Şimdi Ara

~ iOS 8 - 8.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.757
Cevap
78
Favori
436.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CDDH

hocam bi kaç tweak yükledikten sonra respring yapınca elmada kalıyor bıktım reset atmaktan çözümü yokmu

Cydia Substrate güncellemesini yapmadıysanız elmada kalır sürekli format atmak zorunda kalırsınız.Cydia açıldığında kırmızı bir ekran geliyor koskocaman orda read more information gibi bir yazı var ona tıklayıp Cydia Substrate güncelleyin aksi halde telefon safe moda düşmez elmada kalır
  • Fenix hocam tam anlamıyla ne zaman stabil hale gelir jb ? Ona göre ios 8 e merhaba diyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

Fenix hocam tam anlamıyla ne zaman stabil hale gelir jb ? Ona göre ios 8 e merhaba diyelim

Gelişmelere Bağlı Aslında Ama Fazla Uzun Sürmez Gibime Geliyor :)
    Çünkü Tweak Güncellemeleri Hız Kesmeden 8.1 'e Uyarlanıyor..
    Yani Biraz Daha Beklemenizde Fayda Var Şuan için Kararlı Bir JB Aracı Çıktı Diyemeyiz Herşey Şuan Parça Parça :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Acil

Activator , Zephyr veya Multitasking Gestures Tweakleri lazım..

JB yaptık , üst tuş çalışmıyor Activator lazım. Alt tuşu bozmamak içinde diğerkiler lazım..

AssistiveTouch kullan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mic

quote:

Acil

JB yaptık , üst tuş çalışmıyor Activator lazım. Alt tuşu bozmamak içinde diğerkiler lazım..

AssistiveTouch kullan.

Çekilmiyor o, jb Yaptım virtual home'a kavuştum

• BytaFont 2 çalışıyor mu arkadaşlar? Deneyen olduysa neticeyi yazabilirler mi?

• apt.clezz.com reposunda tage 1.0.6 iso 8.x için güncellendi

zephyr ın daha gelişmişi home tuşu ve ekran kilitleme için güç tuşuna grek kalmıyor.iphpne 6 da çalışmıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

quote:

Orijinalden alıntı: mic

quote:

Acil

AssistiveTouch kullan.

Çekilmiyor o, jb Yaptım virtual home'a kavuştum

Bana Zephyr , Tage , Multitasking Gestures alternatifi bişey lazım.. :(

• quote:

Orijinalden alıntı: f.e.a.r

quote:

Orijinalden alıntı: CDDH

hocam bi kaç tweak yükledikten sonra respring yapınca elmada kalıyor bıktım reset atmaktan çözümü yokmu

Cydia Substrate güncellemesini yapmadıysanız elmada kalır sürekli format atmak zorunda kalırsınız.Cydia açıldığında kırmızı bir ekran geliyor koskocaman orda read more information gibi bir yazı var ona tıklayıp Cydia Substrate güncelleyin aksi halde telefon safe moda düşmez elmada kalır

Nasıl güncelleyeceğiz? Güncelle yazısı yok, resimle gösterebilir misiniz?

• hocam ben yükledim falan ama cydia ne işe yarıcak herşey tamam, kurcalamayı severim araştırarak öğrenmek iyi ama , yeni kullanıcıyım ne işe yarıyor anlamadım.

Tel : İ6 fark eder mi bilmiyorum sorunsuz kurdum hepsini sadece ne yapıcam ne işime yarıyacak onu anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LetitRip -- 24 Ekim 2014; 1:01:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LetitRip

hocam ben yükledim falan ama cydia ne işe yarıcak herşey tamam, kurcalamayı severim araştırarak öğrenmek iyi ama , yeni kullanıcıyım ne işe yarıyor anlamadım.

Cydia Size Yadımcı Tweak'ler Kurmanıza Yarayacak :)
    İşinize Yarayan Kontrol Merkezine 3G Ekleme
    Yeni Kısayollar,
    Daha Fazla Simge Seçenekleri,
    İkon Büyüklükleri
    Ve buna Benzer Daha Fazla Yenilik Sunuyor :)
    Aslına Bakılırsa Şuan İçin 8.1 İçin tweakler Tam Anlamı İle Güncellenmiş Değiller..
    Ama Kurcaladıkça Hoşunuza Gideceğine Garanti Verebilirim :)

• Appcake Çalışmıyor ikon gelmiyor sanırım birde appsync 7.1 çalışıyor mu ?

ipad miniye önerdiğiniz güzel tweakler var mı
  • Test : iPhone 6

Flex 2
    iLex R.A.T

Şuan Kurulu Olup Çalışanlar :)
  • Herşey cok guzel İlk defa bi cihaza jailbreak yaptım ve cok memnun kaldım.artık istediğim uygulamaları programları yükleyip ve daha bir cok şeyi özelleştirebilicem ipad miniye , bu arada cydia yükleme konusunda yardımda bulunduğun için teşekkürler Fenix66

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • thehspeed T kullanıcısına yanıt
    duvar kağıdını paylaşabilirmisiniz birde kılıfın markası nedir? ekran çerçevesini inceltip güzel bir hava katmış

• quote:

Orijinalden alıntı: kalkan5506

BytaFont 2 çalışıyor mu arkadaşlar? Deneyen olduysa neticeyi yazabilirler mi?

Evet Test Edilmiştir Sorunsuz Kullanılabiliyor :)

Tweak : BytaFonf
    Sürüm : 8.1
    Cihaz : iPhone 6

~ iOS 8 - 8.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenix66

quote:

Orijinalden alıntı: kalkan5506

BytaFont 2 çalışıyor mu arkadaşlar? Deneyen olduysa neticeyi yazabilirler mi?

Evet Test Edilmiştir Sorunsuz Kullanılabiliyor :)

Tweak : BytaFonf
    Sürüm : 8.1
    Cihaz : iPhone 6

~ iOS 8 - 8.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

Kuruluyor ama fontu değiştirdiğimde bende mesajlar klavyesinde harfler yerine soru işareti çıkıyor.

• Evet Bende Şimdi Farkettim Yazılarda Sıkıntı yok Ama Klavye Tuşları Gidiyor Sanırım Küçük Bir Güncelleme Gelecek Gibi :)
  • Arkadaşlar selam, benim cihaz elmada kaldı. Cihaz 6+ 16 gb

Kurulu tweakler,

F.lux
    LocalLapstore
    Virtual Home
    Zepplyn

Sabah, pangu içinden ssh harici olan araçlarıda kurdum. Daha sonra parmak izimi tanıttım tele restart attım ve elmada kaldı. Sanırım düzgün bir jb aracı yayınlanmadan jb yapmayacağım. Selamlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenix66

Test : iPhone 6

Flex 2
    iLex R.A.T

Şuan Kurulu Olup Çalışanlar :)

hocam flex 2 yi bi anlamış değilim. madem bununla kendi istediğin tweak i oluşturabiliyorsun. neden tweak arıyoruz kendimize bi yerlerden. yada ne iştir bu flex 2

bu arada çok yakında demiştiniz. sanırım ''çok'' çok mu oldu. bence yakında demelisiniz artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi --caner-- -- 24 Ekim 2014; 11:11:57 >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.