Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (926. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.777
Cevap
249
Favori
518.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 924925926927928
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Belki de dediğiniz gibi iPod Pro indirimli fiyattır. Yaklaşık 1000 TL Zam gelmiş demekki.
    Yeni iPad Air 4 de pahalı çıktı bence piyasaya.128gb fiyatı böyle olması gerekirdi. 64 GB kimseye yetmez. 256 alacak olan da 128 GB pro ya Yönelir diye düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni alacak arkadaşlar fiyat ve cihaz bilgisini paylaşır mı? Rehber olsun alacaklara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sizce yeni zam gelme durumu var mı iPad lere? eylül ayında baya artmış gördüğüm kadarıyla. ama dolar da sürekli yükseliyor.

• bodysolid B kullanıcısına yanıt

Kdv hariç fiyatı gösteriyor size. Yanıltmasın 2000tl artış gelmedi.

Bu arada air 4 ile tüm tablerde kur güncellemesi yapılırken telefonlara dokunulmadı.

13 Ekim de Telefonlara sağlam kur artışı olacaktır ama tabletler için henüz erken diye düşünüyorum.

• merhaba arkadaşlar ipad pro 1. nesil 12.9 lazım çizim için kullanıcam satmayı düşünen varsa bana ulaşabilirmi

• november27 N kullanıcısına yanıt
    Dokunmatiği değiştirttim, kalemi aldım. Hiçbir gecikme, problem söz konusu değil. Gerçekten çok başarılıymış kalemi. Online derslerde ders anlatmak inanılmaz kolaylaştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: tuğra_

Dokunmatiği değiştirttim, kalemi aldım. Hiçbir gecikme, problem söz konusu değil. Gerçekten çok başarılıymış kalemi. Online derslerde ders anlatmak inanılmaz kolaylaştı.

Kalem ne aldınız

• chemaster1 C kullanıcısına yanıt
    Orijinal Apple Pencil aldım 791 liraya. Kullanımı harika. Gerçek kalemden farkı yok diyebilirim.

• Aranıza iPad Pro 2020 11 inç ile katıldım hocalarım. Pencil ve Smart Folio sipariş ettim. Ekran koruyucu da aldım. Tam teçhizat 👍🏻😊

• iPad Pro 11 de ısınma sorunu var mı?

iPad Air den bile ince çünkü.

iPad Air daha az ısınır yada hiç ısınmaz diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Tosbağa Yoshi

@AppleFB

Bende son 2 haftadır baya araştırdım hocam laptop sattığım için tablete geçiş yapacağım. iPad Air 4 alacağım ancak sizde iPad Pro varmış iade etmeyin gerek yok bir de zamsız fiyat ve airpods hediyeli kampanyadan aldıysanız hiç iade etmeyin:) Yıl sonu a14x ve mini led ekranlı iPad Pro cihazlardan bahsediliyor çok ciddi bir performans sıçrayışı iddia ediliyor onu beklerdim yerinizde olsam. (tanıldıktan sonra elinizdeki ürünleri satarsınız yükseltirsiniz)

böyle bir iPad Pro ihtimali var mı yılsonuna gerçekten? öyleyse beklerim.

tam iPad alma aşamasındayım.

çünkü şu anki iPad Pro neredeyse iPad Air ile aynı özelliklere sahip oldu.

ama iPad Pro da 2020 yılında yeni daha bu sene yenilendi. bu kadar çabuk yenileceği aklıma yatmıyor

• Merhaba

iPad alma sürecindeyim. Dosyalad kısmında webdav kullanilabiliyor mu kapasite secimi açısından önemli benim için.

Bir arkadas destek olabilirse deneyebilmek güzel olur. Ben tarif ederim. Evdeki modemime bagli harddiske baglanmaya calisir.

• iPad Pro eğitim kampanyasıyla gelen AirPods 2. nesil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cicihost

Merhaba

iPad alma sürecindeyim. Dosyalad kısmında webdav kullanilabiliyor mu kapasite secimi açısından önemli benim için.

Bir arkadas destek olabilirse deneyebilmek güzel olur. Ben tarif ederim. Evdeki modemime bagli harddiske baglanmaya calisir.
    Webdav dediğiniz kısım, bulut özelliği mi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myhunter

Webdav dediğiniz kısım, bulut özelliği mi acaba?

Alıntıları Göster

Evet. Bulut özelliği.

Mağazada denedim ama başaramadım, belki cihaz kısıtlıdır bu konuda. Veya harici bir dosya yöneticisi indirmek gerekiyor olabilir.

Eğer kişisel bulut vasıtasıyla modemime bağlı olan ssd de yer alan dosyalara ulaşıp, değişiklik yapıp kaydedebileceksem baz hafızalı (32-64) seçenekleri alacağım. Modem bunu destekliyor, ama ipadOS da desteklemesi lazım.

• Cicihost C kullanıcısına yanıt
    Benim pc varken, Dropbox ile ben o özelliği kullanmıştım hocam, sonra işim bitince lüzum kalmadı. İpade ve pc ye dropbox uygulamasını kurup, aynı maili tanımlıyorsunuz, ipad üzerinden dropbox bulut sistemine pdf, word, excel vs ne varsa atıp, bunu pc veya mobil her ortamdan ulaşabiliyorsunuz. Dropbox benzeri depolama/paylaşım yapan her uygulamada bu işlem yapılır. Misal Google drive de buna benzer sistemle kullanılıyor.

• quote:

Benim pc varken, Dropbox ile ben o özelliği kullanmıştım hocam, sonra işim bitince lüzum kalmadı. İpade ve pc ye dropbox uygulamasını kurup, aynı maili tanımlıyorsunuz, ipad üzerinden dropbox bulut sistemine pdf, word, excel vs ne varsa atıp, bunu pc veya mobil her ortamdan ulaşabiliyorsunuz. Dropbox benzeri depolama/paylaşım yapan her uygulamada bu işlem yapılır. Misal Google drive de buna benzer sistemle kullanılıyor.

Evet dropbox / drive ile yapılabildiğini biliyorum hocam. Ama mesela orada da direk atıyorum dropbox dan word belge açtık, 1-2 cümle ekledik kaydet dedik; dropboxdaki dosyayı güncelliyor mu?

Ama benim esas yanıtını aradığım olay; kişisel bulut ile kullanılabiliyor mu? Bilgi güvenliği açısından kişisel cloud tercih ediyorum.

• Cicihost C kullanıcısına yanıt
    Evet dosya/belge içeriğini güncelleyebiliyorsunuz hocam. Hem zaten kişisel mailinizle bu uygulamayı kullanıyorsunuz, herhangi bir güvenlik sıkıntısı olmuyor diye düşünmekteyim.

• tuğra_ kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

• quote:

Evet dosya/belge içeriğini güncelleyebiliyorsunuz hocam. Hem zaten kişisel mailinizle bu uygulamayı kullanıyorsunuz, herhangi bir güvenlik sıkıntısı olmuyor diye düşünmekteyim.

Çok teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 924925926927928
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.