Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (925. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
19.778
Cevap
249
Favori
518.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 923924925926927
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deniz5042

Hdd yada flash bellek takılabiliyır mu. Bu şekilde hafızayı daha iyi kullanmak mümkün mü? Cihazı ilk aldığınızda ne kadar alan boştu hatırlıyor musunuz.

Evet hdd ve flash kullanılabilir ama uğraşacak kadar teknik bilginiz varsa halledersiniz, jb yapmak gerekebilir.
    27 gb boş alan vardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: november27

Ne zamandır elmada duruyor hocam? Bazen benim ipad de birkaç saat elmada kalıp sonra şarja takılı bekletince tekrar kendi kendine açılıyor.

Hep elmada duruyor, çıkmıyor, saatlerce bekledim olmadı, şarjı bitirip yeniden şar ettim olmadı, uzun süre şarjda beklettim yine olmadı.

İtunes ile güncelleme dönemleri sonrası artık elmada değil hep recovery modda kaldı, 3utools ile recoveryden çıkardım yine recoveryi dönüyor, sanırım daha kötü bir duruma düştü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iron_man İ kullanıcısına yanıt
    Daha kötü olmadan bir servise gösterin hocam hiç olmazsa içindeki bilgileri kurtarın

• quote:

Orijinalden alıntı: november27

Daha kötü olmadan bir servise gösterin hocam hiç olmazsa içindeki bilgileri kurtarın

Apple destek dahil Ankara'da aramadığım servis ve veri kurtarma merkezi kalmadı. Özel servisler de ilgilenmek istemiyor sanırım olmaz dediler. İstanbul'da pits verikurtarma getirin bakalım dedi ve kurtarılabilirse 500-2000 TL'ye mal olur dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: iron_man

Apple destek dahil Ankara'da aramadığım servis ve veri kurtarma merkezi kalmadı. Özel servisler de ilgilenmek istemiyor sanırım olmaz dediler. İstanbul'da pits verikurtarma getirin bakalım dedi ve kurtarılabilirse 500-2000 TL'ye mal olur dedi.

Alıntıları Göster
    500-2000 lira para mı istyorlar vay vicdansızlar.

• yeni iPad Air de 4 tane hoparlör görünüyor. iPad prodaki gibi.

ama iPad prodaki gibi 4 hoparlör yok. stereo hoparlörler var diyor.

farkı nedir bilen var mı acaba?

eski iPad Air deki gibiyse ses sistemi zayıf oalcaktır. iPad prodaki çok iyi gerçekten

• bodysolid B kullanıcısına yanıt

Yeni ipad air'da 4 tane hoparlör ızgarası var pro'lardaki gibi ancak sadece 2 tanesi aktif. Pro'da 4ü de aktif. Simetriyi bozmamak adına 4 adet ızgara koyulmuş. Air'da 2 adet speaker olduğunu aşağıdaki linkteki apple sitesinden teyit edebilirsiniz.

https://www.apple.com/ipad/compare/?device1=ipad-pro-11&device2=ipad-air-4th-gen&device3=ipad-8th-gen

• quote:

Orijinalden alıntı: Mesmerist

Yeni ipad air'da 4 tane hoparlör ızgarası var pro'lardaki gibi ancak sadece 2 tanesi aktif. Pro'da 4ü de aktif. Simetriyi bozmamak adına 4 adet ızgara koyulmuş. Air'da 2 adet speaker olduğunu aşağıdaki linkteki apple sitesinden teyit edebilirsiniz.

https://www.apple.com/ipad/compare/?device1=ipad-pro-11&device2=ipad-air-4th-gen&device3=ipad-8th-gen

anladım şimdi. teşekkür ederim bilgi için.

sanırım iPad prodaki ses kalitesini beklemek mümkün değil

bir de aktif hoparlörler birisi üstte birisi altta mı ? yoksa ikisi de aynı düzlemdeyse kötü yatay olarak film izlerken stereo ses alma açısından

• iPad Air aslında neredeyse ipad pro olmuş. benim için 6 gb farkı, kamera farkı, 120 hz nın gereği yok mesela .

