Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU}

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.953
Cevap
236
Favori
453.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 gün
  • Cevaplayan Üyeler 2398
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2481
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 845
  • Favoriye Eklediklerim 236
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • hakansant (2481 mesaj) Caferhan (1178 mesaj) Germiyanlı (845 mesaj) Kafkaslı57 (684 mesaj) @koray.tekler (671 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4616 mesaj) Mobil (4560 mesaj) Tablet (6662 mesaj) (6 mesaj) Mini (764 mesaj) Uygulama (445 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPad >> iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU}
Giriş
    2431 Mesaj

inşallah hocam çıkar çıkmaz kalemle beraber yapıştırcam bir tane

|
    |
    november27 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    53 Mesaj
    İos 14 sürüm, ipad için ne yenilik getirdi arkadaşlar?
    Değmezse güncellemeyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    785 Mesaj
    13 sürümdeki çoğu şeyle aynıdır. Sonraki güncellemelere bakmalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    171 Mesaj
    Tableti donan var mı hep sinir oldum. Kapatıp açma da yapamıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    785 Mesaj
    Son sürümde msn hocam?

|
    |
  • Yarbay
    3270 Mesaj

Yeri burası değil fakat ayrı bir konu açmak istemedim. Elimde çok sağlam ve temiz kullandığım ipad mini2 2012 9.3.6 sürüm ipad mevcut. Ben bunu aktif olarak kullanmak istiyorum ama çoğu program(netflix, amazon vb.) sürümden dolayı yüklenmiyor. Resmen tertemiz tableti yazılımdan dolayı kullanamıyorum. Apple id ve şifremi versem bahsettiğim programları satın alınanlar kısmına ekleyebilecek bir arkadaş varsa özel mesaj yoluyla bana ulaşabilirse çok sevinirim.

• Yarbay
    2999 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Emple

Yeri burası değil fakat ayrı bir konu açmak istemedim. Elimde çok sağlam ve temiz kullandığım ipad mini2 2012 9.3.6 sürüm ipad mevcut. Ben bunu aktif olarak kullanmak istiyorum ama çoğu program(netflix, amazon vb.) sürümden dolayı yüklenmiyor. Resmen tertemiz tableti yazılımdan dolayı kullanamıyorum. Apple id ve şifremi versem bahsettiğim programları satın alınanlar kısmına ekleyebilecek bir arkadaş varsa özel mesaj yoluyla bana ulaşabilirse çok sevinirim.

Hocam şifreni vermek yerine, çevrende pc varsa itunes ile indir, hemen bulutta görünür, sen de cihazının sürümüne uyanı indirirsin

• Yüzbaşı
    273 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/9d/e6/6e/9de66ed8ed0cc561c3aab0bd4d5473f9.jpeg&t=0&width=480&text=1

İpad air1'i güncellemeye çalışırken böyle bir hata alıyorum. Tamamını indiriyor sonra bu hatayı veriyor. Güncelleme boyutu 2,76 boş alan 3,2. Sebebi ne olabilir?

• Teğmen
    243 Mesaj

Ben aynı sorunu eski yeni tüm iPhone iPadlerimde yaşadım çözümünü de bi türlü bulamadım. Resmen bu yüzden iTunes güncellemesi yapamıyorum

|
    |
    Mitran kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    273 Mesaj

İpad'de güncelle butonu aktif değil. Mecburen İtunes kullandırıyor anlamadım nasıl olacak bu iş?

|
    |
    heyxme kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3270 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

Hocam şifreni vermek yerine, çevrende pc varsa itunes ile indir, hemen bulutta görünür, sen de cihazının sürümüne uyanı indirirsin

Alıntıları Göster

Hocam bu yöntemle yapılamıyor. iTunes'da appstore yok artık.

• Yarbay
    2999 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Emple

Hocam bu yöntemle yapılamıyor. iTunes'da appstore yok artık.

Alıntıları Göster
    Öyle mi olmuş
    Uzun süre oldu itunes ten girmeyeli hocam, bilmiyordum.

|
    |
  • Yarbay
    6798 Mesaj
    ipad mini 4 de ios 14 güncelemesi ile pubg oyunu bozuldu arkadaşlar...oyuna girilmiyor taklılıyor donuyor, oyuna girsen bile oyunda evler görünmüyor yani tablet gümledi...
    samsung a50 var oyuna ona kurdum gayet güzel çalışıyor...
    apple neyin peşinde zaten pil üç saate doluyor anca üç saat oynayabiliyorsun eğer pubg oyunu açmıyorsan git kardeşim bu piyasadan .....birde o kadar para verdim tablete...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Onbaşı
    38 Mesaj
    Merhabalar.

