Şimdi Ara

~ iOS 8 - 8.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (688. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.757
Cevap
78
Favori
436.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 684685686687688
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaslar "truecaller", "CIA" tarzi rehber uygulamalar icin, fake rehber tweaki var mi? yada onlari kandirabilecegimiz bir uygulama var mi?
  • Arkadaşlar iphone 6 plus aldım 8.1.2 li çıktı jailbreak yaptım.Ancak bir sorunum var.Burdakilerden daha iyi cevaplayacak bir konu bulamam diye buraya yazıyım dedim. İphone nun kendi uygulamaları yada cydia uygulaması farketmeksizin açmak için bastığımda otomatik kapatıyo tekrar basıp açmam gerekiyo her zaman değil ama belli aralıklarla aynı sorunu yapıyo.özellikle bildirim ekranında ki bir bildirime tıkladığımda hem uygulamayı kapatıyo hemde bildirimde gidiyo(uygulamayı açtım kabul ediyo) daha önce jailbreak yapıpda böyle bir sorunla karşılaşan var mı?Teşekkürler şimdiden..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8.3 jb çıkmış. 8.1.2 yuklu su anda once sürümümu yukseltmek gerek yoksa jb kaldirip daha sonra mi yüklemeliyim, tweaklerde silinecek mi yeni jb yapinca bilgisi olan varsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzforvandetta

8.3 jb çıkmış. 8.1.2 yuklu su anda once sürümümu yukseltmek gerek yoksa jb kaldirip daha sonra mi yüklemeliyim, tweaklerde silinecek mi yeni jb yapinca bilgisi olan varsa sevinirim.
    8.3 jailbreakı yeni gördüm çok saolun şu an uçuyorum yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HOMRA -- 24 Haziran 2015; 2:04:25 >
  • Bide soruma cevap alaydim iyiydi :)

• Arkadaşlar kalora reposu kapandı mı yoksa adresi mi değişti ?

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzforvandetta

8.3 jb çıkmış. 8.1.2 yuklu su anda once sürümümu yukseltmek gerek yoksa jb kaldirip daha sonra mi yüklemeliyim, tweaklerde silinecek mi yeni jb yapinca bilgisi olan varsa sevinirim.

bildiğim kadarıyla jb li iken telefonun sürümü yükselmiyor. ilk önce jb yi kaldıracaksın sonra sürümü yükseltip tekrar jb yapıcaksın. bu işlemler dolayısıyla repolarında tweaklarında gidecek. ben bildiğim kadarıyla böyle.
  • 32aslan kullanıcısına yanıt
    repo.iosdelisi.com
  • Fenix askere falan mı gitti?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrlawyer

Arkadas bu basligi ne zaman gorsem 8.3 e jb cikti saniyorum kalbime indirmeyin artik yeter

Çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

Fenix askere falan mı gitti?

En son adninlerle Arasında tatsız bir olay oldu bana göre fenix haklıydı sebepsiz yere Van yedi oda gidiyom ben bu forumdan dedi ve daha gözükmedi kısaca böyle oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

Fenix askere falan mı gitti?

tartışmalardan ifenix hocamız iosdelisi.com da kalora da öyle :)
  • Bigbos reposundan icon bişeyi sildim sonra cydiadan çıktığımda masa üstünden cydia iconu silinmiş nasıl geri getirebilirim bir bilen varmı

• Merhaba telefonum iphone 5c ve kırık sistem değil orijinal. Android telefonlarda whatsdog programı gibi program yüklemek istiyorum fakat bilgim yok. Forumu aradım. Ama istediğim bilgiye ulaşamadım yada ben bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?
  • cydelete görünmüyor. bigboss ta silinmiş. ekleyemiyorumda. ne yapmam lazım arkadaşlar. ios 7.1.2 iphone 4
  • 2. El iPad air aldım ve 8.1 Sürüm çıktı. 😎
    Jb'nin stabilitesine bakalım ona göre yüklenelim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar telefonum 5s 8.4 jb li yakın zamanda cydia içindeki uygulamalar repolar ne varsa görünmüyor silinmiş gibi ama kurulu tweakler cihazda çalışıyor cydia ilk açılırken de the package org.hackx.callrecorder needs to be reinstalled, but cant find an archive for it. hatası alıyorum fakat bu hatayı çözmek için tweak güncellemesi yapılamıyor. çözüm nedir acaba
  • 
Sayfa: önceki 684685686687688
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.