Şimdi Ara

iPad 5 ve iPad Mini 2 Canlı Yayını Bu Akşam 19:30'da sizlerle (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
790
Cevap
10
Favori
76.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aletin adı ipad Air, başlık yanlış :P 128 GB iyi olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iboocum

Eskisi gibi heyecan vermiyor

Evet heyecan boyutundan ziyade,ilgi ve bilgi olarak izlenebiliyor bence.
  • niye tüm forumlarda görülüyor şu konu ? millet futbol forumunda ipad konusu görmek zorunda mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih_avcı

quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

Kac defa yazdım bilen alıntılasin 5 megapiksel kamera ve retina ekran varmı iPad mini 2 de???

Evet, retina ekranli ve isight 5mp kamerali.
    Ben dahil bircok kisi a6x beklerken a7 ile gelmesi guzel surpriz oldu.

Hem de ne surpriz; henuz hicbir apple urunu satin almadim, ancak bu ilk olabilir. :D beklemedeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhanuygur

Aletin adı ipad Air, başlık yanlış :P 128 GB iyi olmuş.

iPad 5 diye gitmediği iyi olmuş.Apple isim konusunda iyice bocalamıştı.Artık air 5 air 10 air 2 diye gider,iyi olur.
  • Ipad mini 500 e düşsede alsak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İpadler eskisine göre %20 daha sessizmiş. Radyoda duydum. Baya geyik çeviriyorlardı.
  • LG Nexus 4 nasıl
  • TR Store açıldı mı peki?
  • Günlerdir bütün bölümlerde bu konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: oooguz

çünkü biz türkler fırsatçılıkla geçiniriz....

Yalnız fırsatçılığı yapan devlettir burada. Yani anlayacağın vergilerimiz had safhada olunca aslında getirip satan firmanın misli misli parayı, elini suya sabuna sürmeden devlet cebine atıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: icais

quote:

Orijinalden alıntı: MoMoLa

ipad mini 2 wifi 32gb ne kadar olur sizce?

16GB miniler 750TL
    32GB olanlar 1.200TL

Olduguna gore Mini 2 ilk ciktiginda 1.400TL olabilir. Sonra mini gibi fiyati duser ama mini 3 gelene kadar en az 1.100lere oner sanirim. Airda 4. Neslin yerini alir ama cok daha pahaliya satilir bence.

Yurtdisindan alma sansiniz varsa alin zaten wifi modelinde pasaport kayit gibi bir derdiniz yok veya bir kac ay bekleyip yurtdisindan getiripte satanlardan alinabilir.

Almanyadan getirtebilirim.. Peki biliyorsanız Almanyada ne zaman satışa çıkar ve fiyatı tahmininizce ne olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: interior designer

quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

quote:

Orijinalden alıntı: interior designer

Konuyla ilgili yorumuma gelecek olursak ipad 2 ipad mini iphone 4 4s ve 5 kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki hala birileri teknoloji sitesinde çıkıp Apple ürünlerini övüyorsa derhal o şirketten kovulsun.

nasıl bir trolsün sen ya

Troll falan değilim.

Son kullanıcıyım.
    4-5 aydır masamda ıphone 5 var kayıtsız.
    Gidip kaydettirip kullanabilecekken elimi sürmedim.
    HTC One aldım onu kaydettirdim. Kullanıyorum.

Apple ürünleri sinirlerimi bozuyor. Belki 4-5 sene önce olsa hayran olabilirdim ki İphone 3'e hayrandım. Ama 3 ile 5 arasında geçen zamanda wovv dedirtecek rakiplerini geride bırakacak donanımsal ve yazılımsal fark olmadığı için hayranlığım kalmadı doğal olarak.

Dün bir video vardı ios7 word ile mi yapıldı diye...

O bile yeter aslında cevap olarak...

apple ürünleri artık cihazın kendisi için değil üzerindeki etiketi için alınıyor.

