Şimdi Ara

Ip7 plus bluetooth hoparlör sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lanet olsun ya. Stabilmiş bilmem neymiş cidden lanet olsun. 500 liralık kıçı kırık tablet bluetooth bağlantısıyla çatır çatır takılmadan donmadan müzik çalıyor hoparlörde. Ip7 plus 40 saniye çalıyor hataya düşüyor takılma yapıyor. Bu nedir ya? Ben beta kullanıcısı değilim arkadaş, normal kullanıcıyım bana gelen güncellemelerde böyle saçmalıklar olamaz ilk kez ı phone aldım geçen cumartesi başıma gelenlere bak. İstemiyorum telefonu 1 haftalık cihaz, ttnetten taahhütle aldım. Nasıl iade edebilirim bi yardımcı olun arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende 7 plus la Bluetooth hoparlör kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım iOS 11 deyim.

Başka bir Bluetooth hoparlör ile dene gene sorunluysa, iOS u bilgisayardan iTunes ile temiz yükle öyle dene, gene sorun devam ediyorsa, Apple servise başvur.

• i7 ile (11.0.1) Bluetooth hoparlör (Jbl flip 4) ile hiçbir sorun yaşamıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TR_001 kullanıcısına yanıt
    Hocam hoparlörüm dandik bişey olsa sorun etmicem. Sony srs-xb3 var. 6s plusla da denedim sorun olmadı. Diğer telefonlarla da sorun olmadı. 10.0.1 yüklü

• jumuu J kullanıcısına yanıt
    10.3.3 imzaları kapanmadan o sürüme geçin o halde. Zira ben 10.3.3 ilken de hiçbir problem yaşamamıştım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.