Şimdi Ara

iPad 5 ve iPad Mini 2 Canlı Yayını Bu Akşam 19:30'da sizlerle (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
791
Cevap
10
Favori
76.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

Orijinalden alıntı: interior designer

Konu yanlış yerde açılmış. GS taraftar bölümü ile ne alakası var.

sabah sabah iyi güldüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 23 Ekim 2013; 9:13:18 >
  • quote:

Haklısın dostum,şimdi de BJK bölümüne taşınmış
  • çöp...

hep yapmak istemiştim bugüne kısmet olmuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 23 Ekim 2013; 9:18:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

Konu heryerde görünüyor akıllı arkadaşım

Nasıl her yerde görünüyor?
    Hangi başlığa yazınca öyle oluyor. Bende konuları öyle açayım bol mesaj alırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • interior designer kullanıcısına yanıt
    arkadaşım ana sayfa haberleri her bölümde görünür.uzatma artık istersen.
  • Konuyla ilgili yorumuma gelecek olursak ipad 2 ipad mini iphone 4 4s ve 5 kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki hala birileri teknoloji sitesinde çıkıp Apple ürünlerini övüyorsa derhal o şirketten kovulsun.

• quote:

Konuyla ilgili yorumuma gelecek olursak ipad 2 ipad mini iphone 4 4s ve 5 kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki hala birileri teknoloji sitesinde çıkıp Apple ürünlerini övüyorsa derhal o şirketten kovulsun.

Apple ürünleri diye tüm ürün yelpazesini içine almak da gayet iddialı olmuş.
  • iPad Air a sasirdim degisiklik olmus, Yeni Minide iyi olmus ama eskisi gibi bir tadi tuzu yok Apple urunlerininde, Lansmanlarinda :(

• quote:

Konuyla ilgili yorumuma gelecek olursak ipad 2 ipad mini iphone 4 4s ve 5 kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki hala birileri teknoloji sitesinde çıkıp Apple ürünlerini övüyorsa derhal o şirketten kovulsun.

Nesini begenmedin tam olarak?

Sahsen benim gordugum en stabil mobil isletim sistemini apple yapti.

Samsung, lg ve digerleri Android cikmasa coktan iflas bayraklarini cekerdi ki apple'in kullandigi donanimin 3-4katini kullanmalarina ragmen yinede basarili degiller.

PC isletim sisteminde de apple bugun yazilim satsin tum fimalar macosx e gecer. Windowstan baska yazilim satanmi var sanki, windows satmasa zaten bu kadar ilerleyemezdi ve her pc de w. gelince dolasiyle uygulama acisindan macos daha zayif kaldi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

Konu heryerde görünüyor akıllı arkadaşım

Nasıl her yerde görünüyor?
    Hangi başlığa yazınca öyle oluyor. Bende konuları öyle açayım bol mesaj alırım.

Sen yönetici misin ki açacaksın

• 1900'lerde Amerikan Patent Dairesi başkanı artık icad edilecek bir şey kalmadı demiş, tabi o zamanlar için durum komik ama şimdilerde öyle bir durum oluştu sanki. Adamlar cihazlara koyacak bir şey bulamadığı için ya ram artırıyor ya hız yükseltiyor ya da gereksiz yere camera çözünürlüğü artırıyor... projeksiyon klavyeler bükülebilir ekranlar hedeler hödöler gereksiz ve saçma şeyler. Sonuç olarak artık tasarıma ve kullanım kolaylığına yönelmek lazım. Apple da bu konuda bir numara ve böyle kalmaya devam edecek.
  • Apple satış politikasında çok eleştiriliyor ancak kendilerine göre haklı yanları var :) şöyle ki;
    Apple ipadleri kıyaslama sayfasına baktığınızda eğer ipad 4 ile ipad air kıyaslanmış olsa müşteriler aradaki farkı tablet değiştirmek için yeterli bulmayacaklar psikolojik olarak. Ama bir ipad 2 ile ipad air karşılaştırıldığında müşteriler aradaki özellik farkları konusunda psikolojik olarak tatmin olmuş olacaklar. Yani Apple satış tekniklerinde müşteriyi psikolojiden hedef alıyor ki bu bütün büyük şirketlerin pazarlama stratejisidir.

Bu arada kişilerin düşüncelerinden çok başlık hakkında bilgi paylaşımı ve soru-cevap yaparsak herkes için daha faydalı olur ki zaten forumun da amacı budur. Herkesin herşey hakkında doğru ya da yanlış bir fikri var zaten. Bunu forum ortamında değiştirmek baya zor zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi priceless- -- 23 Ekim 2013; 10:09:35 >
  • quote:

nasıl bir trolsün sen ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: o3

iphone hava atma aracıdır diyenlere can hıraş karşı çıkanlar var komikler.

iyi yönleri var hakkını veririm.
    ama diğer markaların ekranları, farklı farklı sçenekte 10larca ccihazı ve avantajları dururken iphone'u gösteriş düşünmeden alan yoktur. apple ürünlerini zaten o tarz için almayan yok denecek kadar azdır. lacoste polo tshirtlerim var. evet kaliteliler ama o parayı açık konuşalım sadec kaliteli yada dizaynı güzel diye değil timsahı görmek için veriyoruz. apple'da durum farklı değil. tabletlerde gerçekten üstün olduğu taraflar ağır basıyor. değil apple huewai olsa alırım başarılı bu tabletler.
    android'in 2 sene önce çıkan, tr'de 600tl'ye satılan motorola atrix'indeki parmak izini özelliğini aman tanrım diye çıkarması ve herkesin konuşması da ayrı mesele..

