Şimdi Ara

iPad mini 5 [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
15
Favori
15.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam linkleri verebilirseniz ana konuya ekleyeyim. Bir de, ilk fotodakinin dokusu nasıl acaba? Kadife tarzı gözüküyor, öyle mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpesifikBrush -- 14 Ocak 2020; 17:45:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpesifikBrush

Hocam linkleri verebilirseniz ana konuya ekleyeyim. Bir de, ilk fotodakinin dokusu nasıl acaba? Kadife tarzı gözüküyor, öyle mi?
    Hocam,
    Kadife değil de halıflex/kumaş tarzında bir dokusu var. Dokulu ve kalite hissi oldukça yüksek. İçine kalem de konulabildiği için çok kullanışlı. Çalışma prensibi de orjinal ipad kılıfları ile aynı.
    Kalemsiz modelin linkini de ekledim.
    https://www.aliexpress.com/item/32995317349.html?shortkey=yaeUBbyU&addresstype=600
    https://www.aliexpress.com/item/32997103602.html?shortkey=MRreaIVz&addresstype=600
    http://www.aliexpress.com/item/33005591764.html?scm_id=1007.14977.145068.0&gps-id=storeRecommend&_t=1579015751.983002&scm=1007.14977.145068.0&spm=a1z65.detail.0.0&_currency=TRY&_lang=tr_TR&scm-url=1007.14977.145068.0&pvid=cc7f243f-9dcc-496c-abb0-440cd9db5572&shortkey=22UnyU36&addresstype=600

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbs1905 -- 14 Ocak 2020; 19:5:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar merhaba. İpad mini 5 almayı düşünüyorum 2600-2700-Tl civarında piyasada şu an. Acaba yeni ipadlerin tanıtımını beklesemmi ? Gerçi fiyat düşmez gibi geliyor bana.

• elondel E kullanıcısına yanıt
    Fiyat düşmez bence. Yeni iPad mini çıkar mı orası da meçhul. Ben benimkini satıyorum şu an, laptop almak için. İkinci el temiz düşünürseniz konuşabiliriz. Sıfır istiyorsanız da alın derim, çok güzel cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: elondel

Arkadaşlar merhaba. İpad mini 5 almayı düşünüyorum 2600-2700-Tl civarında piyasada şu an. Acaba yeni ipadlerin tanıtımını beklesemmi ? Gerçi fiyat düşmez gibi geliyor bana.
    https://www.pt.com.tr/ipad-mini

Ben de 2545 TL'ye buldum, buradan satın almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nihavend_Mucize -- 11 Şubat 2020; 19:59:55 >
  • Not almak için ipad pro 10.5 mi ipad 9.7 mi 10.2 mi yoksa mini 5 mi almalıyım. 10.5 aldım 1 sene kullandım sattım ancak kafamdaki soru işareti ipad mini de not alabilir miyim adam akıllı ben dik şekilde yazmıyorum her zaman yatay kullanıyorum yazarken. İpad 6 ve 7 ler kalitesiz geldi bayağı içim ısınmadı bir türlü ama yine de fiyat farkı var

• burak335 kullanıcısına yanıt
    Ekranın küçüklüğünü dert etmeyin, performansı 10.5'ten farksız. Sadece Pro modele özel özellikler yok 120Hz ekran gibi, fakat önemli değil bence. Bir de Mart ayını bekleyin, belki yeni mini tanıtırlar.

• SpesifikBrush S kullanıcısına yanıt
    Pro tanıtılacakmış hocam. Performans değil de benim için yazma önemli ipad 6 ve 7 inanılmaz kalitesiz pro ya göre onun için kararsızım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • burak335 kullanıcısına yanıt
    Hocam mini'nin onlarla alakası yok. mini daha premium bir cihaz. Ekranı lamine, DCI-P3 renk gamutu destekliyor ve True Tone var. 6 ve 7'de A10 var, mini 5'te A12. TouchID de ikinci nesil, hızlı olan yani.

• İpad mini 5. Nesil kullanıcısı olarak söyleyebilirim ki cihazın sadece 2 kusuru var.
    Birincisi cihazın kılıfı bulunmuyor fazla
    İkincisi ise arka kamera tek kelimeyle kötü düzgün ışık yoksa eğer asırı berbat çekiyor
    Onun dışında ekranı tasarımı işlemcisi touchid si ön kamerası gayet iyi bir cihaz ve ekran boyutu da ar ve oyunlar için gayet uygun. Eğer 2.500 civarına bulabilirseniz alın gayet iyi bir cihaz. Boşu boşuna porya 5k fiyat vermek akıl karı değil bana göre , onun yerine air 3 alınabilir.

• 64 gb gold alarak kullanıcılar arasına katıldım. mediamarkt koş koş indirimlerinden faydalandık.

• good notes 5 ve notability arasından hangisini önerirsiniz? notability uygulama içi satın alımları kafamı karıştırıyor...

• Omara kullanıcısına yanıt
    Notability kullanıyorum çok memnunum good notes e ısınamadım bir türlü. Uygulama içi satın alım sadece arka fon resimleri başka da bişey yok hocam

• selamlar bu cihazla pubg deneyimi nasıldır kasmadan oynanirmi arkadaş alıp pubg oynamak istiyor kasmadan cihaz arayışına girmiş ipad kaç alsın kasmadan oynamak için yardımcı olursanız sevinirim tskler.

• Mii 4 kullanıyorum geçsem buna değil pro serisine geçerim
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    pro 120 hz destekliyor heralde oyun zaten pubg 60 destekliyo fps pro ile 5arasinda ne fark varki işlemcimi.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.