Şimdi Ara

iPhone 3GS vs iPhone 3G hız karşılaştırması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
9.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• gerçekten büyük fark var, ama yine de bence 3Gsi olanların 3GS'e geçmeleri biraz gereksiz, şahsen ben, arada çok büyük farklar göremediğim için geçmeyi düşünmüyorum bile, ama seneye temmuzda çıkacak olan iphone ile büyük ihtimalde değiştiririm.
    Çünkü bu hız hariç neredeyse hiç bir farkları yok, compass msela, neden lazım olsun ki telefonda, ki zaten gps kullanan herhangi bir 3g'ye program yükleyerek de yapabilrisiniz, video özelliği gibi.
    Ama güzel testmiş, paylaştırğın için saol.
  • Bayaga hızlıymış
  • quote:

Orjinalden alıntı: sieger

compass msela, neden lazım olsun ki telefonda,

Bu ifadeni not alıyorum bir kenara.
    Çok değil! Bir iki ay sonra magnetometer destekli uygulama ve oyunları görüp dibiniz düştüğünde bu ifadenizi size hatırlatacağım.
  • Ekran parlaklığıda artmış sanki
  • abi safariyi gördünüz mü ya uçmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technical death metal -- 20 Haziran 2009; 0:31:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fettah34

quote:

compass msela, neden lazım olsun ki telefonda,

Bu ifadeni not alıyorum bir kenara.
    Çok değil! Bir iki ay sonra magnetometer destekli uygulama ve oyunları görüp dibiniz düştüğünde bu ifadenizi size hatırlatacağım.

ckcck:D ben video gibi dedim, yazılım ile sağlanabiliyor.
  • ya hakikaten bu kadar bariz hız farkı varsa ben geçicem herhalde 3gs e.seneye beklemeyi düşünüyordum ama sanırım alıcam 3gs
  • 3Gs kullandıktan sonra bir daha 3g kullanmak istemezsiniz diyenler var.
    Bakalım gelinceye kadar karar veririz.
    Daha bunun ışık sızması, çatlama, ölü piksel vs durumları nedir bir ortaya çıksın sağlam alet kullanıyorken başımıza dert alıp paramızla kepaze olmayalım
  • 3GS'in hızlı olmasının yanı sıra RAM'inin yüksek olması da önemli, bazı uygulamalarda hem işlemcinin hem de RAM'in farkı görülecektir.
  • Star Defense oyununda ne fark açtı 3Gs öyle.
  • ben bişey görmüyorum hocam video falan mı var bi yerde
  • gerçekten Gs baya bi hızlı,özellikle telefon açılma süresi çok çarpıcı.
  • 3gs'in kenarları siyah mı yoksa bana mı öyle geldi eğer öyle ise daha güzel...
  • quote:

Orjinalden alıntı: gduman

3gs'in kenarları siyah mı yoksa bana mı öyle geldi eğer öyle ise daha güzel...

Kılıf var crome kısmı kapatmış yoksa 3G nin aynısı
  • quote:

ckcck:D ben video gibi dedim, yazılım ile sağlanabiliyor.

Magnetometer aynı ivme ölçer gibi donanımsal bir parça,dünyanın manyetik alanından faydalanarak cihazın hareketlerini algılıyor.

Bu arada iLounge'un incelemesinden bazı karşılaştırma resimleri;

iPhone 3Gs'in ekranının renk dengesi 1.Nesil iPhone'a benziyormuş.Parmak izinide eski nesiller kadar belli etmiyormuş..

Apple yinede iPhone 3G kullanıcılarına aldıracak gibi duruyor bu yeni cihazı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shady -- 20 Haziran 2009; 8:24:49 >

• Magnetometer'ı yabana atmayın sakın İlerde ağzımızın suyu akacak

Hız farkı bence oldukça fazla... Değiştirmem diyen bir çok insan bile 3Gs'e geçecek büyük ihtimal
  • quote:

Orjinalden alıntı: marikanwap

Magnetometer'ı yabana atmayın sakın İlerde ağzımızın suyu akacak

Hız farkı bence oldukça fazla... Değiştirmem diyen bir çok insan bile 3Gs'e geçecek büyük ihtimal

Magnetometer nedir ne işe yarar??
  • şu anda 3g ile aram iyi.bir sonraki iphone ile ancak değiştiririm.1 yıl fazla süre değil daha geçen sene dün gibi.3g yi alalı 6 ay oldu 1 yıl daha götürür beni aynı cihaza biraz daha hızlı diye gidip biton para vermem.uçmıcaz sonuçta wifi olarak da telefon olarak da işimi gayet görüyor.
  • 2g var bende para olsa geçerdim 3gs'e
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.