TB HDD/Seasonic Focus Plus 750W 80 Gold/Viewsonic XG2401 24"1ms 144HZ
  • Yarbay
    2440 Mesaj
    Merhaba, 2. el Iphone 4 almayı düşünüyorum.
    Genel olarak orta tuş problemleri okuyorum.
    Fiyatlar 400-500 arasında farklılık gösteriyor.
    Tavsiye eder misiniz?
    |
    |
  • Teğmen
    147 Mesaj
    merhaba arkadaşlar

4s kullanan bir arkadaşım da şebeke sorunu yaşıyor. forumu tamamen okuma şansım olmadığı için yazmak durumunda kaldım daha önce sorunu yaşayan varsa çözümü hakkında bilgi verebilir mi ?
    |
    |

İMEİ den yolcu beraberinde getirilen cihaz diyor. İTUNES le en son İOS 7 Yüklü,

4 ncü veya 5 nci el olabilir. Cihaz İCOULD KİLİTLİ , yan, email ve şifre yok. Ben aldığımda farklı bir email ile eşleme yapılıp bazı uygulamalar yüklü ve çalışıyordu . Ancak bende sıfırladım ve şimdi SİM KART KAYDI YOK diyerek ilerliyor ve ilk bilgleri istiyor. Hangi ülke nasıl anlarız ve neler yapılabilir ?

tşk ler
    |
    |
  • Yüzbaşı
    939 Mesaj
    İphone 4s min bataryasını değiştiricem ama almışken yüksek mah batarya olsun. Daha önce almış olanlar yada güvenilir site bilenler link atabilirmi? Yalnız site Türkiyeden olsun yurtdışından getirmeyle uğraşmak istemiyorum
    |
    |
    2.el ıphone 4 alacagım kullananlar memnunmudur sizce alınırmı hala

3 hafta önce 2.el ios 7.1.1 kurulu 4S 32GB aldım. çok memnunum
    |
    |
    wixwe00 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    yaklaşık 1.5 ay önce 4s 8gb aldım..sıfır cihaz..üzerinde 7.1.2 vardı..sırasıyla güncellemeleri yaptım şuanda 8.1.1 var..çok şükür problem yok..samsung ve androide tepki olarak ios'a geçtim..maşallah memnunum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

4s cihazımı genpa servisine gönderdim nedeni ise %30 %20 civarlarında kapanıyordu pil değişimi olacak garanti dahilinde şuan parça bekleniyor değiştiren varmı genpa etiler servisinden memnun olan varmı ?

yeni takılan batarya orjinalmidir birçok yerde yedek parça olarak yok diyorlar orjinal batarya takmıyormuş servisler bilginiz varmı ?
    |
    |
    ablamda çok temiz iphone 4 var ürün kodunda /a var yurt dışı için üretilmiş sanırım sizce iphone 4 hala kullanılırmı ? md127ll/a operator turkcell 16.0 yazıyor avea kullanıyorum sıkıntı olur mu acaba
    |
    |
    |
    |
    517 Mesaj
    Iphone 4 32 gb telefonu şimdi aldım geldim eve kendime 400 tl bütçe ayırmıştım ya discovery ya 4 alacaktım iyiki 4 almışım cihaz eski olmasına rağmen yağ gibi akıyor, arkadaşlar şimdi bu 4 lerin en stabil sürümü kaç ? 7.1.2 mi
    12742 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DALGIÇ ADAM

Iphone 4 32 gb telefonu şimdi aldım geldim eve kendime 400 tl bütçe ayırmıştım ya discovery ya 4 alacaktım iyiki 4 almışım cihaz eski olmasına rağmen yağ gibi akıyor, arkadaşlar şimdi bu 4 lerin en stabil sürümü kaç ? 7.1.2 mi
    quote:

Hayırlı olsun. 7'li sürümlerde stabilite açısından bir sorun yok ama iPhone 4'e ağır geliyor. 6'lı sürümlerdeysen kalabildiğin kadar kalmanı tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    517 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HiGHWAYMOUSE

quote:

Hayırlı olsun. 7'li sürümlerde stabilite açısından bir sorun yok ama iPhone 4'e ağır geliyor. 6'lı sürümlerdeysen kalabildiğin kadar kalmanı tavsiye ederim.

Hocam 7.1.2 de kasma falan yok geçişlerde memnunum teşekkürler
    |
    |
    295 Mesaj
    4 S Telefonumun rehberi ( telefon numaraları ) silindi kendi kendine. Nasıl geri getirebilirim bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi
    |
    |
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.