Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (543. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.744
Cevap
83
Favori
858.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gael

bulgaristan dan 4s alsam fiyat nekadardır bilen varmı vede telefonu burda sorunsuz kullanabilirmiyiz?

valla hocam ciddi ciddi sorduğun soru buysa bişey demicem ilk aypondan beri bilinen bişey

simfree alırsan kaydını yaptırıp istediğin hatta sorunsuz kullanabilirsin budur yani simlock alırsan gevey beklersin yada simfree olmasını...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myret Alpin

quote:

Orijinalden alıntı: apache0990

quote:

Orijinalden alıntı: oguz3838

arkadaşlar neden ıphone dan face durum güncellemesi yapınca ıphone 4s ile demiyor blackberyy ve Xperia dan neyi eksik bu telefonun

Reklama gerek yok

Ben facebook kullanmıyorum ama önceden yazıyormuş yeni güncellemeyle kaldırmışlar bu olayı.

Yeni guncelleme degil bayadir yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

beyler benim sorunum soyle iPhone 4S var

suanki numaram turkcell ve aveaya tasimak istiyorum , 128 kb avea karti yokmus o muhabbetleri pek bilmiyorum ama;

simdiki sim kartim 64 kb sanirim turkcell(eski biraz) simdi benim aveaya gecmem icin napmam lazim? mikro sim mi alcam napcam?

sizdeki avea nasil cekiyor mu? kesinti flan oluyor mu?

aveaya gidip numarami tasimak + mikro sim istiyorum mu diyim?

iPone kullanacaksan verimli sekilde aveadan uzak dur. Internet kalitesi berbat.

Ama illa istiyorsan tasimak aveaya gidiyorsun numarami tasimak istiyorum hattim micro sim olsun de 1 hafta icinde normale biner.
  • quote:

quote:

suanki numaram turkcell ve aveaya tasimak istiyorum , 128 kb avea karti yokmus o muhabbetleri pek bilmiyorum ama;

simdiki sim kartim 64 kb sanirim turkcell(eski biraz) simdi benim aveaya gecmem icin napmam lazim? mikro sim mi alcam napcam?

Ama illa istiyorsan tasimak aveaya gidiyorsun numarami tasimak istiyorum hattim micro sim olsun de 1 hafta icinde normale biner.

benimki avea 3g olsun olmasın norma bi şekilde sıkıntısız giriyorum internete vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz3838

quote:

quote:

benimki avea 3g olsun olmasın norma bi şekilde sıkıntısız giriyorum internete vs.

micro sim falanda değil normal kartı kestirdim
  • quote:

quote:

cok saol (:

@oguz3838

ama mikro sim daha saglikliymis
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh

quote:

Orijinalden alıntı: gael

bulgaristan dan 4s alsam fiyat nekadardır bilen varmı vede telefonu burda sorunsuz kullanabilirmiyiz?

valla hocam ciddi ciddi sorduğun soru buysa bişey demicem ilk aypondan beri bilinen bişey

simfree alırsan kaydını yaptırıp istediğin hatta sorunsuz kullanabilirsin budur yani simlock alırsan gevey beklersin yada simfree olmasını...

evet ciddi sordum,daha önce iphone kullanmadım oyüzden iphone konularını hiç takip etmedim ,samsung alıcaktım şimdi iphone lara bakıyorum hangisi kafama yatarsa
  • şubattan beri iphone 4s kullanıyorum, dün akşam hic bir sorunu yoktu ama sabah uyandığımda ne olduysa ses tuşları işe yaramamaya başladı. artırma ve azaltma tuşlarına basıyorum, ringer yazıyor fakat artıp azalmıyor, tuş sesleri ve kilit sesi çıkmıyor ayarlarda açık olmasına rağmen, hatta home tuşuna çift bastığımızda çıkan müzik ses ayarı bile kayboldu, geri yükleme yaptım ama değişen bişey yok, sizce bu nedir, nasıl düzelir?
  • Arkadaşlar acil yardım lütfen;forumu baştan aşağıya okumam mümkün değil.Bir arkadaşımın 4S telefonuna internet kota sınırlaması koyabilirmiyim.Şayet mümkünse lütfen takip edeceğim yolları yazarsanız sevinirim..Konu hakkında önceden yorum yapıldı ise özür dilerim ama okumaya vaktim yok..Tşk.ler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz.b

şubattan beri iphone 4s kullanıyorum, dün akşam hic bir sorunu yoktu ama sabah uyandığımda ne olduysa ses tuşları işe yaramamaya başladı. artırma ve azaltma tuşlarına basıyorum, ringer yazıyor fakat artıp azalmıyor, tuş sesleri ve kilit sesi çıkmıyor ayarlarda açık olmasına rağmen, hatta home tuşuna çift bastığımızda çıkan müzik ses ayarı bile kayboldu, geri yükleme yaptım ama değişen bişey yok, sizce bu nedir, nasıl düzelir?

