Şimdi Ara

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7 (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.459
Cevap
65
Favori
582.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Evet whatsappta kim ne yazdı göremiyoruz girmeden ama onun dışında bende bir soruna rastlamadım gayet güzel şimdilik günlük kullanım için bence.
    Göremiyoruz derken ? Bildirim mi gelmiyor ? Yoksa uygulamayı açıncada mı gelen mesajlar gözükmüyor yada geç gözüküyor ? Bende yüklemeyi düşünüyorum da profilden günlük kullanımda nasıl problem yaratıyor mu ?
  • Niklaus Mikaelson N kullanıcısına yanıt
    Bildirim geliyor ama bildirimin içeriğini göremiyoruz kilidi açtığımızda önizlemesini yani. Uygulamayı açınca mesajlar görünüyor. Bunun dışında bende dün akşamdan beri kullanıyorum herhangi bir soruna rastlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 18 Haziran 2019; 16:29:49 >
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Çok dert edilecek bir sorun değil diyorsun. Buarada sende profilden yüklemistin değil mi
    Evet profilden yükledim. Ama dediğim gibi dünden beri kullanıyorum sorun yok sahiden şimdilik ama sonradan birşey olur mu bilemem tabi sonuçta beta.
    Geliştirici apple imzalıysa sıkıntı olmaz ama update gelmeme sorunu olabilir beta 3 e geçmez belki , en kötü sürüm düşürülerek restore edilir.
    Yüklerken kontrol ediliyor sanmam güncellemede sorun olacağını, şu ana kadar önceki yıllarda hep geldi kendi adıma güncellemeler betalarda. Zaten yedek kesinlikle alıp öyle geçin geçerseniz, ne olur ne olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 18 Haziran 2019; 16:48:34 >
    Yedekleri aldım zaten icloud vs tek iş ios 13 ü yükleyip denemek olucak , özelliklerini merak ettiğim bir sürüm.
    Anladım. ios ta watchos gibi risk yok. İsterseniz deneyin olmadı geri dönersiniz nasıl olsa yedekten yükleyince herşey sorunsuz geliyor.
  • İpad de sorun yok ancak iphone için geçmeyin baya sorun var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iOS 13 Developer Beta 2 sürümünde, telefonun kendi kamera uygulamasına giriş yaparken, arka kameradan "çıt" diye bir ses geliyor. Keza uygulama içerisindeki video, ağır çekim, portre vs. çekim modları arasında geçiş yaparken de aynı sesi duyabilmek mümkün. Yine Instagram'da hikaye paylaşmak için kamera kısmını açtığımda, ön kamera ile arka kamera arasında art arda 4-5 kez geçiş yaparken de aynı sesi duyuyorum. Özellikle arka kameranın olduğu kısmı kulağıma yaklaştırdığımda çıkan "çıt" sesini daha net duyabiliyorum. iOS 13 Developer Beta 2 sürümünü yükleyenler arasında benzer bir sorunlar karşılaşan var mı?

Cihaz: iPhone 8 Plus

Kameradan çıkan sesi, ekran kaydı alarak videoya çektim ve kameradan çıkan ses açıkça duyuluyor. İşte o video: iOS 13 Developer Beta 2 Kamera Sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antoffensive -- 19 Haziran 2019; 13:52:26 >

• antoffensive kullanıcısına yanıt
    İphone 7 kontrol ettim,dediğiniz anlamda bir ses yok.Modlar arası geçişteki tek ses taptic engine de duyulan ses ve hissiyat.
  • betaprofiles sitesinede gelmiş ios 13 beta 2 profili.
  • @BJK@ kullanıcısına yanıt
    Anladım. Teşekkür ederim. Dediğim gibi bende kamera uygulaması açılırken bile kameradan ses geliyor.

• Güncellemeyi indirdim hazirlaniyor da kaldi sizde de oldu mu ne yapmaliyim ?

Bekle hocam biraz uzun sürüyor o kısım. Çok bekledin baktın olmuyor, indirme işlemini baştan başlat.

• antoffensive kullanıcısına yanıt
    Bekledim telefonu yeniden baslattım güncelleme yüklenemedı hatasi verdi tekrar indiriyorum şimdi
  • İphone x ve 6s cihazımda dün akşamdan beri en ufak ayrıntısına kadar test ettim, beta 2 olmasına rağmen gündelik kullanıma uygun ve stabilite ios 12'den kötü değil kesinlikle.
  • Hocam kamerayı açınca arka kameranın olduğu yerden “çıt” diye bir ses geliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: antoffensive

Hocam kamerayı açınca arka kameranın olduğu yerden “çıt” diye bir ses geliyor mu?
    Yok hocam herhangi bir ses duyamadım
    Teşekkürler 👍🏻

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.