Yüzbaşı
30 Kasım 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Başlıkta yazdığım gibi abilerim. Babamın bir sürü borcu var. Çoğu zaman ailevi sıkıntılar da oluyor. Bu sene YGS-LYS ye giricem ama hiç stres yapmıyorum. Her zaman gülebiliyorum. En küçük şeylere mutlu oluyorum. Buyüzden ders calısmıyorum ama mutluluktan mıdır nedir dersler de iyi. Umarım bu vurdum duymazlık ilerde sorun oluşturmaz. Ayrıca şimdiye kadar hiç bi kız için de üzülmedim.
Evet arkadaslar youtube'da bir sürü vlog denilen videolardan görüyorum. Adam saçma hayatını çekiyo koyuyo ve 200bin izlenme alıyor. Ben sıkılıyorum başkasının yaptıklarını izlerken. Yorumlara bakıyorum adamlar full izlemişler. Nasıl oluyor sıkılmıyorlar mı adamlar. Az önce birini izlemeye calıstım. Sara sara anca 3dk dayandım. Körü körüne bide fan oluyolar hala anlamadım.
Yazısız minecraft intro arşivim. Sürekli güncellenecek:)

https://www.youtube.com/watch?v=FX43Lg6Be5g&list=PLsp0B2xff3NcfTYHC4JLT3nfFLH1lYgGo
evet beyler sizce
Evet beyler ben öldüğünde organlarımın naklini istiyorum. Bi kağıt taşıyomuşusuz. Nerden alcaz. Sağlık ocağına gitsem olur mu?
Dağlıca'da kim bilir kaç şehidimiz var. Hala bunların elektiriğini ödemeye devam mı edicez? Delircem

Edit: Beni başka deli eden şey ise şehitlerin fakir olması. Size soruyorum niye şehitlerin obey,thug life şapkalı fotoğrafları yok. Neden şehitlerin bir mercedesi yok. Şehit haberlerini bi izleyin evleri yıkık dökük. Hepinizim kolayca sahip olacağı şeyler onların en büyük hayali:1 Ev 1 İş 1 Aile.

Bir de bu primciler var. Şehitler takipleşiyor, şehitler için son foto, şehitler için gt tarzı yazılar görüyorum deliriyorum.
Evet beyler mobilden ilk konulara ulaşma şansım var mı?
Evet beyler 18 yaşıma giriyorum. Doğum günümün kutlanmasını sevmediğim için kimseye söylemedim. Ailem de hatırlamadı. O yüzden rahatım. Sosyal ağ da kullanmıyorum. Anlıycağınız o iğrenç doğum günü kutlamalarını görmiycem. Önerileriniz neler büyük abilerim.
Hakkında
Meslek: Öğrenim Görevlisi
İlgi Alanları: Apple-iPhone-iPad
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.273
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 44.167 (Bu ay: 139)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 567 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.