Şimdi Ara

iPad mini 5 [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
15
Favori
15.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şu ürünü en uygun neresi satıyor bilen var mı?
    Pt.com 2500 tl ye satıyordu şuan tükenmiş durumda. Şuan en uygun nerede satılıyor bilgi verebilir misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 aylık sıfırdan farksız satıyorum
  • Arkadaşlar ipad mini 5 için klavyeli kılıf var mı acaba? Varsa link atar mısınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: balistik81

2 aylık sıfırdan farksız satıyorum
    İyi geceler,
    İlan varmi, yoksa özelden mi konuşalım?

• Selamın Aleyküm, usb ile mouse klavye takmak istiyorum kullanmış olup önerebileceğiniz lightining adaptör var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Burası bitmiş anlaşılan bir yardım eden çıkmadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iktsuarpok

Selamın Aleyküm, usb ile mouse klavye takmak istiyorum kullanmış olup önerebileceğiniz lightining adaptör var mı ?
    Deneyip memnun kaldığınız bir adaptör olursa buraya yazarsanız sevinirim. Genelde çakma çeviriciler bi süre sonra ipad tarafından tanınmamaya başlıyor.

• Türkiye'den kılıf alan yok mu arkadaşlar?
  • Lj.23 kullanıcısına yanıt
    https://www.spigen.com.tr/urun/ipad-mini-5-kilif-spigen-rugged-armor-matte-black
    Ben bunu almıştım ama fiyat 89 tl gibi birşeydi yanlış hatırlamıyorsam.

• Mazzho kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler hocam. Hepsiburadada o fiyata satılıyor şu an sanırım ama hepsiburadaya güvenmiyorum artık, son siparişimi 3 hafta sonra gönderdiler onda da 130 liralık kulaklığım eksik geldi, şimdi onu alabilmek için uğraşıyorum. Linkteki ürünü çok beğendim ama fiyatı çok pahalı geldi acaba indirim olduğunda ne kadara düşüyor şimdi alırım indirime girer diye düşünüyorum

Sizin kılıfın kullanımı nasıl hocam? Kalınlığı rahatsız ediyor mu? Telefonlarımda genelde spigen kullanırım, sağlamlığından yana şüphem yok ama işte biraz kaba oluyor cihaz.
    https://www.spigen.com.tr/urun/ipad-mini-5-kilif-spigen-smart-fold

Kalınlığı beni rahatsız etmedi. Çok da kalın sayılmaz Tableti çok sıkı kavradığı için emaneten durmuyor. Kalitesine söylenecek birşey yok ama ben de fiyatının fazla olduğunu düşünüyorum.

iPad mini 5 [ANA KONU]
    hocam merak ettim siparişime baktım hakkaten 90 liraya almışım. Hem de spigenin kendi websitesinden.

Arada yapıyor spigen kendi sitesinde indirim hocam, amazon.com.tr'de de düştüğü oluyor arada. O indirimleri takip edeyim artık. Monofe diye bir satıcı var çok şık ürünleri var ama amazon.com'da 15-16 dolar olan ürünleri 300 liradan satıyor ekranı da kapatsın diye düşünmüştüm almışken ama sizin kılıf 90 civarına düşünce ondan sipariş veririm sanırım. Amazon.com açılırsa tekrar oralardan bakarız güzel ucuz bir şeyler
    Aksesuarlar çok pahalı hocam. İndirim takip etmek şart.

Hiç sormayın hocam, 1 kılıf 1 ekran koruyucu alayım dedim iyi bir şey 400'e geliyor ikisi, amazon.com kapalı olmasa oradan 150-200e en iyisini alırız da işte kapalı
    İnsan haklarına aykırı fiyatlar hocam bunlar

• İpad mini 3.100 TL şu an. alınır mı yoksa mini 6 yı mı beklemek gerekir. Mini 6'nın ne zaman çıkacağı konusunda bilgi sahibi olan var mı ? Kullananlar memnun mu ?
  • ^^ranuna^^ kullanıcısına yanıt
    Nisandan nisana çıkıyor. Geçen sene nisanda çıktı. Bu sene çıkar dedim. Bir sene bekledim sanırım bir sene daha bekleyeceğim. iPhone SE gibi 2 senedir bir olur diye düşünüyorum.

• Enigmatical kullanıcısına yanıt
    Bu model fazla tercih edilmiyor hocam ipod touch gibi oldu miniler en az 3 yılı var bu modelin. Eğer erken çıkarırlarsa emekli ederler mini serisini. Cihaz üzmez kullanımı pratik özellikle oyun oynamak çok rahat ve ekranı çok kaliteli ve cihaz çok hızlı rakibi yok.

• Ancak dediğim gibi insanlar ipad=büyük ekran olarak tercih ediyorlar bu yüzden klasik ipad serisi her sene yenileniyor ancak miniler üvey evlat muamelesi görüyor. Elinizde plus model bir cihaz varsa eğer air tercih etmenizi öneririm ki ipad aldığınıza değsin. Ben hep 8 inç tablet kullandığım için ve aldığıö dönem 4s kullandığım için kullanım yönünde pratik olsun diye seçmiştim ve pişman değilim. Kısaca pratiklik,uzun ömür ve güzel ekranlı bir cihaz istiyorsanız İpad mini ancak büyük ekran ve 10 saati aşan pil ömrü istiyorsanız ipad 7 öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimsiz canlı -- 20 Mayıs 2020; 5:25:16 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.