Ipad 8 kullanıyorum. ilk sarjdan sonra 1,5 saatlik ekran süresine rağmen şarj seviyesi 100'de takılı kaldı. Bu nasıl bir sorun? Cihaz yeni ve ilk tam sarji. Güncelleme gözüküyor onu mu yapmalıyım?

• Yarbay
    5450 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

ipad mini 4 de ios 14 güncelemesi ile pubg oyunu bozuldu arkadaşlar...oyuna girilmiyor taklılıyor donuyor, oyuna girsen bile oyunda evler görünmüyor yani tablet gümledi...
    samsung a50 var oyuna ona kurdum gayet güzel çalışıyor...
    apple neyin peşinde zaten pil üç saate doluyor anca üç saat oynayabiliyorsun eğer pubg oyunu açmıyorsan git kardeşim bu piyasadan .....birde o kadar para verdim tablete...
    İos 14 yeni çıktı ve hatalar olur, keşke hemen güncellemeseydiniz, sonraki güncelleme ile düzelir diye düşünüyorum.

|
    |
  • Yarbay
    5450 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Avbill

Merhabalar.

Ipad 8 kullanıyorum. ilk sarjdan sonra 1,5 saatlik ekran süresine rağmen şarj seviyesi 100'de takılı kaldı. Bu nasıl bir sorun? Cihaz yeni ve ilk tam sarji. Güncelleme gözüküyor onu mu yapmalıyım?
    Sıfır cihazın şarj döngüsü zamanla oturur ve böyle ufak tefek takıntılar da mümkündür, cihazın şarjı bitip kapanana kadar kullanın, sonra güncelleyin zaten yeni modeller güncellemede rahat çalışır

|
    |
  • Yüzbaşı
    565 Mesaj

Selamünaleyküm. iPad 8 aldım daha elime ulaşmadı bu sırada aksesuar bakıyorum. Malumunuz girişi lightning benim ilk lightningli cihazım. Telefonum type c bilgisayarım usb a. Kafamda lightning type c otg alıp iPad 8'in girişini bir nevi type cye dönüştürme fikri vardı veya böyle bir hub var mı hem usb a hem de type c bulunduran. MFİ lisansı olayı var bir de. Apple'ın kanserliği konusunda bilgisizim. Bu dönüştürücü işlerini nasıl çözdünüz.

Normalde Air 4 falan düşünüyordum hem çok pahalı hem de maalesef daha gelmedi.

Lightning type c zorlamasına gireyim mi yoksa USB-A veren dönüştürücülere mi bakayım şimdiden teşekkürler. Sanırım hiçbirşeyde problem çıkmayacak ama bu lightning baya canımı sıkacak.

• Onbaşı
    30 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Murat Burç

Selamünaleyküm. iPad 8 aldım daha elime ulaşmadı bu sırada aksesuar bakıyorum. Malumunuz girişi lightning benim ilk lightningli cihazım. Telefonum type c bilgisayarım usb a. Kafamda lightning type c otg alıp iPad 8'in girişini bir nevi type cye dönüştürme fikri vardı veya böyle bir hub var mı hem usb a hem de type c bulunduran. MFİ lisansı olayı var bir de. Apple'ın kanserliği konusunda bilgisizim. Bu dönüştürücü işlerini nasıl çözdünüz.

Lightning type c zorlamasına gireyim mi yoksa USB-A veren dönüştürücülere mi bakayım şimdiden teşekkürler. Sanırım hiçbirşeyde problem çıkmayacak ama bu lightning baya canımı sıkacak.

+

|
    |
  • Yüzbaşı
    785 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Murat Burç

Aleyküm selam
    Lightining kablosu daha mantıklı olur kanaatindeyim
    Bizim okulda, hoca ipadini lightining portu ile projeksiyon cihazına bağlıyordu, gayet de kullanışlıydı. Youtube’a yazın birkaç vidyo çıkıyor

• Yüzbaşı
    273 Mesaj

Şu videoda söylenilenleri yaparak sonunda güncellemeyi başardım. Itunes'u windows mağazası haricinde bir yerden indirmek zorunda kaldım belirtilen dosya konumunu bulmak için

|
    |
    Mitran kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
kripto para haberleri
En ucuz kedi maması fiyatları
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,812
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.