Hoca sol ustteki sessize alma butonu ile alakali degil dimi bu :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

şubattan beri iphone 4s kullanıyorum, dün akşam hic bir sorunu yoktu ama sabah uyandığımda ne olduysa ses tuşları işe yaramamaya başladı. artırma ve azaltma tuşlarına basıyorum, ringer yazıyor fakat artıp azalmıyor, tuş sesleri ve kilit sesi çıkmıyor ayarlarda açık olmasına rağmen, hatta home tuşuna çift bastığımızda çıkan müzik ses ayarı bile kayboldu, geri yükleme yaptım ama değişen bişey yok, sizce bu nedir, nasıl düzelir?

hayır sessiz butonuyla alakalı bir durum yok malesef, şu an ikinci geri yüklememi yapmama rağmen bir işe yaramadı sorun devam ediyor
  • telefonu önce fabrika ayarlarına sıfırla bakalım
    sesler düzelecekmi
    daha sonra yedekden geri yükleme yaparsın

jb se mecbursun silmeye
  • bugun jelatin almak icin saglam bi yer var oraya gittim;

adama dedimki SGP(yanlis yazmis olabilirim) diye jelatin var Dunyanin en iyi jelatiniymis dedim.. sizdekilerin markasi ne dedim , bunlarda iyiymis tabi adama gore..

1-) screen guard

2-) zone

adam salliyor mu yoksa bunlarda iyi mi?
  • quote:

quote:

quote:

hayır sessiz butonuyla alakalı bir durum yok malesef, şu an ikinci geri yüklememi yapmama rağmen bir işe yaramadı sorun devam ediyor

Ayarlar -> sesler -> Zil tonu uyarıları başlığı alındaki düğmelerle değiştir seçeneği açık mı bir bakın
    Sonra aynı yerde en aşağıda kilit sesleri ve klavye tıklamaları var onlar da açık mı bir bakın derim
  • offline çalışan sözlük var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali_Baba_22

Arkadaşlar acil yardım lütfen;forumu baştan aşağıya okumam mümkün değil.Bir arkadaşımın 4S telefonuna internet kota sınırlaması koyabilirmiyim.Şayet mümkünse lütfen takip edeceğim yolları yazarsanız sevinirim..Konu hakkında önceden yorum yapıldı ise özür dilerim ama okumaya vaktim yok..Tşk.ler..

Yukarıdaki sorumun cevabını bilen yok galiba...
  • 1 ay sonra Allah izin verirse telefon almayı düşünüyorum.Bugüne kadar kafamı kurcalayan modeller çıktı.

İphone 4 düşündüm ekranı diğerlerine göre küçük diye samsun S2 ye yöneldim sonra htc sensation xl çıktı onu almayı düşündüm ki

arkadaşım bekle samsung s3 çıkıyor bekle dedi tabi tasarımını özellikle arkada tarafını beğenmedim.

Htc sensation xl - samsung s3 - iphone 4 arasında gidip geldim.

Sonra iphone 5'i beklemeye başladım ama çıkmayacak bu gidişle buraya gelmesi 2-3 ayı bulur hatta daha fazla o yüzden

iphone almaya karar verdim.Eğer fazla değişiliklik olmazsa devam edeceğim ve satmayacağım.Tabi iphone'un 2.el piyasası iyi olduğu için ve akıcılığı için

iphone kararı kesindir.Şimdi ise iphone 4 - 4S ile kararsızlık yaşıyorum.

Arkadaşım git iphone 4 al 4S alma diyor.Diğer bir arkadaşımda iphone 5'deki özellikleri 4S'de kullanabilirsin.İphone 4 kesinlikle yetersiz kalır demişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: webconn

1 ay sonra Allah izin verirse telefon almayı düşünüyorum.Bugüne kadar kafamı kurcalayan modeller çıktı.

