Şimdi Ara

IP Kameralar hakkında tüm soru ve sorunlarınızı cevaplıyorum (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
6
Favori
43.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    guzel cihaz arkadasimin apartmaninda .gayet memnun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fireattack

guzel cihaz arkadasimin apartmaninda .gayet memnun.
    Ses kaydı var mı? Hangi ürünü almıştınız size zahmet yazabilir misiniz?
  • Merhaba
    Sizin tabirinizle oem olan 2 farkli ip kamera denedim ve ikisinde de gece ir ledler devreye girerken çıt çıt diye sesler geliyordu iade ettim. Sormak istedigim su. Ir ledler devreye girerken yada çikarken her kamerada bu sesi yapar mı bilginiz var midir?

• merhabalar bizim fabrikaya 8 kameralı bir güvenlik sistemi kuruluyken HDD değişikliği ve kameranın kaydetmemesi gibi durumlardan dolayı sistemi söküp taktım fakat şuan telefonla veya bilgisayardan nasıl kameralara bağlanacağımı bilmiyorum direk tv ekranına bağlantı yapıp ordan görüntülere ulaşabiliyorum ama.
    kullandığım cihaz redline rl 200 h diye birşey. ben şimdi tüm kurulumu yaptıkdan sonra nasıl bir yol izlemem lazım acaba ?
    cihaza internet gidip gitmediğini nasıl anlarım
    cihaza port tanımlama yapmam lazımmış galiba onu nasıl yaparım ve başka neler yapmam lazım yardımcı olursanız çok teşekkür ederim. sistemin ağ bölümüne ulaşınca çıkan ekranı fotoğrafladım başkalarının görmesinin sakıncası olacak bilgiler varmı bilmiyorum ama görüntüyü paylaşırsam cihazda internet varmı yokmu daha sağlıklı bir yol gösterebilirsiniz diye düşünüyorum saygılarımla :)IP Kameralar hakkında tüm soru ve sorunlarınızı cevaplıyorum

• Arkadaşlar kafayı yemek üzereyim. Haikon 7604 nvr ve 3 adet ip kamera var. Bir tanesinde görüntü gitmişti. Bende fabrika ayarlarına döndüm. Şimdi hiçbiri geri gelmiyor. Kullanıcı adı şifre yanlış diyor. Tak çalıştır olarak kurulum yaptım

• Merhaba herkese
    İp kamera almayı düşünüyorum bebek için, internet olmasa da çalışıp sd karta kayıt yapar mı?
    Telefondan izlemek şart değil, önemli olan kayıttan akşamları izlemem

• merhaba, ev önünde arabayı ve kapı girişini izlemek için kayıt cihazı ile kamera tavsiyesine ihtiyacım var.
    evde 2 tane ip kamera var eskiden kalma, ev tipi bebek izlenen cinsten. Olursa onları da bağlayabilirim ağa.
    Tavsiyeniz ne olur? Hangi cihazlar olur?
    Bu arada dışarıdan izlemek için sabit ip şart mı? Önceleri benim ip kameralar dışarıdan izleniyordu ama herhalde üretini serverları kapattı dışarıdan ulaşmıyorum. Bilindik markaların serverlarına güvenebilir miyiz? Yoksa sabit ip en garantisi midir?
  • Merhaba, AHD cihazı AHD kameralarla kullanıyorum, 20 metre yandaki bir yerden bu cihaza kablosuz görüntü aktararak İP kameralarda bağlamak istiyorum. Aşağıdaki şemada olduğu şekliyle kablosuz aktarımla İP kameraları bu cihaza bağlayabilir miyiz? Ne gibi olumsuzluklarla karşılaşırız? Teşekkürler

IP Kameralar hakkında tüm soru ve sorunlarınızı cevaplıyorum
  • Arkadaşlar merhabalar. Linkteki kameradan 6 tane almayı düşünüyorum. Yorum ve öneride bulunabilecek arkadaş var mı?

https://tr-m.banggood.com/Hiseeu-HB624-H_265-4MP-Security-IP-Camera-POE-ONVIF-Outdoor-Waterproof-IP66-CCTV-P2P-Video-Camera-p-1378632.html?rmmds=detail-bottom-alsolike&_APPDRAINAGE=1

• merhaba. ücretsiz kayıt yazılımı arıyorum. yüz tanıma vs. ek özelliğe ihtiyacım yok. 1080p 30 fps kayıt yapsın yeter.
  • Merhaba,

Ben apartman girişine ve apartman içine ip kamera almak istiyorum. Şu hareket algıladığında resim çekip email atan veya cep telefonuna uyarı gönderen modellerden. Mümkünse SD karta değil direk buluta kayıt etsin, oradan indirip silerim.

Aynı zamanda da cep telefonundan da görüntüleyeyim. Kayıt kalitesi de full hd veya hd olan modeller olursa daha iyi olur. Hırsızın yüzünü net çekebilsin.

Siz hangi modeli tavsiye edersiniz? HB'de hep bebek kameraları var :(
  • Bilgisayar görüntüsünü(HDMİ VE VGA ÇIKIŞ VAR ) nvr cihazın nasıl kayıt yapabilirim?

• Bilgisayar görüntüsünü(hdmi ve vga var) nvr cihazına nasıl kaydedebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: sleeptalkercat

Merhaba,

Ben apartman girişine ve apartman içine ip kamera almak istiyorum. Şu hareket algıladığında resim çekip email atan veya cep telefonuna uyarı gönderen modellerden. Mümkünse SD karta değil direk buluta kayıt etsin, oradan indirip silerim.

Aynı zamanda da cep telefonundan da görüntüleyeyim. Kayıt kalitesi de full hd veya hd olan modeller olursa daha iyi olur. Hırsızın yüzünü net çekebilsin.

Siz hangi modeli tavsiye edersiniz? HB'de hep bebek kameraları var :(
    Hocam aradiginiz kamerayi bulabildiniz mi banada garaj icin lazim

• sleeptalkercat kullanıcısına yanıt
    Bende bunu düşünüyorum hocam ;

https://www.hepsiburada.com/triline-ipc12-mini-ip-kamera-1mp-hd-wifi-hareketli-guvenlik-kamerasi-siyah-pm-HB00000NN94S

• şimdi ip kamera alıcam. evim 2 katlı müstakil bir ev. ben ikinci kattayım. evin önünü çekecek bir kamera arıyorum. kamera alımda montajı duvara yapcam ama elektrik işini nasıl nerden alıcaz.

• Merhabalar, sim kartli kamera olayı nasıl oluyor? 4 kameralı bir sistem icin her kamera için bir sim kart mı gerekiyor? Turkcell supercam olayını, bulut vs. Kendim yapamaz mıyım?
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba poi destekli ip camera sistemimiz var. Kameraların biri bozuldu aynı marka retro kamera aldım kamarayı bağladım kayıt yapıyor ama izleme de görüntü yok sebebi ne olabilir anlıyamadım çok enteresan bakıyorum kayıt yapmış ama online izleme siyah görüntü yok hayret ya ne olabilir ki
  • DVR a yazılım attım düzeldi.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.