Bu ve benzeri ürün inceleme videolarında ki övgülerde genelde etikete bağlı övgüler.

Aynı donanım aynı görsellik aynı garanti şartları ile çinli bir markanın telefonunu kimse kullanmaz.

Ama apple ciddi anlamda berbat ötesi bir cihaz çıkartsa yine 3.000 tl ye türkiyede alıcı bulur.

Sheldon Cooper'a Captain America'nın hayal ürünü bir kahraman olduğunu amerika tarihinde böyle bir savaş kahramanı olmadığına inandıramazsınız.
    Apple kullanıcısı ve hayranlarını da applenin artık bir balon olduğuna inandıramazsınız.

Hemen gelip trollükler suçlarlar.

yorumlarınıza birşeyler eklemek istiyorum.

amerika pazarlama tekniklerinin geliştirildiği ve bu işler için çok çok ciddi paraların harcandığı bir ülke.

ve bazı firmalar bunu çok çok iyi kullanıyor.

daha kötü bir ürün daha iyi bir rakibinden çok çok daha iyi satabiliyor.

birde amerikan halkı tabiri cahiz ise salaktır ve kapitalizmin merkezi olan ülkede kapitalist sistem halk üzerinde sonuna kadar kullanılır. (her ülkenin kendine göre
    dinamikleri vardır) ülkedeki ufak bir kesim ülkenin kaymağını yer. Bu nedenle dünyanın en büyük tüketim pazarlarından biridir.

Elinizdekinin balon olduğunu bilmiyorsanız, balon patlayana kadar onun içinin boş olduğunu anlayamazsınız.

Bazılarıda balon patlasa bile balonun hala şişik olduğu hayalinden uyanamazlar. (bu şekilde çok çok fazla insan var :) )

geçen gün pazarlama ile ilgili bir konuyu okumuştum.

ürünün yaşam döngüsü ile ilgili bir konuydu.

apple örneği verilmişti. apple ürün yaşam döngüsüne göre daha hızlı yeni model üretmek zorunda.

çünkü rakipler boş durmuyor, daha ileri teknoloji ve daha iyi özellikler içeren ürünler üretiyor.

apple yavaş yavaş bu hıza ayak uyduramamaya başladı, ürünlerinin yaşam döngüsü çok kısaldı (rakiplerinde de aynı durum söz konusu) ve ürettiği modeller birbirinin tekrarı gibi olmaya başladı.

(yeni modelde 64 bit işlemci ve parmak izi yenilik olarak görebilirsiniz. ancak parmak izi okuma daha önce başka firmalar tarafından piyasa sürülmüştü. ve

parmak izi okuma parmakların deformasyonu ve tam yerleştirilmemesi nedeni ile başa bela bir sorun olabilmektedir.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: snomask

sence neden daha hızlı, hafif ve ince? cpu ve gpu hızlandı ve inceldiği için olabilir mi? bunu apple mı becerdi şimdi? bir de çok biliyormuş gibi cevap veriyorsun.

iyide artisliğe ne gerek var ?
  • quote:

Birde amerikan halkı tabiri cahiz ise salaktır ve kapitalizmin merkezi olan ülkede kapitalist sistem halk üzerinde sonuna kadar kullanılır.

Third world talks.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreTheBand

Ilk defa Çöp tanitan teknoloji sitesi goruyorum

Çöp dediğin imzanda evlat.
  • quote:

Arkadaşlar donanım haber "-" rekoru kırılabilir gayret edelim ben bastım eksiyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tobiobito

quote:

Arkadaşlar donanım haber "-" rekoru kırılabilir gayret edelim ben bastım eksiyi

Sen sundaki 4. Yoruma baksana biz kirdik zaten rekoru rahat olun

http://forum.donanimhaber.com/m_52804967/f_//tm.htm#52805153

• apple ürünleri plastik yumağı oyuncaklardır.
    bedava verilse almam.
  • quote:

- bas geç muhattap bile olma

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.