Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (548. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.745
Cevap
83
Favori
858.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 546547548549550
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam arkadaşlar bende yeni 4s kullanıcısıyım. sizlere bi sorum olcak telefonuma nasıl mp3 ve video müzük yükleyebilrim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Arkadaslar son 2 gundur cydia ya giremiyorum . Bagantilarimda bir sorun yok fakat , cydia simgesine tikladigimda uzunca bir sure loading yazip sonra unable to load hatasi aliyorum , acaba sunucularda mi hata var siz girebiliyormusunuz ?

şuan ben de giremiyorum, genel bir sorun var galiba.
  • arkadaşlar kolay gelsin senelerdir hep iyi telefonlarım oldu ama ıphone a hiç yeltenmedim sony ericson arc vardı yeni sattım ne alacağıma karar veremedim s3 mü one x mi s4 mü bu sefer ıphone alasım var ama çok yabancıyım telefona örneğin bluthhth ile arkadaştan bir şey alabilirmiyiz onu bile bilmiyorum s3 le yapıp ıphone la yapamayacağım ne var ??? tavsiyeniz nedir ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekoksk

arkadaşlar kolay gelsin senelerdir hep iyi telefonlarım oldu ama ıphone a hiç yeltenmedim sony ericson arc vardı yeni sattım ne alacağıma karar veremedim s3 mü one x mi s4 mü bu sefer ıphone alasım var ama çok yabancıyım telefona örneğin bluthhthile arkadaştan bir şey alabilirmiyiz onu bile bilmiyorum s3 le yapıp ıphone la yapamayacağım ne var ??? tavsiyeniz nedir ??

bir de iphone un tadina bak derim 4S al 16 gb az gelir cok oyun oynarim diyorsan cunku bir oyun indiriyorsun 400 mb yuklenince 800 mb oluyor laptoplardaki gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0DECB8E5A -- 28 Ağustos 2012; 10:59:15 >
  • gürkan blthth yazışıma güldün sanırım kardeşim inan çok kararsızım 5 te çıkacak falan diyorlar ne yapıcam bilemedim
  • aynen dogrusu bu bluetooth iPhone 4S cok iyi gercekten , 4le pek fark yok diyenlere inanma zaten onlarin cogu da 4 kullaniyordur o kadar fark var ki netten kiyaslama bakarak gorebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: koru_06

selam arkadaşlar bende yeni 4s kullanıcısıyım. sizlere bi sorum olcak telefonuma nasıl mp3 ve video müzük yükleyebilrim :D

Merhabalar. Öncelikle bilgisayarınıza iTunes yüklemeniz gerekiyor ve sol tarafta müzik klasörünü açtığınızda bilgisayarınızdaki müzikleri görmeniz lazım. Müziklerin sol tarafındaki boşlukları tikleyip eszamanlayın. Sanırım bu şekildeki. Daha iyi bilen bir arkadaş yardımcı olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekoksk

gürkan blthth yazışıma güldün sanırım kardeşim inan çok kararsızım 5 te çıkacak falan diyorlar ne yapıcam bilemedim

iphone alacaksan blutoht olayını unut derim
    yalnız jb yaparsan paralı air blue sharing yükleyecen
    oda pc nle alışverişte bulunabiliyorsun sadece resim ve dosya

diğer taraftan bende sana iphone öneririm
    en kral telefonmuş çok pahalı bende çok eleştirdim velakin
    kullandıkça iphoneden başka telefona elimi sürmem artık
  • ok anladım ama ben direk ıphon da internetteyken yada app storeden indirebiliyomuz onu merak ettim.
  • slm arkadaşlar. facemobil kullanan arkadaşlar çevrimiçi olmadıkları halde pc de sohbet arkadaşları kısmında gözükebiliyor. bende facemobil kullanıyorum ama telde faceden çıktığımda sohbet arkadaşları kısmından çıkıyorum yardımlarınız içöin teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ege1903

selamlar, hepsiburada'dan almayı düşünüyorum ama yabancı olduğum bir konu var.resimde de gösterdiğim gibi bu her iki model için de vodafone mevzusunu açıklayabilecek olan var mı? kontrat olayını biliyorum ama soldaki siyah model için sadece "(vodafone)" yazmışlar.telefonun içinde gömülü olan vodafone logolarıyla filan gelmiyor değil mi? Teşekkürler

