Şimdi Ara

iPad 5 ve iPad Mini 2 Canlı Yayını Bu Akşam 19:30'da sizlerle (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
790
Cevap
10
Favori
76.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fatz

Bu arada 499$'a iPad Air varken kim 399 $'a iPad 2 alır çok merak ediyorum.

199 dolar olsa belki alıcı bulabilirdi
    ya da o fiyata ipad 4 satsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

Bu arada 499$'a iPad Air varken kim 399 $'a iPad 2 alır çok merak ediyorum.

Aynen hele ipad mini with retina display varken hiç alınmaz. Çünkü fiyatları aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ipad 2 ne alaka
  • bizim store işi yalan oldu
  • 950 TL civarı girerse alırım ipad mini'yi
  • Daha sonra tepki almamak anlamında yazacaklarımın tamamı benim düşüncem ve KENDİ KANAATİM ;

İphone alacak kişiler lütfen şunu iyi değerlendirsinler.

İphoneden beklentiniz ne ?

Aynı şekilde İpad den beklentiniz ne ? Ve başkaları ..........

Bir çok arkadaşım İphone 5 kullanıyor ve içerisinde birkaç oyun ve uygulamadan başka İphonede ne varsa o var(İOS marketinin pahalılığı ........) . Bu diğer android telefonlar içinde geçerli .
    Demek istediğim Fotoğraf hastası iseniz Lumua 1020 alın DSLR kullanmazsınız o kadar güzel fotoğraf çekiyor .
    Oyun oynayacaksanız bırakın test sonuçlarını HTC One alın yada Note 3 . Müzik dinleyecekseniz Sony Z1 Vs .......... (Bunlar yüzeysel örnekler FARKLILIK GÖSTEREBİLİR )
    Bu konuda ilk yaptığım yorum ;
    Sayın Bahçelininde dediği gibi .
    Televizyonda ünlüler ellerinde Ayfonlar konuşuyorlar ,şakalaşıyorlar , gülüyorlar
    Evinde onu izleyenler içinden geçiriyor , Benimde bir ayfonum olsa bende ayfon kullansam diyor ;
    Anne bana niye ayfon almıyorsunuz benim niye bir ayfonum yok :)
    (espiriyi anlamayanlar olmuştu şimdi tam yerine oturdu galiba anlatmak istediklerim )
    (sonuçta burası İphonenin reklam sayfası değil , tarafsız bir forum sitesi ve herkez düşüncelerini paylaşabilir )

Yukarıdaki Ayfon örneğinde olduğu gibi özenti şeklinde alacaksanız onuda paranız çoksa alın ama malesef askeri ücret alan birisinde bom boş bir İphone 5 görmek beni üzer
    iphone yerine F/P ürünü Generalmobile Discovery alınabilir .

Lütfen karizma ve gösteriş için birşeylere dünyanın parasını ödemeyin .
    Ha para sıkıntınız yoksa yada ihtiyaçlarınız dahilinde iphone 5s , Samsung Note 3 , Lumia 1020 .........alın ama orta gelirli iseniz inanın alo diyecek kadar ve internete bağlanacak kadar bir sürü telefon var piyasada .
    Şunu söyleyerek sözlerimi tamamlıyorum Şu anda telefonların özelliklerini aşan bir uygulama yada oyun yok ,
    Anlıyacağınız telefonunuz değil 8 , 80 çekirdekli olsa değişen birşey olmayacaktır .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djessiz -- 22 Ekim 2013; 22:22:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Classmen34

quote:

Orijinalden alıntı: erci541

Avrupa Satış Fiyatları:

iPad Air 16 gb 479 Euro'dan,
    iPad Mini Retina ise 389 Euro'dan başlıyor.

Avrupa fiyatlarıyla Türkiye fiyatı hemen hemen aynı ipadlerde. Sadece biraz daha ucuz. İphone larda ise fark daha fazla. Geçen sene iphone 5 16 gb de 500-600 tl fark vardı. İpadlerde ise fark daha az. Yani Avrupa'dan ipad getirtmek saçma. Çin ve Amerika'dan olursa tadından yenmez

Ben de zaten aşağı yukarı aynı olduğunu biliyorum, ancak abimin %19 diplomat indirimi var, aldırırım bi' tane
  • Bu 3. ve 4. nesile ne oldu yahu ? 3. nesil aldım sildiler 4 geldi şimdi onu da sildiler. Kanser falan mı yapıyor acaba ? Atsam mı çöpe ?
  • İpad air ne olaki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

İpad air ne olaki?

İpad 5'in yeni ismi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nerobianco90

Bu 3. ve 4. nesile ne oldu yahu ? 3. nesil aldım sildiler 4 geldi şimdi onu da sildiler. Kanser falan mı yapıyor acaba ? Atsam mı çöpe ?

Aynı fiyata yenisini çıkartıyorlar. Aslında bir kayıp yok. Yeni cihazı satmak için uygulanan bir politika. "Al aynı fiyata daha iyisi" diyorlar. Diyeceğim çöpe atma
  • forumda ipad 2 yi 700 800 liraya satanlar var :D burası türkiye adam 2 3 sene kullandığı ürünü gene aldığı fiyata satmak istiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: nerobianco90

Bu 3. ve 4. nesile ne oldu yahu ? 3. nesil aldım sildiler 4 geldi şimdi onu da sildiler. Kanser falan mı yapıyor acaba ? Atsam mı çöpe ?

