Şimdi Ara

iPad 5 ve iPad Mini 2 Canlı Yayını Bu Akşam 19:30'da sizlerle (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
791
Cevap
10
Favori
76.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alperemr

iPad Air reklamındaki çocuğun oynadığı uçak oyununun ismi nedir bilen var mı?

Metal Storm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Butun sunumu tek tek yaziya dokmeniz harika olmus tesekkurler

iPad mini

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Classmen34

quote:

Orijinalden alıntı: alperemr

iPad Air reklamındaki çocuğun oynadığı uçak oyununun ismi nedir bilen var mı?

Metal Storm

Eyvallah
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Benim anlatmak istediğimi hala anlamamışsınız . Tamam Android kullanıcısıyım ama ben ne Androidin nede İos un fanatikliğini nede düşmanlığını yapıyorum . Sadece tarafsız bir şekilde görüşlerimi aktarıyorum .
    Demek istediğim şey bir telefonda yada tablette yada ....... bir teknolojik üründe Verilen paradan alıacağınız karşılık .
    Bende biliyorum İphone 5s in hızlı stabil olacağını ama o kadar farka değermi İphone 4s te ihtiyaçları karşılar , ne gerek var iphone 4s varken İphone 5s e
    Benim karşı çıktığım ; adamda zaten İphone 5 var gidiyor hemen İphone 5s alıyor . Öyle yapmasada bir sene yada biraz daha beklese zaten iphone 5 i onu iki üç sene değiştirmese sıkıntızsız götürecek . Sonra gitsin parasıda varsa iphone 6 yada ne çıkacaksa onu alsın . Haaa sıfırdan telefonu yoksa yada Androidden İphone 5S e geçecekse ve parası varsa vede İhtiyaçları karşılamıyorsa ve yeni çıkan modelde ihtiyaç duyduğu özellikler varsa alsın İphone 5S i yada herneyse . Demek istediğim özenti için İphone almayın elinize alıp inceleme fırsatınız varsa inceleyin diğer ürünlerle karşılaştırın market karşılaştırması yapın vs.....
    Bilmem anlatabildimmi .
  • ipad air veya ipad mini retina alacağım ama ram miktarları ve gpu ları bi belli olsun ona göre davranırız.
    ram 1 gb 5s'te yetiyor ama ekran çözünürlüğü 5s'in 2 katı bence ram 1 gb tan fazla olmazsa ios 8 ile cihazları çöpe çevirir apple
    ios6 ile 4.nesil ipod touch'ım ios7 ile ipad mini'm adamı kanser eder hale geldi.
    ram de 4.nesil ipad'e göre artış olmadıysa 2014 note 10.1 düşünmeye başlarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 22 Ekim 2013; 23:01:34 >
  • "Yeni İpad A7X işlemciyle gelecek".
    - Gelemedi....

• quote:

Orijinalden alıntı: djessiz

Benim anlatmak istediğimi hala anlamamışsınız . Tamam Android kullanıcısıyım ama ben ne Androidin nede İos un fanatikliğini nede düşmanlığını yapıyorum . Sadece tarafsız bir şekilde görüşlerimi aktarıyorum .
    Demek istediğim şey bir telefonda yada tablette yada ....... bir teknolojik üründe Verilen paradan alıacağınız karşılık .
    Bende biliyorum İphone 5s in hızlı stabil olacağını ama o kadar farka değermi İphone 4s te ihtiyaçları karşılar , ne gerek var iphone 4s varken İphone 5s e
    Benim karşı çıktığım ; adamda zaten İphone 5 var gidiyor hemen İphone 5s alıyor . Öyle yapmasada bir sene yada biraz daha beklese zaten iphone 5 i onu iki üç sene değiştirmese sıkıntızsız götürecek . Sonra gitsin parasıda varsa iphone 6 yada ne çıkacaksa onu alsın . Haaa sıfırdan telefonu yoksa yada Androidden İphone 5S e geçecekse ve parası varsa vede İhtiyaçları karşılamıyorsa ve yeni çıkan modelde ihtiyaç duyduğu özellikler varsa alsın İphone 5S i yada herneyse . Demek istediğim özenti için İphone almayın elinize alıp inceleme fırsatınız varsa inceleyin diğer ürünlerle karşılaştırın market karşılaştırması yapın vs.....
    Bilmem anlatabildimmi .