sadece 4 hoparlör gelse iyi olurdu.

ama air almamı zorlaştıran ikinci durum. 64 gb ile başlaması ve 128 gb seçeceği olmaması. 256 alırsam da fiyatı neredeyse ipadpro gibi oluyor :) 64 gb ise yetersiz gelecek

128 den başlatsalardı bu fiyata kaçırmazdım. ama onlar da bu hesabı yapıyorlar tabi. seni kararsız bırakıyorlar

• 20 temmuz 256 gb iPad Pro satın almıştım ama daha gelmeden iade etmiştim.

bugün yine almayı düşündüm. 2000 tl fiyat artmış olarak gördüm. ikisi de eğitim indirimli olarak ve AirPods hediyeli.

bu kadar anormal fiyat farkı normal mi 2.5 ayda. yoksa ben mi yanlış hesaplıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bodysolid -- 7 Ekim 2020; 18:19:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bodysolid

20 temmuz 256 gb iPad Pro satın almıştım ama daha gelmeden iade etmiştim.

bugün yine almayı düşündüm. 2000 tl fiyat artmış olarak gördüm. ikisi de eğitim indirimli olarak ve AirPods hediyeli.

bu kadar anormal fiyat farkı normal mi 2.5 ayda. yoksa ben mi yanlış hesaplıyorum

Dolar anormal yükselince fiyat da anormal yükseldi.
    Fiyatlar normal yani :)

hocam bu fiyatta bur yanlislik olduğunu düşünüyorum

ipad pro 11 2020 128gb cikis fiyati mart ayinda 6.399 tl

nasil oluyor 256 gb egitim indirimi ile 6.100 den satilmis... hic bir yerde bu fiyat bilgisi gormedim

ve 6.100 air pods 2!hediyeli 256 gb aldiniz... nasil iptal ettiniz

• deniz5042 D kullanıcısına yanıt

eğitim indirimi ile birlikte al 200tl indirim oluyor cihaz ne zaman satışa sunulacak bilgin var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: catik

hocam bu fiyatta bur yanlislik olduğunu düşünüyorum

ipad pro 11 2020 128gb cikis fiyati mart ayinda 6.399 tl

nasil oluyor 256 gb egitim indirimi ile 6.100 den satilmis... hic bir yerde bu fiyat bilgisi gormedim

ve 6.100 air pods 2!hediyeli 256 gb aldiniz... nasil iptal ettiniz

Şimdiki aklım olsa etmezdim de. O zaman öyle yapmak gerekti

fiyat süpermiş.

• roodlust R kullanıcısına yanıt

İpad 8 bu ayın ortası gibi konuşuluyor.

hocam o airpods dusus fatura fiyati mi... mesela suan ipad pro 11 6.400 tl ama fatirada 5.145 tl yaziyor air pods düşüp fatura kesmisler

ancak sizinki 256 gb model air pods dusulmus fatura fiyati gibi geliyor bana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • deniz5042 D kullanıcısına yanıt

ön sipariş verenler var sanırım gün bekliyorlar böyle bir şey var mı? apple sitesinde ben herhangi bir işlem yapamıyorum

• Air 4'e herhangi bir usb c dönüştürücü ile kablosuz klavye bağlayabilecek miyiz? Mümkünse, Apple'nin ürünleri alınmadan basit dönüştürücüler kullanılabilir mi?

örneğin:

• catik kullanıcısına yanıt
    Şu an iPad Pro 11 6400 TL mi?

Bende eğitim indirimli 7199 TL görünüyor Apple sitesinde

• quote:

Orijinalden alıntı: bodysolid

Şu an iPad Pro 11 6400 TL mi?

Bende eğitim indirimli 7199 TL görünüyor Apple sitesinde
    hocam 10 eylilde aldik biz... 14 eylulde zam gelmisti... ama o arkadas nasil temmuz ayinda 256 gb 6.100 tl siparis verip iptal etmis aklim almiyor oyle bir fiyat yok

• 
Sayfa: önceki 923924925926927
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.