Şimdi Ara

~ iOS 8 - 8.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.758
Cevap
78
Favori
436.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jailbreak işlemini yapıp cydia kuruduktan sonra telefonuna touch ID şifre koymayın telefon elmada kalıyor arkadaşlar.

reddit üzerinde de bu paylaşılmış. apple ios 8 ile sistemde büyük değişiklikler yapmış güvenlik konusunda. bu kullanıcılar için iyi birşey olsa da jailbreak ve geliştiriciler yönünden kötüymüş çünkü cydia nın yüklendiği bölüm touch ID ile korunma altına alınıyormuş ve cydia yükledikten sonra Touch ID koyarsanız cihaz açılamayıp elmada kalıyor öyle.

Cydia YÜkledikten sonra asla Touch ID şifre koymayın cihaza şuanda cihazım elmada kaldı hiç bir Tweak yüklemediğim halde.
  • hocam cydia yükledikten sonra 25pp ve pangu programlarını nasıl kaldırabiliriz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • walkererdem W kullanıcısına yanıt
    hocam Benimkinde elmada kaldı dün aksam yalnız benimki cydia substrate guncellemedigimden oldu sen tekrar KB yaparsan onu güncelle cydia ya girince ana ekranda kırmızı olarak belirtmişler

• halen neden guncellenmedi bu JB aracı.. anlamadım..
  • hocam herhangi bi tweaki yüklemey çalıştığımda
    firmware=>3.0 gibi hata çıkıyo yükleyemiyorum (indirmeye çalıştığım tweak ios8 destekliyor)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

hocam Benimkinde elmada kaldı dün aksam yalnız benimki cydia substrate guncellemedigimden oldu sen tekrar KB yaparsan onu güncelle cydia ya girince ana ekranda kırmızı olarak belirtmişler

cydia ya girdiğimde herhangi bir güncelleme gelmiyor ki sadece kırmızı yazılar geliyor devamı yok. vazgeçtim şimdilik JB işinden doğru düzgün çalışan bir versiyon çıkana kadar bekleyeceğim. dünden beri 4 kere restore yaptım cihaza yahu yeter...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi walkererdem -- 24 Ekim 2014; 10:28:36 >
  • Tweak Yukluyorum fakat simgesi çıkmıyor neden olabilir arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: walkererdem

quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

cydia ya girdiğimde herhangi bir güncelleme gelmiyor ki sadece kırmızı yazılar geliyor devamı yok. vazgeçtim şimdilik JB işinden doğru düzgün çalışan bir versiyon çıkana kadar bekleyeceğim. dünden beri 4 kere restore yaptım cihaza yahu yeter...

hocam cydia girince o kırmızı yazıda read more var tıklayınca tweak çıkıyor Güncelleme için

neyse bende vazgeçtim zaten adam akıllı sürüm çıkmayana kadar kurmaya gerek yok hocam dün bosu bosuna 2-3 saat uğraştırdı

• O çıkan yazıda bana sadece modify geliyordu update gelmiyordu. Apple isleri karıştırmış ama JB yapıldı ya çözülür elbet biraz zaman gecsin de sorunsuz bir Sürümü çıkartırlar elbette ki

• arkadaşlar ben cydia yükledim hat gelmiyor sürekli aranıyor yazıyor. cihaz iphone 6 aveadan alınma ne yapabilirim?
  • Arkadaşlar Cydia yı kurduktan sonra açın. Açıldıktan sonra alltan sources kısmına gelip sol üstten refresh yapın 1 adet güncelleme bulucak translate ile alakalı yükleyin.Ana ekrana gelin kırmızı yazıdaki devamı için okuyun yazan bölüme basın ve gelen ekranda cydia substrate güncelleyin.Eğer refresh yapmazsanız cydia substrate yi göremezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f.e.a.r -- 24 Ekim 2014; 11:17:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: salihdema

arkadaşlar ben cydia yükledim hat gelmiyor sürekli aranıyor yazıyor. cihaz iphone 6 aveadan alınma ne yapabilirim?

Telefonu uçak moduna sokup tekrar çıkartın. Ayarlardan 2g seçeneğini aktif edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: --caner--

quote:

Orijinalden alıntı: Fenix66

Test : iPhone 6

Flex 2
    iLex R.A.T

Şuan Kurulu Olup Çalışanlar :)

hocam flex 2 yi bi anlamış değilim. madem bununla kendi istediğin tweak i oluşturabiliyorsun. neden tweak arıyoruz kendimize bi yerlerden. yada ne iştir bu flex 2

bu arada çok yakında demiştiniz. sanırım ''çok'' çok mu oldu. bence yakında demelisiniz artık

Sadece PanGu Aracının Güncellenmesini Bekleyeceğiz Oda Sanırım Çok yakında Ama Ne Kadar Çok çok Orasını Bilmiyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: f.e.a.r

quote:

Orijinalden alıntı: salihdema

arkadaşlar ben cydia yükledim hat gelmiyor sürekli aranıyor yazıyor. cihaz iphone 6 aveadan alınma ne yapabilirim?

