Şimdi Ara

iPhone 11 in kargoda parçalanması Aras Kargo (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
10.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kim yazmışsa iyi sallamış. Kargo taşıma ile telefon bu hale gelmez. Ya gönderen kişi yada alıcı birinde bir iş var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 bin tl'lik bir telefonu gider bayisinden alırım, eğer bayide yoksa satın almam. Kargo siparişlerim de bu miktarlara çıkmam.
  • Telefonlar nakliye şartlarına uygun olarak paketleniyor.Eğer kargo şirketi bunu yapmayı başardıysa tebrik ederim ve insan almadan bir bakar paketin dışından belli.Tutanak tutturur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • senneanlarsindumbelek kullanıcısına yanıt
    Tamamen katılıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu işte bir iş var. Geçen hafta aras klimamı getirdi, kutuda ezik dahi yoktu.

• Şikayetvara bakin aras sikayetlere cvp bile yazmiyor.Bizi de rezil etti gecen gün ,dagitim yapmiyoruz gelip kendiniz alin yoksa geri gönderecez dediler..Mecburduk gidip aldik..
    Şaka sandiniz ama gercekk....

• 7bin TL ye ürün alıyorsun ama teslim esnasında kontrol etmiyorsun. Kargocuyu orada tutacaksın beraber kontrol edeceksiniz. Bu tarz maddi değeri yüksek ürünlerde bunu yapmaya alismamiz lazım. Kargocu bekleyemem derse teslim almayın. Gidin şubeye orada inceleyerek teslim alın.

• GwynBleidd48 kullanıcısına yanıt
    klimayı fırlatamazlar ki :D
  • AdaminTeki kullanıcısına yanıt
    Dış ünite evet ama iç ünite hafif hocam. Bence satıcı da böyle göndermiş olabilir, Bi bit yeniği var bu işte

• Katibim kullanıcısına yanıt
    Katiibime kolalı gömlek ne güzel yaraşır..

• GwynBleidd48 kullanıcısına yanıt
    aynen kutuya koymamış ki poşetle göndermiş adam
  • Ohaaa inanılması güç.Bunu fırlatmayla yapamazsın kutu gitmiş telefon paramparça resmen tüketiciye hakaret böyle sorumsuzluk olmaz.Kırık çıkar o ayrı alıştık o duruma olmaması gerekiyor ama kargoların çoğunun durumu ortada ama bu başka bir olay faciaa.

• Ayni telefonu gecen hafta ben de aldım Apple’in kendi sitesi üzerinden UPS ile yolladılar. Gelen kurye beni arayip kimliğimle beraber aşağı inmemi istedi teslim almak icin.

Değerli ürün olduğu icin aractan inmeleri yasakmis teslimatı esnasında ne olur ne olmaz diye.

Aras kargoda durum nasıldır bilemiyorum ama taşımak esnasında bu kadar hasar alması mümkün mü emin olamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aras kargo‘nun Allah belasını versin

• Felina. kullanıcısına yanıt
    Bu kargoları üst üste yığıyorlar twitter da görmedin mi tahminen bu telefonun üzerine de bir ton eşya yığdılar ata ata

• Bu kargonun böyle gelmesi için telefon ve kutusundan önce posetinet bakmak lazım poşetin haşat olmasi lazım. Poşet normal ise düşünmek lazimy.

• İmkani yok kutunun ve cihazın bu kadar parçalanıp kargo poşetinin sağlam kalmasına elbet belli olurdu baska bi is var

• quote:

Orijinalden alıntı: ymy67

Valla bu ülkede yaşıyorsanız bazı riskleri göze alıp alacaksınız o zaman. O riskler gerçekleştiği zamanda bu kadar yanıp tutuşmanında bir manası yok. Ben her ürünü gözümle görüp fiziksel müdahale ile alma taraftarıyım sadece bunu belirttim. Avrupada veya Amerikada yaşasam zaten bu kadar önyargılı olmazdım internet ve kargo olayına.
    Amerika da falan durum çok farklı sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur1301 -- 25 Mayıs 2020; 10:46:13 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.