Iphone 4um vardi bozuldu samsung s3e gectim. Baslarda iyiydi ekran olsun felan takilmalar basladi simdi bin pismanim.

Ipad 3 um vardi retina kitap okurken va cok iyiydi sattim 3gli tablet almak icin samsung note aldim kalem vs var note alirim diye goruntu kaltesi cok kotu geldi . Takilmalar basladi yszarken takilmalar baslado 0lamaktam biktim onuda sattim.

En buyuk eksileri uygulama yonuydu appleda istedigim uygulamayi bulabiliyordum simdi androidde neredehse sosyal aglar disinda uygulamam yok. Yavas yavas tekrar apple urunlerinee gecicem para durumunu duzeltince

Ben gectim pisman oldum hayatimda birkere bile apple urunlerino hava atmak icinde kullanmadim yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: inzu

1900'lerde Amerikan Patent Dairesi başkanı artık icad edilecek bir şey kalmadı demiş, tabi o zamanlar için durum komik ama şimdilerde öyle bir durum oluştu sanki. Adamlar cihazlara koyacak bir şey bulamadığı için ya ram artırıyor ya hız yükseltiyor ya da gereksiz yere camera çözünürlüğü artırıyor... projeksiyon klavyeler bükülebilir ekranlar hedeler hödöler gereksiz ve saçma şeyler. Sonuç olarak artık tasarıma ve kullanım kolaylığına yönelmek lazım. Apple da bu konuda bir numara ve böyle kalmaya devam edecek.

katılmamak elde degil
  • apple kalitesine şimdiye kadar ulaşan olmadı Windows ve android kullanıcısı olarak benim düşüncem bu nereden biliyorsun diyecek olursa çocuklarda var çevremde var gördüğüm için biliyorum
    adamlar pahalı satıyor ama taş gibi sağlam cihazlar üretiyorlar bizim işlemci ve ramlerin farkı dahi hızlarına yetişemiyor
  • Tşkler bilgiler için
  • Hemen üründen getirmek lazım , iyi satacağına eminim :))) , ipad air ilan olarak yokyoksatar.com sitesinede girmek lazım tanıtım için. Bu ürünün yan aparatlarıda iyi satar diye düşünüyorum, yatırımcı arkadaşlara duyrulur !
  • ipad mini 2 wifi 32gb ne kadar olur sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scott23

quote:

Orijinalden alıntı: o3

iphone hava atma aracıdır diyenlere can hıraş karşı çıkanlar var komikler.

iyi yönleri var hakkını veririm.
    ama diğer markaların ekranları, farklı farklı sçenekte 10larca ccihazı ve avantajları dururken iphone'u gösteriş düşünmeden alan yoktur. apple ürünlerini zaten o tarz için almayan yok denecek kadar azdır. lacoste polo tshirtlerim var. evet kaliteliler ama o parayı açık konuşalım sadec kaliteli yada dizaynı güzel diye değil timsahı görmek için veriyoruz. apple'da durum farklı değil. tabletlerde gerçekten üstün olduğu taraflar ağır basıyor. değil apple huewai olsa alırım başarılı bu tabletler.
    android'in 2 sene önce çıkan, tr'de 600tl'ye satılan motorola atrix'indeki parmak izini özelliğini aman tanrım diye çıkarması ve herkesin konuşması da ayrı mesele..

Iphone 4um vardi bozuldu samsung s3e gectim. Baslarda iyiydi ekran olsun felan takilmalar basladi simdi bin pismanim.

Ipad 3 um vardi retina kitap okurken va cok iyiydi sattim 3gli tablet almak icin samsung note aldim kalem vs var note alirim diye goruntu kaltesi cok kotu geldi . Takilmalar basladi yszarken takilmalar baslado 0lamaktam biktim onuda sattim.

En buyuk eksileri uygulama yonuydu appleda istedigim uygulamayi bulabiliyordum simdi androidde neredehse sosyal aglar disinda uygulamam yok. Yavas yavas tekrar apple urunlerinee gecicem para durumunu duzeltince

Ben gectim pisman oldum hayatimda birkere bile apple urunlerino hava atmak icinde kullanmadim yani.

Aynen su cihazi alayimda hava atayim mantelitesi ile hic bir sey almadim su gune kadar.

Orda burda milletin kullandigi telefona bakiyorum, s3,s4 ler notelar vs. ler ama ustlerinde baslarinda dogru duzgun giysiler yok bizim milletimiz bu konuda cok eksik.

Apple urunleride rahaligi, kullanim kolayligi icin alinir. 4 nesil onceki telefona bile guncelleme cikaran bir firma sonucta

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.