Şimdi Ara

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7 (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.459
Cevap
65
Favori
582.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-655C93BED

Wifi ile yükleyebilirsiniz
    Ama ilk betayı yüklemesim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thsnblt kullanıcısına yanıt
    wifi den yükledim,yukarıda arkadaş paylaşmıştı.
  • 20 dakikadır beta 2 kullanıyorum , -WhatsApp problemi düzelmiş .
    -3D touch bugu halen devam ediyor, diğer ufak tefek bugları da zamanla tecrübe ederek buraya aktaracağım.
    Genel sistem performansı olarak biraz fark var gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mylm.56 -- 17 Haziran 2019; 23:30:8 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beta 2’yi yükledim ama şu fotoğraflardan konuma gitme halâ çalışmıyor. Çok işime yarıyordu. Fotoğraf/video düzenleme iyileşmiş. İngilizce kısımların çoğunun çevirisi yapılmış. Bir iki beta sonra tamamen oturur sanırım. Bunun dışında günlük kullanımda sorun çıkaracak bir bug’a rastlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felixamor -- 18 Haziran 2019; 0:8:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet yükledim hatalar var ama kullanıma engel değil

• otadan yükleyen arkadaşlar var mı ? profil olarak ?
  • Niklaus Mikaelson N kullanıcısına yanıt
    Ben yükledim
    Ama başta hata aldım, sanırım ya boş yer azdı ya da indirmede sorun yaşandı
    Temizlik yapıp tekrar indirip kurdum, oldu

• ipad pro 9.7 cihazıma OTA'dan profil aracılığı ile yükledim dün gece. Şu ana kadar herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım.

• ios 13 ile watchos 5 çalışıyormu saatide güncellemem gerekiyormu deneyen oldumu hiç ?
  • https://www.dropbox.com/s/w1kpk8psemheceb/iOS_13_Beta_Profile.mobileconfig?dl=0

Ben burdan yükledim dropboxu yüklemeden web site diyerek profili indirdim sonra devam .
    Whatsap bir kere dondu ekranda bir kere dondu şuana kdr başka şey görmedim geçiyor donup ama

• Şu görünüm çok hoş olmuş bence

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7
    iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7

• İlk betaya göre çok daha iyi olmuş, ios 13 ün final sürümü baya performanslı olacak gibi daha devoloper betada bile dokunur dokunmaz şak diye açıyor uygulamaları.
  • Xs max de whatsapp hala önizleme yok. Mesajları bazen eksik gösteriyor. Onun dışında pek sıkıntı yok gibi

• Dark Mode ile menü dışında tüm uygulamalar karanlık menüye dönüyor mu?
  • volkankpdg kullanıcısına yanıt
    Hayır sadece stok uygulamalar. Üçüncü parti yazılımlar da resmi sürüm çıktıktan sonra uyum sağlamaya başlayacaktır. Şu anda sadece daha önce de koyu modu destekleyen Twitter, Reddit gibi uygulamalar var. Whatsapp, Instagram yok ne yazık ki.

Yukarıda bir arkadaş mail uygulamasının sıkıntılı olduğundan bahsetmiş ama, Göndermede, almada veya tümünü yanıtla gibi seçeneklerde bi sorun yaşamadan şirket maili için kullanıyorum.

Bunların dışında illaki ufak tefek hatalar vardır ama ben karıştırmadan hergün nasıl kullanıyorsam aynı şekilde kullanmaya devam ederek bi sorunla karşılaşmadım dünden beri. Kaydırarak yazma olayı bu betada bari Türkçe için gelseydi çok iyi olurdu, ilk ona bakmıştım yükler yüklemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w00t. -- 18 Haziran 2019; 13:57:39 >
  • Arkadaşlar telefonumu ios 13 e güncelledim mesajlar uygulamasından msj geldiği zaman telefon sessizdeyse ekran açılmıyo anca elime alırsam açılıyo ama seslideyken açılıyo bunun bi ayarı varmı bulamadım

• w00t. kullanıcısına yanıt
    aynen bende ilk klavyeye baktım ama maalesef :(
  • eray1135 kullanıcısına yanıt
    Çalışıyor, ben ios 13 yükledim saati güncellemedim.
  • redbull35 kullanıcısına yanıt
    Evet whatsappta kim ne yazdı göremiyoruz girmeden ama onun dışında bende bir soruna rastlamadım gayet güzel şimdilik günlük kullanım için bence.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.