Telefonu uçak moduna sokup tekrar çıkartın. Ayarlardan 2g seçeneğini aktif edin.

dedeklerinizi zaten yapmıştım restore ettim geldi... cydia şuan hazır değil maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: walkererdem

Jailbreak işlemini yapıp cydia kuruduktan sonra telefonuna touch ID şifre koymayın telefon elmada kalıyor arkadaşlar.

reddit üzerinde de bu paylaşılmış. apple ios 8 ile sistemde büyük değişiklikler yapmış güvenlik konusunda. bu kullanıcılar için iyi birşey olsa da jailbreak ve geliştiriciler yönünden kötüymüş çünkü cydia nın yüklendiği bölüm touch ID ile korunma altına alınıyormuş ve cydia yükledikten sonra Touch ID koyarsanız cihaz açılamayıp elmada kalıyor öyle.

Cydia YÜkledikten sonra asla Touch ID şifre koymayın cihaza şuanda cihazım elmada kaldı hiç bir Tweak yüklemediğim halde.

Bu dogruysa jb yapmam hayatta

• Saurik

So, windknown has contacted me, about a half hour ago, via e-mail. He has told me one of the issues that is keeping Substrate from working on the device, which will probably require me to build a little binary patch for dyld as part of the Substrate installation sequence. This was the worst possible day for me, as I'm traveling back to Santa Barbara today (I'm currently in Texas, having come here to give a talk at The Big Android BBQ), which means this will take me a little longer than I'd like, but clearly getting Cydia and Substrate working on iOS 8 is my highest priority. I thankfully think that I actually can start working a little on one of the Substrate issues using an iOS 7 "model" based on the information provided by windknown, which means I'll lose less time to not having all of my devices with me. (I currently have no clue why Cydia itself is not functioning, but will find out later today when I can see it myself.)

(edit: ~9:30AM PT <- previously had wrong time) I've given a new version of Cydia Installer in the form of a standard jailbreak bootstrap for inclusion in a new version of their jailbreak. I've also pushed the .deb of the iOS 8 version of Cydia to apt.saurik.com for manual download, but not yet to my repository. A lot of thanks goes out to limneos, who tested the new build for me, as I was at an airport (and now am frantically typing this message while they figure out how to retract the jetbridge from the plane I'm on that is about to take off).

http://apt.saurik.com/debs/cydia_1.1.13_iphoneos-arm.deb

varmı çevirecek gönüllü

• Dünden beri uğraşıyorum sürekli kullanmak olduğum programı ne yaptıysam bir türlü yükleyemedim sanırım pangu herşeyi yoluna koyana kadar restore yapıp bekleyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasdas -- 24 Ekim 2014; 12:23:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cell_master

Saurik

So, windknown has contacted me, about a half hour ago, via e-mail. He has told me one of the issues that is keeping Substrate from working on the device, which will probably require me to build a little binary patch for dyld as part of the Substrate installation sequence. This was the worst possible day for me, as I'm traveling back to Santa Barbara today (I'm currently in Texas, having come here to give a talk at The Big Android BBQ), which means this will take me a little longer than I'd like, but clearly getting Cydia and Substrate working on iOS 8 is my highest priority. I thankfully think that I actually can start working a little on one of the Substrate issues using an iOS 7 "model" based on the information provided by windknown, which means I'll lose less time to not having all of my devices with me. (I currently have no clue why Cydia itself is not functioning, but will find out later today when I can see it myself.)

(edit: ~9:30AM PT <- previously had wrong time) I've given a new version of Cydia Installer in the form of a standard jailbreak bootstrap for inclusion in a new version of their jailbreak. I've also pushed the .deb of the iOS 8 version of Cydia to apt.saurik.com for manual download, but not yet to my repository. A lot of thanks goes out to limneos, who tested the new build for me, as I was at an airport (and now am frantically typing this message while they figure out how to retract the jetbridge from the plane I'm on that is about to take off).

http://apt.saurik.com/debs/cydia_1.1.13_iphoneos-arm.deb

varmı çevirecek gönüllü

indknown (Pangu yöneticilerinden birinin kullanıcı adı) e-posta aracılığıyla benimle iletişime geçti ve cihazlarda katmanlarla alakalı bir problemlerinin olduğunu, bu konuda yardımıma ihtiyaç duyduklarını ve bir yama hazırlamamı istedi. Bugün için bunu yapmam imkansız çünkü şu an şehir dışında Texas’ta Büyük Android Barbeküsünde bir konuşma yapacağım. Bundan dolayı Cydia ve bu katman üzerinde çalışma yapmam birkaç gün sürecek fakat ilk önceliğim Cydia üzerindeki bu çalışmayı tamamlamak olacak. Öyle düşünüyorum ki, iOS 7 modelini kullanarak bir çalışma yapacağım ve bu da bu işi daha sürede bitireceğim anlamına geliyor. (Şu an için Cydia’nın neden çalışmadığı konusunda herhangi bir kanıya sahip değilim fakat bugünün sonunda incelememi tamamladığımda problemin çözümünü bulmuş olacağımı düşünüyorum.)”

• f.e.a.r kullanıcısına yanıt
    Bu nedir ya:)

• 8.1 Tam Uyumlu Tweak Listesi :

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.