İphone 4 düşündüm ekranı diğerlerine göre küçük diye samsun S2 ye yöneldim sonra htc sensation xl çıktı onu almayı düşündüm ki

arkadaşım bekle samsung s3 çıkıyor bekle dedi tabi tasarımını özellikle arkada tarafını beğenmedim.

Sonra iphone 5'i beklemeye başladım ama çıkmayacak bu gidişle buraya gelmesi 2-3 ayı bulur hatta daha fazla o yüzden

iphone almaya karar verdim.Eğer fazla değişiliklik olmazsa devam edeceğim ve satmayacağım.Tabi iphone'un 2.el piyasası iyi olduğu için ve akıcılığı için

Arkadaşım git iphone 4 al 4S alma diyor.Diğer bir arkadaşımda iphone 5'deki özellikleri 4S'de kullanabilirsin.İphone 4 kesinlikle yetersiz kalır demişti.

şimdi iphone 4 hız olarak 4s in çok gerisinde ve zaten iki telefonda 5 çıkınca eski model olacak ve 4 iki katı daha eski model olacak fiyatı daha da düşecek. Alabilme imkanınız varken neden daha yenisini almayasınız ki? Uzun vade de kullanacaksanız güncellemeleri de uzun vade de alan bir telefon olmalı tabi 4 te uzun süre alacak ama aynı 3gs teki duruma düşecek güncelleme alacak ama sadece belirli seyleri yani tam anlamıyla bir güncelleme değil. Mesela siri ileride türkçesi çıksa bile iphone 4 ile kullanamayacaksınız bu sadece bir örnekti. Ben kısaca şöyle diyorum daha iyisini alabilme durumunuz varken eskisini almanın mantığı nedir dolayısıyla 4s alın
    Saygılar
  • 4s al gitsin ya, en iyi telefon o simdi.. hikaye digerleri, + 4s ve 4 arasinda cko fark var , 4 aldiginda 4s daha iyiymis ya diye kafani vurma duvarlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myret Alpin

quote:

Orijinalden alıntı: webconn

1 ay sonra Allah izin verirse telefon almayı düşünüyorum.Bugüne kadar kafamı kurcalayan modeller çıktı.

şimdi iphone 4 hız olarak 4s in çok gerisinde ve zaten iki telefonda 5 çıkınca eski model olacak ve 4 iki katı daha eski model olacak fiyatı daha da düşecek. Alabilme imkanınız varken neden daha yenisini almayasınız ki? Uzun vade de kullanacaksanız güncellemeleri de uzun vade de alan bir telefon olmalı tabi 4 te uzun süre alacak ama aynı 3gs teki duruma düşecek güncelleme alacak ama sadece belirli seyleri yani tam anlamıyla bir güncelleme değil. Mesela siri ileride türkçesi çıksa bile iphone 4 ile kullanamayacaksınız bu sadece bir örnekti. Ben kısaca şöyle diyorum daha iyisini alabilme durumunuz varken eskisini almanın mantığı nedir dolayısıyla 4s alın
    Saygılar

Bende öyle düşünmüştüm iphone 5 çıktığı zaman beğenirsem satarım yoksa devam ederim.Ama 1 saat önce forumda ısınmayla ilgili bir konu gördüm.Oyunlarda filan ısınması doğal.Annemin iphone 4'de oyun oynadığım zaman ısınıyordu.Ama internette dolaşırken ısınması normal değil.Ve şimdi den sormak istiyorum.Telefonu aldığım zaman kılıf kullanmayacağım çünkü telefonu çok kaba gösteriyor.Arkadaşm 1 senedir 4 kullanıyor pes etti son 3 aydır kılıfsız kullanıyor.Ön ekran fazla çizilmiyor hatta hiç çizilmiyor ama arka tarafı apple logosu baya çizilme meydana geliyor o yüzden koruyucu jelatin veya film al diyor.

@Gurkαn

Allah izin verirse almayı düşünüyorum hatta bir hafta içinde bile alabilirim.

Şuan en ucuz hangi sitede bir fikriniz var mı sanalpazar'daki açık artırma önerisi aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webconn -- 16 Ağustos 2012; 3:15:48 >
  • 
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.