Yüzbaşı
27 Ocak 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Uzun zamandır iphone kullanıyorum. Küçük ekran sevdiğim için iphone se kullanıyordum. Cihaz 32 gb 1 sene garantisi var ve çok temiz kullandım performansından da memnunun. Şu an elime xiaomi türkiye garantili sıfır redmi note 7 64 gb geçti ve bu telefonu da beğendim.Biri boşa durmasın diye satmayı düşünüyorum. Size göre hangi telefon seçimi daha mantıklı olur?
Sadece bir ay kullandığım bisikletimi satıyorum arkadaşlar. Bursadan ilgilenenler iletişime geçebilirler.

Herkese iyi forumlar.
Öncelikle herhangi bir siyasi ideolojimi empoze etmek amacında olmadığımı ve ayrıca apolitik olduğumu belirtmek isterim.Özellikle Türkiye'de desteklenmeyi hakedecek bir siyasi lider ve parti olduğunu düşünmüyorum.Birkaç gündür evimde sabit ve mobil internet hatlarım üzerinden ihtiyaçlarımı gidermek konusuda sıkıntı yaşıyorum.Pek tabi olmasa da olur şeyler ancak özgürlüğün kısıtlanması noktasında geldiğinde (haberleşme, haber alma, bilgi edinme vs) durum can sıkıcı olabiliyor.Başlıkta bahsettiğim filmi izleyenler temsili 2020 İngiltere'sinde terör olayları sebebiyle yaşanan kaosun diktatör ve baskıcı yönetimle nasıl örtbas edilip sansürlendiğini, yancı basın ve yayın organlarının ülkelerini nasıl da refah seviyesi yüksek güvenli biryer olarak yansıttıklarını hatırlayacaklardır.Şu an ülke olarak yaşadıklarımız hergün o filmden kesitleri gözümün önüne getiriyor.Her geçen gün bu kaosun büyümesine değil de halkın bundan haberdar olmasından çekinilmesinden dolayı son derece rahatsızım arkadaşlar.Umarım ülkemizin geleceği konusunda karamsar düşüncelerimizin yokolmasına neden olacak gelişmeler yaşanır.
Aracımı bariyere sürttüm arkadaşlar.pazar günü olduğu için sanayiye gidemedim.hasar ve tahmini masraf ile ilgili yorum yaparsanız sevinirim.iyi forumlar.
İyi forumlar,
2004 model 1.4 benzinli peugeot 206 aracımın benzin şamandırası çatlak olduğu için yan sanayi şamandıra ile değiştirttim.ancak uyumlu olmamasıyla alakalı olsa gerek yakıt göstergesi depoyu boş gösteriyor.hatta depoyu fulledikten sonra bile.orjinal parça 500-600 lira civarında su an değiştiremiyorum.çıkma parça bulabileceğim bir yer var mıdır ya da başka bir çözüm.bu arada bursa da yaşıyorum.teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba.
2004 model peugeot 206 1.4 x-line aracımda benzin kokusu vardı.sanayiye götürdüm.yakıt deposundaki arka koltuk altındaki şamandıranın çatladığını gösterdiler.şamandıra değişiminden sonra 5 kilometre gittim arac stop etti.marşa basıyorum ama çalışmıyor.su an yakıt göstergesinde benzin yok görünüyor.halbuki şamandıra değişiminden önce aynı yakıt göstergede daha fazla görünüyordu.aklıma tamircinin yakıt borularını şamandırada yanlış yere taktığı geldi.konu ile fikri olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Paket bugün itibariyle abone alımına başlamıştır.bimcellilere hayırlı olsun.
Merhaba arkadaşlar aveanın yani yeni adıyla türk telekomun özellikle internet olmak üzere çekim kalitesinde son 1 aydır ciddi bir düşüş hissediyorum.sizde durum nedir acaba?iyi forumlar.
Merhaba
Karşılaştığım sorun sadece facebookta resimlerin üzerinde oluşan çizgiler.çok sık olmamakla birlikte birkaç kez denk geldi.telefonun donanımına zarar verebilecek bir olay hiç yaşamadım.benzer durum yaşayan veya sebebini bilenler düşüncelerini paylaşırsa sevinirim.

Not:belirtmeyi unutmuşum.telefon 10 aylık iphone 5s ve resimler açıldıktan birkaç saniye sonra çizgiler kayboluyor.
Merhaba arkadaşlar.
Frekans; 11158 v 27500 ile hotbird uydusunda arama yaptım.500 e yakın kanal buldu ancak çoğu türksattaki kanallar ve birçok yerel kanal çıktı.binada merkezi uydu sistemi var ve hotbird çanağı da varmış.merak ettiğim kanallar bunlardan mı ibaret şifresiz yayın yapan ya da biss key girip izleyebileceğimiz yabancı kanallar yok mu?spor belgesel vs olabilir.uydu cihazım goldmaster 76500 fta.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 12 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 388
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 22.182 (Bu ay: 136)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 245 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.