Şimdi Ara

iphone 12 yi beklemeli miyim yoksa 11 mi almalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iphome 12 2021 yılına kadar çıkmicak bem de telefonumu artık değistirmek istiyorum 12 yi beklemeli miyim yoksa 11 i almalı mıyım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 2021 erken bir öngörü iPhone 12 2022'ye belki gelir. 2023'de Apple'ın 100. yıl sözleşmesi bitiyor. Mobil pazar camiasında kartlar yeniden dağıtılacak 2023'ü bekleyebilirsiniz.
  • scanh kullanıcısına yanıt
    o kadar tasarımı ortaya çıktı kılıfları üretime başladı 3 yıl beklemelerine imkan yok

• Troll mü acaba diye bir düşündüm konuyu ama 2021 nedir hocam. Adamlar ekim de tanıtcak 12 serisini. Türkiyeye Kasım ortası gibi gelir düz 12 serisi. Pro serisi ise globalde bile Kasım civarında çıkacak Türkiyeye aralık ortası gelir muhtemelen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    peki sizce 12 almalı mıyım yoksa 11 de beni idare eder mi telefonu yoğun kullanıyorum ama sosyal medya ağırlıklı

• mlhkozmoz kullanıcısına yanıt
    Eğer acil değilse telefon ihtiyacı ben olsam beklerdim. Ama dolarda çok hareketli 11 serisinden çok daha pahalı olacağı aşikar. 11 seriside çok güzel telefonlar çok uzun süre kullanılabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yada iphone se 2020 alıp 13 ü mü beklesem zaten iphone fiyatları 2. elde az duşüyo

• yada xr

• Apple özellikle bu yeni ayfon 12 lansmanında dikkat ederseniz pil ömründen pek bahsetmedi. Hatta şu magnetleri getirmeleri hayli alamet değil.

Benim teorim şu yönde : 5g modem öyle pil yiyecek ki apple uygun fiyata telefonun arkasına yapıştırmalı manyetik bataryalar üretecek. böyle incecik ama telefonun günü çıkarmasına yetecek kadar...

Şimdi yerinizde olsam yapacağım şey şu olurdu... iPhone 12'nin batarya testlerinin sonucu beklerdim. kaç saat ekran süresi veriyor. Günümüz standartlarında 9-10 saat çıkarmalı artık.

Ya da benim gibi M51 alıp hayatınıza renk katabilirsiniz... Telefonun esiri değil, telefonun efendisi olmak çok güzel bir şey. iPhone 11 256GB satmış biri olarak bunu söylüyorum. Zerre pişmanlığım yok.

Bu sabah %76'dan şarjdan çıkardım.

Sürekli AOD, GPS, Bluetooth açık. BT ile saat bağlı.

iphone 12 yi beklemeli miyim yoksa 11 mi almalıyım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.