Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (544. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.744
Cevap
83
Favori
858.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oturdugun yerde gold flan varsa , en ucuzu gold veriyor diye biliyorum , ben sordum gecen iPhone 4S 32 gb ,2420 TL demisti sanirim..internetten alma bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: webconn

Bende öyle düşünmüştüm iphone 5 çıktığı zaman beğenirsem satarım yoksa devam ederim.Ama 1 saat önce forumda ısınmayla ilgili bir konu gördüm.Oyunlarda filan ısınması doğal.Annemin iphone 4'de oyun oynadığım zaman ısınıyordu.Ama internette dolaşırken ısınması normal değil.Ve şimdi den sormak istiyorum.Telefonu aldığım zaman kılıf kullanmayacağım çünkü telefonu çok kaba gösteriyor.Arkadaşm 1 senedir 4 kullanıyor pes etti son 3 aydır kılıfsız kullanıyor.Ön ekran fazla çizilmiyor hatta hiç çizilmiyor ama arka tarafı apple logosu baya çizilme meydana geliyor o yüzden koruyucu jelatin veya film al diyor.

@Gurkαn

Allah izin verirse almayı düşünüyorum hatta bir hafta içinde bile alabilirim.

Şuan en ucuz hangi sitede bir fikriniz var mı sanalpazar'daki açık artırma önerisi aldım

On ve arkaya parlak ekran koruyucu alın sgp öneririm aynı zamanda asırı derece ince iPhone kılıfları var. böyle olan bir kılıfım var ve şeffaf o kadar ince ki telefona taktığınızda kalınlık farkı olduğunu hissetmiyorsunuz 0. Bilmemne mm idi tam hatırlayamadim ve sadece telefonun dibinden baktığınızda anlıyorsunuz kılıf olduğunu bunlardan da alabilirsiniz ben 10 tl ye almistim ankara da . Aynen size katiliyorum bumper gibi kaplar özellikle metal olanlar telefonu çok kabalastiriyor bende sevmiyorum ve kullanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D94B02D8B -- 16 Ağustos 2012; 4:23:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba.

itunestan uygulama indirme ile ilgili sıkıntı yaşıyorum. Şöyle ki bende usa itunes hesabı var. Fakat bu hesap ile digiturk play uygulamasını indiremiyorum.
    (http://itunes.apple.com/tr/app/digiturkplay/id468613807?mt=8)
    İzin vermiyor. Onun yerine digiturplay yurtdışı adında başka bir uygulama sunuyor. O da türkiyede çalışmıyor zaten. Şimdi bu usa hesabı ile türkiyedeki uygulamayı nasıl indiririm?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali_Baba_22

Arkadaşlar acil yardım lütfen;forumu baştan aşağıya okumam mümkün değil.Bir arkadaşımın 4S telefonuna internet kota sınırlaması koyabilirmiyim.Şayet mümkünse lütfen takip edeceğim yolları yazarsanız sevinirim..Konu hakkında önceden yorum yapıldı ise özür dilerim ama okumaya vaktim yok..Tşk.ler..

bende de telefonun durup dururken hoparlörü bozulmuştu sonuç servise gitti.
  • offline çalışabilen sözlük var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

oturdugun yerde gold flan varsa , en ucuzu gold veriyor diye biliyorum , ben sordum gecen iPhone 4S 32 gb ,2420 TL demisti sanirim..internetten alma bence

ben bundan 8 ay önce 4s black 32 gb ı 2.530 tl ye elektroworlddan almıştım(kartla on taksit)
    hala 2.420 tl se vah anası telefon hiç ucuzlamamış yani hakkaten
    değerli bir telefonmuş iphone hemen hemen ilk aldığım değerde gibi
    100 tl gibi bir fark

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 16 Ağustos 2012; 11:42:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

quote:

oturdugun yerde gold flan varsa , en ucuzu gold veriyor diye biliyorum , ben sordum gecen iPhone 4S 32 gb ,2420 TL demisti sanirim..internetten alma bence

ben bundan 8 ay önce 4s black 32 gb ı 2.530 tl ye elektroworlddan almıştım(kartla on taksit)
    100 tl gibi bir fark

2499 TL de olabilir ciddiyim gold da bile +2400 TL veriyor adamlar , telefon cok saglam ya alacaksan tabi 32 gb yeterlidir 16 gb yetmez
  • quote:

quote:

quote:

100 tl gibi bir fark

2499 TL de olabilir ciddiyim gold da bile +2400 TL veriyor adamlar , telefon cok saglam ya alacaksan tabi 32 gb yeterlidir 16 gb yetmez

4s 16gb 1900tlye almıştım gold dan haziran ayında
  • bende oyle. 1900 e aldim. bende sari ekran sorunu var sanirim. ama geri vermicem