İyide para adamın gireceği borç adamın insanların zevkini bu denli eleştirmek çok saçma
    İsterse 1 aylık 5s ini satar yeni 5s alır

Buna böyle yorum yapmak nedendir merak ettim

• Hep aynı terane.Telefondur, tablettir sürekli tüket.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scott23

950 TL civarı girerse alırım ipad mini'yi

bakıcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

quote:

Orijinalden alıntı: LilTunechi

quote:

Orijinalden alıntı: cengizhan1903

quote:

Orijinalden alıntı: LilTunechi

İpad 4 üvey evlat mı oldu

Niye olsunki?

Satışı durdurulmuş galiba?

üretimi ipad 3 gibi durduruldu

Neden yapıldı böyle bir şey

• Süper haber

• jay jay justified kullanıcısına yanıt
    İroniden bihabersiniz sanırım. Ben satış ve üretim politikalarına eleştiri getirdim cihazlara değil. Anlayamadınız belli ki.

"Cinslik dizboyu" deme hakkını nereden buldunuz bilemiyorum. Ne kadar insan varsa o kadar da düşünce vardır.

Burası konu dışı değil ergen muhabbeti yapmıyoruz üsluba dikkat edelim.
  • Yeni ipad lerin 1 gb ram olacağı kanaatindeyim. Korkum ise buna bağlı olarak bu yeni ipadlerin "new ipad" olayına dönüp insanları perişan etmesi. Bu yüzden 1 gb ilk retinalı mini ipad, ipad air den daha mantıklı duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

quote:

Daha sonra tepki almamak anlamında yazacaklarımın tamamı benim düşüncem ve KENDİ KANAATİM ;

İphone alacak kişiler lütfen şunu iyi değerlendirsinler.

İphoneden beklentiniz ne ?

Aynı şekilde İpad den beklentiniz ne ? Ve başkaları ..........

Bir çok arkadaşım İphone 5 kullanıyor ve içerisinde birkaç oyun ve uygulamadan başka İphonede ne varsa o var(İOS marketinin pahalılığı ........) . Bu diğer android telefonlar içinde geçerli .
    Demek istediğim Fotoğraf hastası iseniz Lumua 1020 alın DSLR kullanmazsınız o kadar güzel fotoğraf çekiyor .
    Oyun oynayacaksanız bırakın test sonuçlarını HTC One alın yada Note 3 . Müzik dinleyecekseniz Sony Z1 Vs .......... (Bunlar yüzeysel örnekler FARKLILIK GÖSTEREBİLİR )
    Bu konuda ilk yaptığım yorum ;
    Sayın Bahçelininde dediği gibi .
    Televizyonda ünlüler ellerinde Ayfonlar konuşuyorlar ,şakalaşıyorlar , gülüyorlar
    Evinde onu izleyenler içinden geçiriyor , Benimde bir ayfonum olsa bende ayfon kullansam diyor ;
    Anne bana niye ayfon almıyorsunuz benim niye bir ayfonum yok :)
    (espiriyi anlamayanlar olmuştu şimdi tam yerine oturdu galiba anlatmak istediklerim )
    (sonuçta burası İphonenin reklam sayfası değil , tarafsız bir forum sitesi ve herkez düşüncelerini paylaşabilir )

Yukarıdaki Ayfon örneğinde olduğu gibi özenti şeklinde alacaksanız onuda paranız çoksa alın ama malesef askeri ücret alan birisinde bom boş bir İphone 5 görmek beni üzer
    iphone yerine F/P ürünü Generalmobile Discovery alınabilir .

Lütfen karizma ve gösteriş için birşeylere dünyanın parasını ödemeyin .
    Ha para sıkıntınız yoksa yada ihtiyaçlarınız dahilinde iphone 5s , Samsung Note 3 , Lumia 1020 .........alın ama orta gelirli iseniz inanın alo diyecek kadar ve internete bağlanacak kadar bir sürü telefon var piyasada .
    Şunu söyleyerek sözlerimi tamamlıyorum Şu anda telefonların özelliklerini aşan bir uygulama yada oyun yok ,
    Anlıyacağınız telefonunuz değil 8 , 80 çekirdekli olsa değişen birşey olmayacaktır .

