Şimdi Ara

iPhone 12 Mini Aşırı Isınma Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Telefonda Google Maps kullandığım zaman telefon aşırı ısınıyor. Ayrıca kablosuz şarj ederken de benzer bir aşırı ısınma ve %80 seviyesinden sonra aşırı ısınma nedeniyle şarj durdu uyarısı veriyor. Kablolu şekilde gayet güzel şarj ediyor. Telefonu alalı 3 ay oldu. Apple servisine götürüp yeni cihaz talep etsem kabul ederler mi sizce?

iPhone 12 mini kullanan arkadaşlar kendi deneyimlerini paylaşırsa çok sevinirim. Telefonun genel kullanımından çok memnunum.

• Yeni sürümü yükledin mi.? Yüklediysen sorun dvm ediyorsa servis ile görüş bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sıcak havalarda normal hocam. Ayrı yeten haritalarda bendede ısınıyor şarjda iken de ısınıyor. Bundan önceki telefonum ip8 di oda aynı şekildeydi. Sıcaklık aslında çok faktörlü. Telefon hattının çekme seviyesi bile önemli.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • papadoc. kullanıcısına yanıt

Benim de önceki telefonum iphone 8 idi. Kablosuz şarjda gram ısınma yapmıyordu genel kullanımda da hiç ısındığını hatırlamıyorum.

Telefon hafifleyince demek bir yerlerden feragat ediliyor.

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt

Yeni sürümden kastınız 16.6 ise henüz yüklemedim.

• tamerakin34 kullanıcısına yanıt

Yükleyip deneyin bakalim,isinma 14 serisinde vardi bi nebze düzeldi,etkisi olurmu havalar danmi kaynakli bilmem şuanki mevcut 16 ise denemekte fayda var yükleyip yüklememek sizede kalmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 27 Temmuz 2023; 12:7:34 >

Yükleyeceğim teşekkürler

• tamerakin34 kullanıcısına yanıt

Yani sen yüklemezsen,servis kendisi yükliyecektir ios 16 kullaniyorsan yükle,kulanmiyorsa yükleme kesin cözüm değil ama denemekte fayda var,az önce 16.6 sayfasinda 12 mini isinma dvm ediyor yorumu gördüm bilgine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 27 Temmuz 2023; 15:4:17 >

Dün 16.6 yükledim ısınma açısından bir fark görmemekle beraber pil tüketimi çok arttı.

• 12 serisi kronik isinma sanirim

• Bendeki 12 Mini kalorifer görevi görüyor sağolsun.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Desident D kullanıcısına yanıt

Forumda 13 mini kullanan arkadaşlar varsa ısınmayla ilgili bilgi verirlerse sevinirim. Özellikle Google Maps kullanım deneyimlerini yazarlarsa çok makbule geçer.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.