Yüzbaşı
23 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Resimlerde görünen SSD yi Dell p39f marka laptopa takmak istiyorum.Bunun için adaptör ler mevcut internette.Fakat şöyle bir durum söz konusu.Bizde ki SSD , Acer marka laptop tan çıkma ve üzerinde kısa tarafta normalde beş olması gerekirken,bizimkisinde üç pin bulunmakta.Sadece Acer ,kendi laptopunda calisssin diye böyle bir teknoloji kullanmış olabilir mi? Ben bu SSD yi Dell p39f ye takabilirmiyim.Cvplariniz için şimdiden teşekkürler... Resimler de SSD ve Dell in hardiski mevcut

Arkadaslar oyuncakdunyasi.com adresinden cocuga nerf tabanca siparisi verdim.
Fiyatlari uygun ve site de profosyenelce hazirlanmis bir siteydi.
20 ocakta verdim siparisi 21 ocakta temin edilmekte diye mail geldi.
Mailden sonra bir kusku olustu bende biraz bi baktim google a durum icler acisi.
Cok sikayet var.
Karamsar olmalimiyim sizce?
Arkadaslar herkese merhaba.Ebay.co.uk sitesi hemen hemen her sene 15 sterlin altlimitli 10 sterlin kod gondermekte.fakat bu kodu paypal uzerinden yazarak kullaniyordum.malumunuz paypal ulke de sikinti.bunun bir alternatif kullanma yontemi varmidir?.. Yoksa kupon mundar mi olacak.
Uzun bir süredir kullanmakta olduğum ve ayrıca yine benim üzerime kayıtlı yeni geçişini yaptığım diğer Avea hattımın ikamet ettiğim adreste telefonun full çekmesine karşına arayamama ve ulaşılamama sorununu bir haftadır yaşıyorum. Defalarca Avea müşteri hizmetleri ile görüştüm. Ve en sonunda bana bulunduğum bölgede iyileştirme çalışması yapacaklarını dile getirdiler(bunu yazılı olarak istedim ses kaydı oldugunu yazılı gönderemeyeceklerini söylediler).İyileştirmeyi ne zaman yaparsınız , ne zaman sonuçlanır diye sordum cevap veremediler. Ben de bu zaman zarfında onlara telefon kullanma konusunda ne tavsiye edersiniz diye sordum, yine bir cevap veremediler. Yani cevap verememesinde ki cevap başka operatöre geçmem fikriydi. Beni başka operatöre geçmem konusunda mecbur bıraktılar.Avea ben başka operatöre geçeceğim için benden 45+6 lira cayma bedeli istemekte ve ayrıca ekstra olarak erkenden baska operatore gecmem gerektıgınden ekstra bır fatura daha cıkarmaktadırlar.Avea isteyenlere umarım bir yol gostermıs olur bu msj.Ayrıca buyuksehırde merkezı bır yerde oturuyorum.
Arkadaslar Edirne de universiteye baslayacak olan kardesim icin ramazan ayinda anlastigimiz ozel bir yurt simdi bizi arayarak yurdu pansiyona cevirdiklerini yurt isinden vazgectiklerini bizim de kendimize baska bir yurt bulmamizi soyledi.O kadar masraf yapmisiz,isimizden izin alip kocaeliden Edirne ye gidip yurt aramisiz ve de okul acilmasina az bir zaman kalmis bize bu sekilde baska yurt bulun deyip kestirip attilar.Bu yurt ya da pansiyon icin nasi bir yaptirim yapilabilir.Cezasiz kalmamasi adina onerilerinizi bekliyorum.
Arkadaslar digiturk kolay kurulum ile yaptıgım taramadda hd kanallar cıkmıyor.Sadece ligtv hd kanalı cıkıyor.daha once basına boyle bıse gelen varmı.servis gelicek eve ama başka bi iş varmış gıbı gelıo bana sankı
Hakkında
Meslek: firefighter
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Fiat
Mobil cihaz
General Mobile
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
TV
TV
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 488
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 4.200 (Bu ay: 71)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 102 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.