İyi hoş diyorsun da Discovery vs. tamamen çöplükten ibaret. İlk başlarda insanları fiyat ve özellik olarak cezbetse de şimdi forumdaki konu başlıklarını incele, on Discovery başlığından sekizi sorunlar hakkında. Yani doğru düzgün yazılım desteği yok, biraz donanımı yüksek tutmaya çalışmışlar ama doğru düzgün çalışmıyor vs.
    Neyse konuya dönersek Apple başlığında basit ürünlerin esamesi okunmaz. Hele ki iPhone almayın ne işe yarar gibi komik cümleler sarf edip hiç dikkat çekmeyin derim. B.kun içi Samsung kullanıyorum ve her gün lanet okuyorum hem Samsung a hem Android denen embesil sisteme. ipad mini de ios ile tanışınca Android ile ios un kalite farkını anlıyorsunuz.
    Ben de sizin mantıkla gidiyordum hem, Discovery ayarında cihazlar hem ucuz hem her işi görür diyordum da belli bir süre sonra içe doğru sıçtıklarını görünce parayı sokağa attığımı anladım. O yüzden en yakın zamada iPhone 5S alacağım, kafam rahat edecek ona hiç şüphem yok.

samsungun hangi modelini kullanıyorsunda bu kadar şikayetcisin merak ettim doğrusu?
  • Telefon hastası gençlik ve Telefon değiştiren çok arkadaşımın olmasından dolayı olabilir .
    En basitinden örnek veriyim yakın arkadaşlarımdan sevdiğim bir arkadaş ilk çıktığında Note 2 aldı Ve öyle fazla oyun oynayan ve uygulama yükleyen biriside değil . O zamandan beri ben hala Motorola Atrix Kullanıyorum ve Tema programı olarakta TSF Shell yüklü mükemmel akıcılıkta kasmadan kullanmaktayım . Neyse aradan 1 hafta geçti arkadaşı tekrar gördüm elinde Sony experia vardı . Noldu dedim Note 2 yi niye sattın diye sorduğumda menüleri sağa ve sola kaydırırken ufak bir takılma olduğundan şikayetçi idi ................................ Öncesinde ve sonrasında baya bi telefon değiştirdi ve bir arkadaşı olarak bu beni üzdü malum ikinci el telefonu satıp sıfır almak baya bir maliyetli oluyor bu konuyu burda tartışsak uzar gider . Amacım kimseyi caydırmak yada kışkırtmak değil sadece sağguyulu olmaya ve bir cihazı alırken iyi değerlendirmeye teşvik etmek ve azda olsa bilinçlendirmek (Bunu yaptığım için hatamı ettim acaba diye düşünmüyor değilim şimdi !)
    Mesela ben fotoğraf hastası biri olarak Lumia 1020 almayı düşünüyorum . Çünkü artık telefonda ne bir oyun oynuyorum nede başka birşey , yaptığım Facebook a girmek internette gezinmek ve yanımda çoğu zaman bir fotoğraf makinesi taşımak tayımki bu dertten kurtulmak için buna karar verdim . Demek istediğim telefonu almadan önce ihtiyaçlarınız dahilinde iyi değerlendirme yapmak lazım .

Sizin de dediğiniz gibi adam ekranda ufak bir çizik vardı sattım aynısından aldım diyorsa o ona kalmış bir olay ona yapabilecek birşeyimiz yok . Hayırlısı diyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

quote:

Daha sonra tepki almamak anlamında yazacaklarımın tamamı benim düşüncem ve KENDİ KANAATİM ;

İphone alacak kişiler lütfen şunu iyi değerlendirsinler.

İphoneden beklentiniz ne ?

Aynı şekilde İpad den beklentiniz ne ? Ve başkaları ..........

