Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (546. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.744
Cevap
83
Favori
858.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 544545546547548
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple Kimliği alamıyorum aktivasyon maili gelmiyor yardım edin beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali Sami Yen

Apple Kimliği alamıyorum aktivasyon maili gelmiyor yardım edin beyler

yeni ıphone alan arkadaşlar için güzel bir site herşey bu sitede adım adım takip edin bilmediklerinizihttp://www.iphoneturkey.biz/
  • 2 gün sonra izmir media markt ten iphone 4s almayı planlıyorum nelere dikkat etmeliyim paralel ihracat ,ölü piksel ,sarı ekran hatası gibi bilmem gereken neler nedir face time jb falan biraz bilgi verir misiniz çünkü int. te bayağı hata da var kullanıcılar şikayetçi ondan
  • http://resim.donanimhaber.com/m_55815598/tm.htm

bu konuda olabilecek bütün sorunlar yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcan1

2 gün sonra izmir media markt ten iphone 4s almayı planlıyorum nelere dikkat etmeliyim paralel ihracat ,ölü piksel ,sarı ekran hatası gibi bilmem gereken neler nedir face time jb falan biraz bilgi verir misiniz çünkü int. te bayağı hata da var kullanıcılar şikayetçi ondan

en önemlisi ayarlar+genel+hakkında+tanılar ve kullanım+tanılar ve kullanım verilerini
    sırasıyla tıkla karşına hatalı konumlar çıkacak
    buraya baktığında ((panic plist)) hatası görürsen o ürünü hemen geri ver alma
    çünkü bu donanım hatasıdır güncellemeyle düzelecek hata değildir.
  • Mrb arkadaşlar bildiğiniz gibi iphonelarda bir klasör içine en fazla 12 tane application atılıyor. Bunu arttırmak için folder enhencer ve infinifolder vb.programlar varmış ama cydia'dan arattığımda bu programların paralı olduğunu görüyorum. Bunların haricinde başka ücretsiz bildiğiniz uygulama varmı yada folderenhencer'ı ücretsiz yükleyebileceğim başka bir repo varsa paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden tşkler....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ngurbuz

Mrb arkadaşlar bildiğiniz gibi iphonelarda bir klasör içine en fazla 12 tane application atılıyor. Bunu arttırmak için folder enhencer ve infinifolder vb.programlar varmış ama cydia'dan arattığımda bu programların paralı olduğunu görüyorum. Bunların haricinde başka ücretsiz bildiğiniz uygulama varmı yada folderenhencer'ı ücretsiz yükleyebileceğim başka bir repo varsa paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden tşkler....

hemde çok pahalı bence artık telefonu jb lemeninde fazla bir anlamı kalmıyor
    virüslere açık hale getiriyoruz
    paralıysa appledada orıjınal paralı uygulamalar zaten mevcut
    ne dersiniz cydia da herşey paralı olursa jb yapmanın cazibesi ölürmü
    telefonun dış tehditlerede maruz kalması cabası
  • Daha önceden JB yapıyordum ama artık yapmıyorum. Telefon çok daha stabil çalışıyor ve bataryası da daha uzun gidiyor. Üstelik telefondan bankacılık işlemlerimi de yaptığımdan güvenilirlik konusunda aklımda bir soru işareti kalmıyor. Zaten acil ihtiyaç duyduğunuz ve sürekli elinizin altında bulunmasını isteyebileceğiniz uygulamalar kaç tane ki? Satın alın yada ücretsize düştüğünde yükleyin olsun bitsin.
  • Mrb arkadaşlar bildiğiniz gibi iphonelarda bir klasör içine en fazla 12 tane application atılıyor. Bunu arttırmak için folder enhencer ve infinifolder vb.programlar varmış ama cydia'dan arattığımda bu programların paralı olduğunu görüyorum. Bunların haricinde başka ücretsiz bildiğiniz uygulama varmı yada folderenhencer'ı ücretsiz yükleyebileceğim başka bir repo varsa paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden tşkler....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ngurbuz

Mrb arkadaşlar bildiğiniz gibi iphonelarda bir klasör içine en fazla 12 tane application atılıyor. Bunu arttırmak için folder enhencer ve infinifolder vb.programlar varmış ama cydia'dan arattığımda bu programların paralı olduğunu görüyorum. Bunların haricinde başka ücretsiz bildiğiniz uygulama varmı yada folderenhencer'ı ücretsiz yükleyebileceğim başka bir repo varsa paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden tşkler....

ücretli tweakleri internetten indirip atabilirsin ben genelde buradan yapıyorum tık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsiCimbomlu -- 22 Ağustos 2012; 22:19:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

Daha önceden JB yapıyordum ama artık yapmıyorum. Telefon çok daha stabil çalışıyor ve bataryası da daha uzun gidiyor. Üstelik telefondan bankacılık işlemlerimi de yaptığımdan güvenilirlik konusunda aklımda bir soru işareti kalmıyor. Zaten acil ihtiyaç duyduğunuz ve sürekli elinizin altında bulunmasını isteyebileceğiniz uygulamalar kaç tane ki? Satın alın yada ücretsize düştüğünde yükleyin olsun bitsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldığımdan bu yana jb yapmadan kullanıyorum, fakat eski bir android kullanıcısı oldugum için bazı kısıtlamalar hoşuma gitmiyor, bu nedenle jb yapmak istiyorum. Tek korkum cihazın şu anki stabilitesini kaybetmesi...