Yazılımsal destek mi bitti? Kanser mi yapıyormuş 3. ve 4. nesil iPad'ler?

Nedir bu eskiyi kötüleme çabası yahu? Elinde mis gibi tablet var, yenisi çıktı diye eskisini çöpe atmaktan bahsediyor. Cinslik dizboyu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biuu

İpad mini 2 Ram'den bahsedilmemiş. Sakın 512mb?

Yok artık Jakub Błaszczykowski
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnemyHunter

forumda ipad 2 yi 700 800 liraya satanlar var :D burası türkiye adam 2 3 sene kullandığı ürünü gene aldığı fiyata satmak istiyor

geçen biri: "sıfır gibi yepyeni ip4s'i kaça satayım?" diye konu açtı, kimisi 1100 dedi, kimisi 1000 dedi, biri 1300 dedi. elemanın cevabı: "teşekkürler arkadaşlar madem öyle ozaman 1400 den satmaya karar verdim"

sıfır gibi dediği de 6 ay kullanmış aleti
  • quote:

Orijinalden alıntı: djessiz

Daha sonra tepki almamak anlamında yazacaklarımın tamamı benim düşüncem ve KENDİ KANAATİM ;

İphone alacak kişiler lütfen şunu iyi değerlendirsinler.

İphoneden beklentiniz ne ?

Aynı şekilde İpad den beklentiniz ne ? Ve başkaları ..........

Bir çok arkadaşım İphone 5 kullanıyor ve içerisinde birkaç oyun ve uygulamadan başka İphonede ne varsa o var(İOS marketinin pahalılığı ........) . Bu diğer android telefonlar içinde geçerli .
    Demek istediğim Fotoğraf hastası iseniz Lumua 1020 alın DSLR kullanmazsınız o kadar güzel fotoğraf çekiyor .
    Oyun oynayacaksanız bırakın test sonuçlarını HTC One alın yada Note 3 . Müzik dinleyecekseniz Sony Z1 Vs .......... (Bunlar yüzeysel örnekler FARKLILIK GÖSTEREBİLİR )
    Bu konuda ilk yaptığım yorum ;
    Sayın Bahçelininde dediği gibi .
    Televizyonda ünlüler ellerinde Ayfonlar konuşuyorlar ,şakalaşıyorlar , gülüyorlar
    Evinde onu izleyenler içinden geçiriyor , Benimde bir ayfonum olsa bende ayfon kullansam diyor ;
    Anne bana niye ayfon almıyorsunuz benim niye bir ayfonum yok :)
    (espiriyi anlamayanlar olmuştu şimdi tam yerine oturdu galiba anlatmak istediklerim )
    (sonuçta burası İphonenin reklam sayfası değil , tarafsız bir forum sitesi ve herkez düşüncelerini paylaşabilir )

Yukarıdaki Ayfon örneğinde olduğu gibi özenti şeklinde alacaksanız onuda paranız çoksa alın ama malesef askeri ücret alan birisinde bom boş bir İphone 5 görmek beni üzer
    iphone yerine F/P ürünü Generalmobile Discovery alınabilir .

Lütfen karizma ve gösteriş için birşeylere dünyanın parasını ödemeyin .
    Ha para sıkıntınız yoksa yada ihtiyaçlarınız dahilinde iphone 5s , Samsung Note 3 , Lumia 1020 .........alın ama orta gelirli iseniz inanın alo diyecek kadar ve internete bağlanacak kadar bir sürü telefon var piyasada .
    Şunu söyleyerek sözlerimi tamamlıyorum Şu anda telefonların özelliklerini aşan bir uygulama yada oyun yok ,
    Anlıyacağınız telefonunuz değil 8 , 80 çekirdekli olsa değişen birşey olmayacaktır .

İyi hoş diyorsun da Discovery vs. tamamen çöplükten ibaret. İlk başlarda insanları fiyat ve özellik olarak cezbetse de şimdi forumdaki konu başlıklarını incele, on Discovery başlığından sekizi sorunlar hakkında. Yani doğru düzgün yazılım desteği yok, biraz donanımı yüksek tutmaya çalışmışlar ama doğru düzgün çalışmıyor vs.
    Neyse konuya dönersek Apple başlığında basit ürünlerin esamesi okunmaz. Hele ki iPhone almayın ne işe yarar gibi komik cümleler sarf edip hiç dikkat çekmeyin derim. B.kun içi Samsung kullanıyorum ve her gün lanet okuyorum hem Samsung a hem Android denen embesil sisteme. ipad mini de ios ile tanışınca Android ile ios un kalite farkını anlıyorsunuz.
    Ben de sizin mantıkla gidiyordum hem, Discovery ayarında cihazlar hem ucuz hem her işi görür diyordum da belli bir süre sonra içe doğru sıçtıklarını görünce parayı sokağa attığımı anladım. O yüzden en yakın zamada iPhone 5S alacağım, kafam rahat edecek ona hiç şüphem yok.
  • 5 milyardan çıkacak
  • ios 7.0.3 çıktı indirin beyler :D

• iPad Air reklamındaki çocuğun oynadığı uçak oyununun ismi nedir bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.