Bir çok arkadaşım İphone 5 kullanıyor ve içerisinde birkaç oyun ve uygulamadan başka İphonede ne varsa o var(İOS marketinin pahalılığı ........) . Bu diğer android telefonlar içinde geçerli .
    Demek istediğim Fotoğraf hastası iseniz Lumua 1020 alın DSLR kullanmazsınız o kadar güzel fotoğraf çekiyor .
    Oyun oynayacaksanız bırakın test sonuçlarını HTC One alın yada Note 3 . Müzik dinleyecekseniz Sony Z1 Vs .......... (Bunlar yüzeysel örnekler FARKLILIK GÖSTEREBİLİR )
    Bu konuda ilk yaptığım yorum ;
    Sayın Bahçelininde dediği gibi .
    Televizyonda ünlüler ellerinde Ayfonlar konuşuyorlar ,şakalaşıyorlar , gülüyorlar
    Evinde onu izleyenler içinden geçiriyor , Benimde bir ayfonum olsa bende ayfon kullansam diyor ;
    Anne bana niye ayfon almıyorsunuz benim niye bir ayfonum yok :)
    (espiriyi anlamayanlar olmuştu şimdi tam yerine oturdu galiba anlatmak istediklerim )
    (sonuçta burası İphonenin reklam sayfası değil , tarafsız bir forum sitesi ve herkez düşüncelerini paylaşabilir )

Yukarıdaki Ayfon örneğinde olduğu gibi özenti şeklinde alacaksanız onuda paranız çoksa alın ama malesef askeri ücret alan birisinde bom boş bir İphone 5 görmek beni üzer
    iphone yerine F/P ürünü Generalmobile Discovery alınabilir .

Lütfen karizma ve gösteriş için birşeylere dünyanın parasını ödemeyin .
    Ha para sıkıntınız yoksa yada ihtiyaçlarınız dahilinde iphone 5s , Samsung Note 3 , Lumia 1020 .........alın ama orta gelirli iseniz inanın alo diyecek kadar ve internete bağlanacak kadar bir sürü telefon var piyasada .
    Şunu söyleyerek sözlerimi tamamlıyorum Şu anda telefonların özelliklerini aşan bir uygulama yada oyun yok ,
    Anlıyacağınız telefonunuz değil 8 , 80 çekirdekli olsa değişen birşey olmayacaktır .

İyi hoş diyorsun da Discovery vs. tamamen çöplükten ibaret. İlk başlarda insanları fiyat ve özellik olarak cezbetse de şimdi forumdaki konu başlıklarını incele, on Discovery başlığından sekizi sorunlar hakkında. Yani doğru düzgün yazılım desteği yok, biraz donanımı yüksek tutmaya çalışmışlar ama doğru düzgün çalışmıyor vs.
    Neyse konuya dönersek Apple başlığında basit ürünlerin esamesi okunmaz. Hele ki iPhone almayın ne işe yarar gibi komik cümleler sarf edip hiç dikkat çekmeyin derim. B.kun içi Samsung kullanıyorum ve her gün lanet okuyorum hem Samsung a hem Android denen embesil sisteme. ipad mini de ios ile tanışınca Android ile ios un kalite farkını anlıyorsunuz.
    Ben de sizin mantıkla gidiyordum hem, Discovery ayarında cihazlar hem ucuz hem her işi görür diyordum da belli bir süre sonra içe doğru sıçtıklarını görünce parayı sokağa attığımı anladım. O yüzden en yakın zamada iPhone 5S alacağım, kafam rahat edecek ona hiç şüphem yok.

samsungun hangi modelini kullanıyorsunda bu kadar şikayetcisin merak ettim doğrusu?

hocam arkadaş bu kadar yalan atmış boşver
  • Yenilik var mı? Devrim yaratacak bir özellik? Yok..

Yine işlemci hızı artımış(sanki ios'ta çok lazım..),çok az daha inceltilmiş(sanki kılıfsız,standsız kullanan var..) ve eskisinden daha pahalı cihazlar bizi bekliyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

quote:

Orijinalden alıntı: Scott23

950 TL civarı girerse alırım ipad mini'yi

bakıcaz

Şu anki ipad mini 700 liraya bulunuyor, 70 dolar zam geldi, mini 2nin 850 TL gibi bir fiyata satılması lazım, telefon olmadığı için aşırı vergi yok fiyatı çok yükseltemezler.
  • İpad mini 2 de retina 5 megapiksel kamera yoksa Samsung tabletler alınır

• Mesut Çevik'in arkasında ki manzaraya takıldım.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.