benimde aklıma o takılmıştı ama sonra çözdüm galiba ona tıklarsanız karşınıza vodafone kontratlı teklifleri de çıkıyor galiba bu yüzden vodafone ibaaresi var zaten iphone logo falan koyamazlar herhalde
  • arkadaşlar merhabalar en yakın arkdaşım abisinin ve bi kaç arkadaşı aracılığıyla amerikadan ipohone 4s 64 gb=850 tl ye getirtiyor arkadaşım cihazı aldı büğün yarın eline geçer bende almak istiyorum ancak bir sorun yaşarmıyım...Anlatılanlara göre cihaz jailbreaksız ve kayıtlı gelecekmiş hiç bir sorun yaratmayacakmış sizce sorun yaşarmıyım?
  • 4s 64 gb hayatta 850 TL ye alamaz dostum

amerikada 4s 32 gb fiyati 1300 TL (kusurude var) yani 4s 64 gb 1500 TL civari
  • 16 da olabilir ama diğer konularda ne diyorsunuz 16da olsa o fiyatta sorun yaşarmıyım?
  • bana arkadaş almanya dan aldı 4s 64 gb 380 € ama vergi dahil değil.unlocked olduğunu söyledi.büyük ihtimalle operatörlerden kampanyayla alıyorlar -oradaki bazı operatörler kilit koymuyor.arkadaşım oradaki operatöründen aldığı telefonu burada avea kartıyla kullandı- 32 gb lık olanını da kendini aldı 340 € ya bizzat kullandım app store çalışıyor bir kaç oyun indirdim app store dan hepsi çalışıyordu.tek sim kart girişli , o da mikrosim , kamerası vb. şeyleri gayet güzel çalışıyordu.telefonu aldığı kişi de güvendiği bir kişi.sahte olması gibi bir durum yoktur değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XacerX

bana arkadaş almanya dan aldı 4s 64 gb 380 € ama vergi dahil değil.unlocked olduğunu söyledi.büyük ihtimalle operatörlerden kampanyayla alıyorlar -oradaki bazı operatörler kilit koymuyor.arkadaşım oradaki operatöründen aldığı telefonu burada avea kartıyla kullandı- 32 gb lık olanını da kendini aldı 340 € ya bizzat kullandım app store çalışıyor bir kaç oyun indirdim app store dan hepsi çalışıyordu.tek sim kart girişli , o da mikrosim , kamerası vb. şeyleri gayet güzel çalışıyordu.telefonu aldığı kişi de güvendiği bir kişi.sahte olması gibi bir durum yoktur değil mi ?

almanyada 4s 64 gblar 800 € (kusurude var) turist olarak aldiginda geri veriyorlar ama genede 380 € etmez

imkansiz dostum 4s 16 gb bile 380 € degil terslik var bu iste soyleyim sana
  • hergun sarja takiyorum 1-2 saat wifi acik bazen hucresel veriyi aciyorum AppStore da geziyorum uygulama yukluyorum sanki cabuk bitiyor sarji sizce benimki normal mi?

• Bende sürekli wi-fi ve hücre kullanımı açık olup appstoreda geziyorum belki arada oyun. Tüm günü götürüyor rahat bir şekilde
  • ben sarja %30 olunca koyuyorum bugun ilk defa %20 deyken koydum ondan olabilir mi?
  • hocam yanlışlık olmuş 480 € olacaktı.öğrendim operatörden alıyolarmış insanlar 450 € ya satıyor orada operatörün biri kampanya yapmış bi kaç tarifenin yanında ücretsiz veriyormuş bazı uyanıklarda topluyormuş iphone istemeyenlerden telefonu aslında 500 € ya satıyormuş adam tanıdıkolduğu için ufak bir indirim yapmış alan arkadaşa söyledim kutuyu açtı app store a girdi itunes a da bağlandı elindeki 2 farklı operatörün kartlarını denedi ikiside çalıştı içim rahatladı eğer o derece iyi çakma yapıyorlarsa helal olsun derim cayır cayır da kullanırım günün üretsiz uygulamalarından birini yüklettirdim oynadı arkadaşım
  • 
Sayfa: önceki 546547548549550
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.