Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (713. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.745
Cevap
83
Favori
858.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 711712713714715
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım. ne zaman ios 5 tweak desteği biterse artık o zaman gececeğim
  • iOS 8 kullanan arkadaşlardan, iOS 8.1.2'yi yükleyen oldu mu? Artı eksi yönleri neler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 3 yıldır jailbreaklı 16gb i4S kullanıyorum ios7.1.1. Hiçbir sorun yok fakat ekran artık küçük gelmeye başladı. İphone 6 alacakta ekonomik güç yok. Bu yüzden şu sıralar çok revaçda olan asus zenfone 6 ya kafayı bayağı taktım.Fiyatı 800 lira. Fakat tabiki androİd. Fikirlerinizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

Arkadaşlar 3 yıldır jailbreaklı 16gb i4S kullanıyorum ios7.1.1. Hiçbir sorun yok fakat ekran artık küçük gelmeye başladı. İphone 6 alacakta ekonomik güç yok. Bu yüzden şu sıralar çok revaçda olan asus zenfone 6 ya kafayı bayağı taktım.Fiyatı 800 lira. Fakat tabiki androİd. Fikirlerinizi bekliyorum.

İphonun ölüsü bile, androidin en babasını döver, ben de androidden iphona geçtim, bundan sonrada kesinlikle android telefona dönmem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

quote:

Arkadaşlar 3 yıldır jailbreaklı 16gb i4S kullanıyorum ios7.1.1. Hiçbir sorun yok fakat ekran artık küçük gelmeye başladı. İphone 6 alacakta ekonomik güç yok. Bu yüzden şu sıralar çok revaçda olan asus zenfone 6 ya kafayı bayağı taktım.Fiyatı 800 lira. Fakat tabiki androİd. Fikirlerinizi bekliyorum.

İphonun ölüsü bile, androidin en babasını döver, ben de androidden iphona geçtim, bundan sonrada kesinlikle android telefona dönmem

Aslında bunun farkındayım ama şu küçük ekran olayı ve i6 ların fiyatı beni tetikliyor.

• quote:

quote:

quote:

Aslında bunun farkındayım ama şu küçük ekran olayı ve i6 ların fiyatı beni tetikliyor.

Biraz daha bekleyip iphone 6 almak daha mantıklı, ben öyle yapmayı düşünüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Öyle yapacam herhalde bakalım. Apple ürünleride samsung falan gibi değil fiyatlar çok geç düşüyor. Samsun her ay bir model çıkarttığı için müthiş fiyat düşümü oluyor onlarda. 3 yıl önce i4S 16gb ı 2000 liraya almıştım şimdi aynı tel tekno marketlerde anca 1400 lere düştü. Az değil tam 3 yıl oldu. Bundan dolayı iphone 6 nın yakın zamanda iyi bir düşüş yaşayacağını sanmıyorum. Gerçekten apple kalitesi başka 3 yıldır okadar jailbreak atmalar falan tık yok maaşallah. Son derece memnunum yani ama dediğim gibi belli bir müddet sonra i6 görünce büyük ekranda fena değil hani

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Öyle yapacam herhalde bakalım. Apple ürünleride samsung falan gibi değil fiyatlar çok geç düşüyor. Samsun her ay bir model çıkarttığı için müthiş fiyat düşümü oluyor onlarda. 3 yıl önce i4S 16gb ı 2000 liraya almıştım şimdi aynı tel tekno marketlerde anca 1400 lere düştü. Az değil tam 3 yıl oldu. Bundan dolayı iphone 6 nın yakın zamanda iyi bir düşüş yaşayacağını sanmıyorum. Gerçekten apple kalitesi başka 3 yıldır okadar jailbreak atmalar falan tık yok maaşallah. Son derece memnunum yani ama dediğim gibi belli bir müddet sonra i6 görünce büyük ekranda fena değil hani

i6 fiyatları çabuk düşecektir, benim tahminim çünkü 4s ve 5s kadar tutulmayacak.
  • arkadaşlar itunes ve itoolsdan gördüğün zil sesi nedense zil seslerinde görünmüyor. Sıkıntı ne olabilir sizce ? 4s 8.1.2 yüklü
  • Arkadaşlar merhaba lg l9 var elimde ama artik kasmaya basladi ve kamerasindanda memnun degilim oyun oynamam telefonda mesajlasma sosyal medyada takilirim ve kamera benim icin onemli acaba ikinci el iphone 4 almami oneriir misiniz ? Bana yeter gibime geliyor .

• En az 4s al bence
  • İp4s 8.1.2 kullanıyorum telefondan çok memnunum ama menüde arada donmalar yaşıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim alıntılayarak cevap verirseniz sevinirim.

• Menü geçişleriyse efektleri kapatabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: LSG

Merhaba, 2. el Iphone 4 almayı düşünüyorum.
    Genel olarak orta tuş problemleri okuyorum.
    Fiyatlar 400-500 arasında farklılık gösteriyor.
    Tavsiye eder misiniz?

Ben 400 e aldım 3 hafta sonra orta tuş sorunu oldu internetteki videolarla düzelttim onun dışında cihaz çok hızlı tabi bir iphone 5 ve iphone 6 değil ama kasma donma yapmıyor
  • Arkadas bende kayitsiz 4s var. Uzerinde ios 7.1.1 var. Kasamalar vs hic biri yok. En stabil ios suan. Ilgilenen varsa bana ozelden yazabilir..

• Beyler iphone cihaza karbon kaplatan varmı nasıl memnunmusunuz bende düşünüyorum da ?
  • Merhaba, iphone 4s 8gb almış bulunmaktayım. İos 7 yüklü ve suanda 8 guncellemesi geldi yüklemedim henüz. Toplam hafızası 6 gb sanırım. Sormak istediğim i tunes e bağladıgımda 6 gb toplam hafızanın 1.31 gb ı diğer adı altında alan kaplamakta. Acaba bu alan ios sistem alanı mıdır ? Yoksa güncelleme geldi telefona . Güncelleme dosyasının boyutu mudur? Yüklemesek bile indirme yapmadan cihazda yer kaplar mı?

• Cihazın "Ayarlar>Genel>Kullanım" kısmından güncelleme dosyası olup olmadığını görebilirsin..

EDİT: WİFİ'ye bağlandığında arkada güncellemeyi indirmiş olabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaann26 -- 2 Ocak 2015; 19:15:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaann26

Cihazın "Ayarlar>Genel>Kullanım" kısmından güncelleme dosyası olup olmadığını görebilirsin..

EDİT: WİFİ'ye bağlandığında arkada güncellemeyi indirmiş olabilir..

Dediğiniz yere baktım kullanım kısmında güncelleme dosyası görünmüyor.Yazılım güncellemeye baktım İos 8.1.2 919 mb diyor. altta da bu güncelleme için 4,4 gb saklama alanı gerektiği için yüklenemiyor denmiş. Sanırım bu güncelleme dosyası güncelleme yapmasam bile telefonda harici bir alan kaplamamakta . ?
  • Kesinlikle 8.1.2 güncellemesini yüklemeyin, 5,5 saat olan ekran kullanım süresi 4,5 saat'e düşer.
    Ben de 15 gündür ios 7.1.2 yüklü 4S - 8 gb kullanıyorum. Daha evvel ios 6.1.3 yüklü eski 4S telefonumu kullanırken, 7 saat ekran kullanım süresini rahat alıyordum.
    ios 7.1.2 iyidir, en azından iki sene idare eder.

• 
Sayfa: önceki 711712713714715
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.