Şimdi Ara

iPhone 13 ekran değişim ücreti açıklandı: Android telefon fiyatları ile yarışıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 13 ekran değişim ücreti açıklandı: Android telefon fiyatları ile yarışıyor

Apple yakın zamanda ülkemizde satışa sunulan iPhone 13 modellerinin yetkili servislerdeki ekran değişim ücretini açıkladı. iPhone 13 modellerinin ekran değişim ücretleri, iPhone 11 ve iPhone 12'nin ekran değişim ücretleri ile birebir aynı. Ancak buna rağmen epey pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Apple'ın ekran değişimi için istediği ücretlerle sıfır orta seviye Android telefon satın alabilmek mümkün.

iPhone 13 modelleri arasında en pahalı ekran değişim ücretinin iPhone 13 Pro Max modelinde olduğu gözüküyor. iPhone 13 Pro Max’in ekranını değiştirmek için 3.199 TL ödemeniz gerekecek. Serinin en küçük ekranlı iPhone 13 Mini modeli için ise 2.349 TL talep ediliyor.

iPhone 13 ekran değişimi fiyatı
    Model Ekran Onarım Fiyatları
    iPhone 13 Pro Max 3.199 TL
    iPhone 13 Pro 2.749 TL
    iPhone 13 2.749 TL
    iPhone 13 Mini 2.349 TL

Ayrıca Bkz.iPhone 13 Pro sağlamlığıyla Nokia 3310'a meydan okuyor

iPhone 13 batarya ücretleri

Geçtiğimiz günlerde iPhone 13 serisinin pil değişim ücretleri de açıklanmıştı. iPhone 13 modellerinin batarya değişim ücretleri şöyle:

iPhone 13 pil değişim ücreti
    Model Pil Değişim Fiyatları
    iPhone 13 Pro Max 649 TL
    iPhone 13 Pro 649 TL
    iPhone 13 649 TL
    iPhone 13 Mini 649 TL

Kaynak:https://support.apple.com/tr-tr/iphone/repair/service/screen-replacement

• Allah kimseyi telefonunu düşürmeyi nasip etmesin göstermesin başka diyecek dua gelmedi aklima dualarimiz 13 seris kullananlar için gelsin:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok uygun, 286€'ya denk geliyor. Almanya'da 361€.

Hamdolsun yine kârdayız.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • iyi bir android fiyatı. alanlar kasko sigorta vb yaptırsın derim. ben

• Tam bir sömürü ülkesi olmuş

• Lüks telefonun lüks tamir fiyatı olur.

• Redmi Note 10S aldım geçenlerde, 2500 TL 😁

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • iDoctor kullanıcısına yanıt
    Alinti : Maaşini dolarlami aliyorsun?

• Telefon fiyatına ekran değişimleri görüyoruz. Ülke sağlam şahlandı.

• O kadar parayı iphone'a vereceğime 4-5 yılda bir Android telefon alırım daha iyi. 120W şarj, dev çentiksiz ekran, 144hz gibi yeni teknolojiler de kaymağı olur

• Telefona 18k verildikten sonra en azından bir temperli cam koruyucu ve arka kısma da kaliteli darbe emici kılıf kullanılması gerekir.

Ben olsam düşer korkusuyla yürürken elime bile almam.

• betadragon kullanıcısına yanıt

Alıntı : Dolarını TL ile mi alıyorsun? iPhone 13 ekran değişim ücreti açıklandı: Android telefon fiyatları ile yarışıyor 

• Anadolumuzda güzel bir söz var detaylı yazamayacağım. Eşşeği bilmemne eden osuruğuna katlanır gibisinden. 20 bine telefon alan adamın bunlara takılmaması gerek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her şey soygun bu ülkede.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Samsung S21 ekran değişimi 2500 liraydı yanlış hatırlamıyorsam.

S20'de o civarlardaydı...

İnternetten bulduğum kadarıyla Note 20 Ultra ekran değişimi de 3500 TL civarında...

Niye konu iPhone olunca haber oluyor anlamadım.

• Zaten bu tarz kullananlar iphone almasın bi zahmet yoksa pil sağlığı düştüğünde kalpten gider.Telefon alırken tasarıma ve tutuş hissiyatına da ücret ödüyorsunuz.Ekran koruyucu zaten çok saçma o ekranın yağ gibi akmasını engelliyor.Ben de applenin deri kılıfını arada kullanıyorum tutuş hissiyatı güzel olduğu için onun dışında 0.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • metciii M kullanıcısına yanıt

EKRAN DEĞİŞİMİ TAVSİYE EDİLEN FİYAT BİLGİSİ | Samsung Türkiye

A70 ekranını geçenlerde yetkili serviste 810TL ye 2 saatte değiştirttim. Tavsiye edilen fiyatla, servis fiyatı biraz farklı olabiliyor.

• Millet hala öğrenemediniz, Apple'ın dünyanın en iyi marka telefonunun en pahalı modelini sizin bütçenize göre ürettiğini sanmaktan vazgeçin. Yahu bu telefonu alan Paris Hilton, Trump, bilmem ne yıldızı, bilmem nerenin CEO'su, jet sosyetenin bilmem bir şeyi. Bırakın da onlar da paraları ile sınıfsal olarak ayrılsınlar sizden ne bu her gördüğünüz pahalı şeyi kendi hayatınız ile kıyaslama görgüsüzlüğü. He canım birazdan damlarlar Amerika'da çöpçüler onu bir haftada alıyor diye. Tabi canım Apple da bu telefonları 5 dolara üretiyor zaten. Zenginin malı züğürtün çenesini yoruyor işte. Paris hanım bir iphone pro 13 selfisi atın da sevinsin şu ezikler. 

iPhone 13 ekran değişim ücreti açıklandı: Android telefon fiyatları ile yarışıyor

• Beklediğimden ucuzmuş. Fiyatları 20 bin TL'yi aşan telefonların onarım ücretlerinde de böyle yüksek artışlar beklerdim. Ucuz olmuş. Mnimum 5 bin TL olmalıydı.

• Oda birşeymi kaç yıllık yedek telefonum olan Samsung s7 edge'nin ekranı 1400 tl civarı 5-6 yıllık telefon

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.