• Ben de JB'den standart kullanıma dönenlerdenim. SB Settings dışında hiç bir şeyini aramıyorum. Cihazın (4S) şarjı 2 gün gitmeye başladı. Diğer türlü her akşam yatarken şarja bağlıyordum.
  • Ekrandaki seffaf kilif sinir bozucu sekikde cizilmeye baslasi cikarip ekrani guzelce temizlersem bir iz falan kalirmi yada bu cizikler yada izler kilifin degilde ekranin ciziklerimidir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

quote:

Orijinalden alıntı: ugurcan1

2 gün sonra izmir media markt ten iphone 4s almayı planlıyorum nelere dikkat etmeliyim paralel ihracat ,ölü piksel ,sarı ekran hatası gibi bilmem gereken neler nedir face time jb falan biraz bilgi verir misiniz çünkü int. te bayağı hata da var kullanıcılar şikayetçi ondan

en önemlisi ayarlar+genel+hakkında+tanılar ve kullanım+tanılar ve kullanım verilerini
    sırasıyla tıkla karşına hatalı konumlar çıkacak
    buraya baktığında ((panic plist)) hatası görürsen o ürünü hemen geri ver alma
    çünkü bu donanım hatasıdır güncellemeyle düzelecek hata değildir.

Valla hocam sende okuduktan sonra girdim baktim bendede uc tane panic plist hatasi var bndede durduk yere uc kere kapanmisti bnde jb den felandir diye umursamamistim ama simdi restore edicem sonra tekrar denicem bakalim bi sorun olucakmi olursa teleservice yolu gozuktu desene eyvallah bilgi icin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: AsiCimbomlu

Ekrandaki seffaf kilif sinir bozucu sekikde cizilmeye baslasi cikarip ekrani guzelce temizlersem bir iz falan kalirmi yada bu cizikler yada izler kilifin degilde ekranin ciziklerimidir ?

O koruyucuları takmanızdaki amac zaten telefonu korumak adı üstünde "koruyucu" yani koruyucuları çıkarırsanız telefonunuzda en ufak çizik bile görmezsiniz

• fb guncellemesi guzel olmus bu arada.
    birde şu hambo oyunu cok iyiymis bagimli yapiyo

• 2 gun giden iphone sarji valla bravo

• quote:

Orijinalden alıntı: Myret Alpin

quote:

Orijinalden alıntı: AsiCimbomlu

Ekrandaki seffaf kilif sinir bozucu sekikde cizilmeye baslasi cikarip ekrani guzelce temizlersem bir iz falan kalirmi yada bu cizikler yada izler kilifin degilde ekranin ciziklerimidir ?

O koruyucuları takmanızdaki amac zaten telefonu korumak adı üstünde "koruyucu" yani koruyucuları çıkarırsanız telefonunuzda en ufak çizik bile görmezsiniz

Biraz celiskili yazmissin ne demek istedigini anlamadim

• arkadaşlar önemli bi sorunum var çözemedim sizede sormak istedim;
    dün akşam telefonu bahcede bi yere bırakmıştım ve babam hortumla sulama yaparken telefonu görmemiş ve bizim iphone banyo yapmış :)
    allahtan silikon kılıf vardı hemen kuruladım biraz zaman geçtikten sonra dikkat ettim hoparlör sesi çok az kuruyunca gecer dedim ve geçti ses düzeldi,
    olay bundan sonra başladı, şuanda telefonda ses yok video ve müziklerde hiç ses yok ben hoparlör gitti heralde derken o an bi arama geldi normal olarak çaldı görüşmemi yaptım kapattım, müzik açtım yine ses yok ama başka bi telefondan kendimi aradım çalıyor, anlam veremedim hoparlör bozuk olsa telefonda çalmaz! kulaklık taktıgım zaman ses kulaklıktan geliyor fakat kendi hoparlöründe ses yok ayarlardan zil seslerine girip baktıgımda zil sesleri çalıyor
    kısaca özetlemek gerekirse müzik video oyun sesleri yok fakat zil sesleri var, hoparlörden olsa zil seside olmaz diye düşünüyorum
    aklıma yazılımdan olabilir diye geçiyor ama oda mantıksız,
    acaba sorun nerde? ne yapmamı önerirsiniz?
    Not: sesli notlarda da ses var, sesimi kaydettim ve hoparlorden dinledim, zil sesleride caliyor sadece Muzik video oyun sesi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delimavii67 -- 24 Ağustos 2012; 2:31:58 >
  • 
Sayfa: önceki 544545546547548
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.