• iPhone 5 ciktiginda TRde 16 gb 2300-2400 TL olur herhalde
  • Arkadaşlar İphone 4 ümün ekranında ışık sızması var.Garantisinin bitmesine 2-3 ay kaldı ve eğer onarım görmezse birebir değişim olacaksa garantiye yollayıp değiştirilmesini istiyorum size sormak istediğim şey İphone 4 ün içi açılıyor mu? Garantiye yolladığım zaman onarım görme ihtimali var mı ? Birde değiştirildiğini farz edelim bana gelen cihazın önceden sorunlu olupta kullanılmış olupta onarılan bir cihaz gönderme ihtimalleri var mı?
  • Arkadaşlar telefonu bilgisayarda ayrıntılı gorebılmemı saglayan bır program varmıdır ?
    Telefonun içindeki iFile gibi bilgisayarda gorebılmemı saglayan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifnihat

Merhaba.

itunestan uygulama indirme ile ilgili sıkıntı yaşıyorum. Şöyle ki bende usa itunes hesabı var. Fakat bu hesap ile digiturk play uygulamasını indiremiyorum.
    (http://itunes.apple.com/tr/app/digiturkplay/id468613807?mt=8)
    İzin vermiyor. Onun yerine digiturplay yurtdışı adında başka bir uygulama sunuyor. O da türkiyede çalışmıyor zaten. Şimdi bu usa hesabı ile türkiyedeki uygulamayı nasıl indiririm?

Teşekkürler.

indiremezsiniz ben iki hesap kullanıyorum en çok uygulamanız olduğu hesabı telefonunuza girin o orada kalsın
  • quote:

quote:

quote:

100 tl gibi bir fark

Bunu burada daha önce konuşmuştuk 16 gb gayet yeterli diye :) Benim 7.5 gb boşluğum var. Sadece kullandığım uygulamaları bırakıyorum telefonda Tabi iphone u video çekmek için kullanacaksanız 16 değil 32 gb bile yetmez 64 lük almak lazım ki telefondan video fotoğraf çekimine karşıyım onun yerine fotoğraf makinası kullanmak daha mantıklı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myret Alpin

quote:

quote:

quote:

100 tl gibi bir fark

Bunu burada daha önce konuşmuştuk 16 gb gayet yeterli diye :) Benim 7.5 gb boşluğum var. Sadece kullandığım uygulamaları bırakıyorum telefonda Tabi iphone u video çekmek için kullanacaksanız 16 değil 32 gb bile yetmez 64 lük almak lazım ki telefondan video fotoğraf çekimine karşıyım onun yerine fotoğraf makinası kullanmak daha mantıklı olur

agam pasam foto flan cekip face e flan koyuyoruz ama
  • Ya bu TweakBox nedir arkadaşlar , tweakların toparlandığı bir program mı ? İnstallous gibi ? Hangi repoda bulunur bu meret ? Merak ettim bir bakayım en fazla bir saat sonra sileceğim zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

agam pasam foto flan cekip face e flan koyuyoruz ama

Ben onu kastetmedim adamlar sanatsal çalısmayı telefonla yapmaya çalışıyor. Sanatsal sayılmaz bu ama düğünü vb şeyi telefona kaydediyor filan ben bundan bahsediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D94B02D8B -- 17 Ağustos 2012; 1:56:41 >
  • arkadaşlar yurt dışından gelme ıphone 4 sürümü 4.3.3 telefonum var, masaya dökülen su yüzünden telefon bi süre su üstünde kalmış ve bu olaydan sonra her şarja taktığım da bu aksesuar uygun duruma getirilmemiş vs.. bi uyarı veriyor ve telefon ekrar ışığı devamlı yanıp sönüyor bu yüzden şarjı 2 saat bile dayanmıyor, bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir nasıl bi çözüm bulabilirim ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknoblog

quote:

Orijinalden alıntı: redsock

günaydın

telefon rehberindeki kişileri haritada gösteren bir uygulama varmı? find my friends uygulamasını indirdim ancak bu uygulamada karşı tarafında onayı gerekiyormuş.Böyle bir onay gereksinmeksizin bir uygulama varmı?

teşekkürler

hani daha cep telefonlarında ne yapılabilir diye düşünüyordum senin mesajını gördüm :D abi insanların istekleri hiç bitmiyor demekki herşey sınırsız :D o kadar çok garip istekler var ki...

Acaba Nerede vardı sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrasn0w

quote:

Orijinalden alıntı: teknoblog

quote:

Orijinalden alıntı: redsock

günaydın

telefon rehberindeki kişileri haritada gösteren bir uygulama varmı? find my friends uygulamasını indirdim ancak bu uygulamada karşı tarafında onayı gerekiyormuş.Böyle bir onay gereksinmeksizin bir uygulama varmı?

teşekkürler

hani daha cep telefonlarında ne yapılabilir diye düşünüyordum senin mesajını gördüm :D abi insanların istekleri hiç bitmiyor demekki herşey sınırsız :D o kadar çok garip istekler var ki...

Acaba Nerede vardı sanırım

Arkadaş ne içtiyse aynısından istiyorum.

• 
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.