Şimdi Ara

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7 (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.459
Cevap
65
Favori
582.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ios 13.3 sarj sel oldu akıyor bataryadan hız olarak çok çok az fark etti ama her an kasabilirim der gibi zoraki hızlanmış telefon bir önceki sürümde bazen arayüz fps 1-2 falan oluyordu kasıyordu onu düzeltmiş olsunlar yeter artık kullandıkça bakıcaz .. telefon 7+

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burak4242 kullanıcısına yanıt
    Ben o verilen linkten indirdim 3.9gb kık güncellemeyi temiz kurulum yapmak için zaten genelden girdiğimde yapıyorum güncellemeyide o bahsettiğim güncelleme dosyasını indirdim ama işlem yapadım. Galiba sadece bilgisayarda geçerli o telefondan yapamadım da

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Ben o verilen linkten indirdim 3.9gb kık güncellemeyi temiz kurulum yapmak için zaten genelden girdiğimde yapıyorum güncellemeyide o bahsettiğim güncelleme dosyasını indirdim ama işlem yapadım. Galiba sadece bilgisayarda geçerli o telefondan yapamadım da
    iTunes üzerinden nasıl kuracağını anlatan resimli/videolu anlatımlar mevcut. Onlara bakarak yaparsan sorun kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S A M C R O

Hocam senden 12.4.1 kıyası bekliyorum

Alıntıları Göster
    Hocam 12.4.1 den geçeli baya oldu ama şunu diyebilirim şuan sorunsuz gidiyor. En ufak soruna denk gelmedim. İlk çıkan ios 13’e göre baya yol katedildi.

Ama sizin yerinizde olsam beklemede olur ve pil yorumlarına bakardım çünkü ios 12’den sonra bir tık pilde daha hızlı tükeniyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Bugün vakit bulursam kesinlikle gitmeyi düşünüyorum. Eğer dediğin gibi yaptıklarında bir şey çıkarsa sorarım ücretli parça değişimi oluyor mu diye. Çok bir şey tutmaz ise orada yaptırırım. Cihazın garantisi bitti malesef. Umarım dediğin gibi ücret almazlar test için Fikrin için de ayrıyetten teşekkür ederim
    Rica et hocam yardımcı olurlar ben antalyada 6s için rica ettim yaptılar.Sizde durumu açıklayın yardımcı olurlar.Rica ederim.

• Rica edeceğim inşAllah kabul eder yaparlar. Bireysel iletişime gideceğim daha önce oradan değişim almıştım. Peki bu cihaza bağlayınca cihazın donanımsal ne sıkıntısı varsa hemen görüp çıkarıyor mu

• 12.4 den geçtim ben de şuan sorun yok gibi. İtunesten sıfırlama yaparak geçtim uygulama açılışları daha hızlı 12 ye göre. Uygulama ilk açılırken uygulama kapak resminde daha kısa bekliyor animasyonlarda sorun yok zaten. İyi bekledim vallahi bu zamana kadar.

• Başlar şimdi, "şarjım çabuk bitmeye başladı, sizde de böyle mi?" sorulari gelmeye :)

• sebeke sorunu olan varmi? turkcell

• quote:

Orijinalden alıntı: Demi Lovato is Bipolar

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Pişman olmayacaksın tecrübelerini yazarsan sevinirim

• burak4242 kullanıcısına yanıt
    onu da bir tık öteye götürmüşler dostum.

şarja bağlı olsan bile %20'den az şarjda güncelleme yapmıyormuş.
    dün gördüm
  • Arkadaşlar siri önerileri kısmı beyaz çıkıyor. Bu bende mi böyle bir tek acaba?

https://imgyukle.com/i/RqWfsR

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BD34D4651

Arkadaşlar siri önerileri kısmı beyaz çıkıyor. Bu bende mi böyle bir tek acaba?

https://imgyukle.com/i/RqWfsR
    Bunu sanıyorum iOS 13.1.2ye yükselttiğimde yaşamıştım. Yeniden başlatınca düzeldi bir daha olmadı.

• 13.3 güncellemesini yaptım apple music dinlerken devamlı kesiliyor.. ses açma kapama geç tepki veriyor çok kötü oldu.. sesi açıyorum 3 saniye sonra yükseliyor..:(

• ios 13.3 sorunlu yüklemeyin !

• Biri apple music te birşeyler deneyip yazabilirmi takıl a oluyor ses açma kapama çok geç tepki veriyor muzik dinleme keyfimin içine ettiler..

• zoltan83 kullanıcısına yanıt
    13.3 beta kullanıyordum 10 gündür ve herhangi bir problem yoktu. Olmuş bu 13.3 demiştim hatta. Bu yüzden normal sürüme geçtim bugün. AppleMusic yarın sabah kullanacağım 1 saat boyunca. Yazarım bir problem varsa.

• A.R.E.S. kullanıcısına yanıt
    Bekliyorum.. işten eve yolda kullanamadım kapattım..işkence oldu 7 plus cihaz..

• Evde ki 6s Plus cihazını ios 12.2 den 13.3 e yükselttim iTunes ile bariz hızlanmış hic pişman olmadık ios 12.2 den daha hızlı ve akıcı bi sürüm olmuş 👍

• 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.