Şimdi Ara

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7 (323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.459
Cevap
65
Favori
582.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam widget isteğe bağlı bir özellik ama uygulama arşivi can sıkıyor. Karanlık mod içinse geçin 13.7'ye rahatınıza bakın.
  • Mhmmt4991 kullanıcısına yanıt
    Bende de düşeceğine yükseldi saçmalığa bakarmısınız.

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MikeFinger

Hocam widget isteğe bağlı bir özellik ama uygulama arşivi can sıkıyor. Karanlık mod içinse geçin 13.7'ye rahatınıza bakın.
    iOS 11 de kestirmeler karanlık mod gibi özellikler yok uygulama desteğide kesilebilir onun için 13ü düşündüm 14de uygulama arşivini gördüğüm kadarıyla bende beğenmedim iOS 12de de kararsız kalıp güncellememiştim iOS 13.7 için imzalar ne zaman kapanır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13.7 için imzalar kapanmış

• radko kullanıcısına yanıt
    Diğer kısmında uygulamaların verilerini de katıyor bazen. Mesela Google drive dan çevrimdışı olmasını isteyip indirdiğin video dosyası Google drive da gösterilmek yerinde diğer kısmında gösterilebiliyor.

• R.I.P IOS 13

• Sessizlik.exe

• 13 ölmedi ip7 13.5 unc0ver devam

• Diren ios 13

• 13.7 sürümlerin şahıdır. 14.3 gelmeden de yeni güncellemeye geçilmez.

• İOS 6.1.3: Hold my beer.

• Aynen , mumkun oldugu muddetce hic gerek yok guncellemeye, harika hizli telefon kasma yok sarji iyi :) ios 14 de aramalarin kucuk gelmesi disinda hic kullanabilecegim bisey de yok :)

• AlkanExclusive kullanıcısına yanıt
    Merhaba, konuyu hatırlar mısınız bilmem. Benim telefonum yazın fps düşüşünden dolayı değişti lakin yeni verilen telefonda da aynı durum vardı yani artık yazılımsal olduğu anladım. Yeni gelen hiçbir yazılımdan sonra da düzelmedi. O dönemden beri bu şekilde kullanıyorum telefonu lakin bir şey keşfettim; "Ayarlar > Fotoğraflar > Full HDR Görüntüle" özelliğini kapatırsanız bu sorun ortadan kalkıyor :)
  • acaralihan A kullanıcısına yanıt
    Evet hatırlıyorum tabii. Bende o olay bayağı azalmıştı iOS 14 ile birlikte. Yani tamamen geçmemekle birlikte artık çok ender yapıyordu. Şimdi dediğiniz ayarı yaptım, bakalım gözüme çarpacak mı? Bilgi için teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone 8 serisi ve altındaki kimse ios 14’e geçmesin. Tünelin ucu bombok bir yere çıkıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AlkanExclusive kullanıcısına yanıt
    Deneyimledikten sonra görüşlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum :)
  • 11 Pro ile 13.7’de kalanlardanım. Bir süre daha telefonun orijinal ana sürümündeki akıcılığın keyfini süreceğim. 14’te imrendiğim tek özellik aramaların ekranı kaplamaması. Zorla kütüphane dayatılmasını falan hiç sevmedim. Ben zaten tüm uygulamalarımı klasörlerle kendime göre organize ederek tek sayfada kullanan bir insanım, niye zorluyorlar ki yani.
  • Mis gibi olan ios 12 fabrika yüklü 2018 model ipad cihazımı geçen yıl ios 13 son sürüme yükledim,
    Wifide kopmalar,
    Bataryanın 2 kat daha hızlı bitmesi,
    Berbat arayüz vs.
    Zaten yeni almıştım 1-2 ay sonra güncelledim aleti mahvettim. Geri dönüşü de yok.
    Ios 14 daha betermiş.
    Ipad 8 mi alalım şimdi yani?
    Kısaca apple alıyorsanız bırakın güncellemeyin dursun kalsın öyle gittiği yere kadar.
    Iphone se telefonumu ise ios 10 da tutuyorum hiç güncellemedim yağ gibi ama safaride bazı siteler desteklenmiyor hatası veriyor sadece çok da mühim değil chrome yüklenir üstesinden gelinir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iceman0 -- 7 Nisan 2021; 20:8:48 >
  • 
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.