Şimdi Ara

İos 7'nin Mide Bulantısına Yol Açtığı Söyleniyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullananlar arabada ya da gemide kullanmıştır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS 7'yi çok beğendim severek kullanıyorum, baş dönmesi sanki geçenlerde biraz uzun süre kullandığımda oldu gibi ama ondan mıdır emin değilim.

• abartı.....bence ikonlar gayet şık....ios 7 de bende en büyük sıkıntı pil..
  • Konuyu okuduktan sonra telefona bir baktım midem bulanmaya başladı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganh

Konuyu okuduktan sonra telefona bir baktım midem bulanmaya başladı :)

Psikolojik etki işte

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haritada gezinirken mercek etkisi mevcut, belki bu mide bulandiriyordur.
  • Şakamı bu başlık

• Arkadaşlar yüzlerce kullanıcı aynı sorunu yaşıyor hala pes diyenler var.Biraz objektif olun.Açın okuyun öğrenin.

Sorunu bile anlamadan yazanlar var.Sorun Paralaks efekti değil.Zaten onu kapatabiliyoruz.Sorun otobüste,arabada kullanmak da değil.

Her program açılışta,kapanışta,klasör açmada vs oluşan bir hareket var ikonların o hareketi sebebini bilemediğim bir şekilde bazı insanlarda baş dönmesine ve mide bulantısına yol açıyor.Bu özelliğin kapatılabilir olmasını istiyor kullanıcılar.Nasılki Paralaks efekti kapatılabiliyor bunuda kapatmak isteyen kapatsın.Çok zor birşey olduğunu düşünmüyorum.

Terbiyesiz yorum yazanları forum yönetimine havale ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enclosure

İlk iphone dan beri iphone kullanıyorum bu telefonların özelliği eşsiz yazılımı idi... Fakat ios 7 ile büyü bozuldu... Bence ios 7 en kötü ios sürümü ve imzalar açılsa ios 7 ye geçenlerin %70i geri döner ios 6 ya...

4s'de geri dönmem ancak ipad 2 de kesinlikle geri dönerim ios 6 ya.

• Kilit açma sesi çok hoş
  • herkes kullanmasın kullanmasın.Akıllı kardeşlerim adam ios 7 yi ilk önce cihazına yükleyecek ki beğenmeme duygusuna veya beğenme duygusuna sahip olacak.Beğenmezse ios 6 yükleyecek.

Ama siz apple fancıları ios 7 ye geçtikten sonra tekrar ios 6 ya geri düşülemeyeceğini bilmediğiz için bol keseden beğenmiyorsan yükleme.

Adam yüklemeden nereden beğenmeyecek bu sistemi sorarım size ios 7 li başka iphone mu olsun denemek için saçma sapan konuşuyorsunuz.

burası zaten 15-16 yaşında ergen kaynıyor.Sırf laf olsun torba dolsun diye yorum yazılıyor.
  • Bazı tiplerin çok hatalı çıkışları olabiliyor ki, kanımca
    bunların ilk ve en önemlisi analarının karnından
    dünyaya ilk çıkıp geldikleri an oluyor.

İos 7 ise, imzalar açıkken ilk yüklediğimde
    oldukça hoşuma gitmişti mesela ancak, parallaxı
    kapatıp çeşitli arka planları falan denememe rağmen
    kurcaladıkça gözlerimi rahatsız etmeye başladığını
    hissedince 6 ya geri döndüm.
  • süpersiniz
  • Ios 7'nin kronik mide bulantısına yol açtığı ve 6.1.3'e geçilmediği takdirde ölüm riskinin bulunduğu belirtildi.
  • Doğru olabilir. Benzer şikayetler yukarıda da belirtildiği gibi Nintendo 3DS, PlayStation 3 3D, Nvidia 3D Vision ve hatta Half-Life, Left 4 Dead, Portal gibi oyunların yapımcısı Valve'in oyun motoru olan Source için bile gündeme getirilmişti kullanıcılar tarafından. Bazı 3D efekt ve hareketli görüntülere duyarlı insanlar olabiliyor.
  • ikonlardandır.
  • Garipmis harbiden , gercek veya yalan bilemem ama apple bu konuda kullaniciyi serbest birakmali bence .

Yenilikse yenilik kesinlikle karsi degilim ama tema ve ikon şart koşmanin cahillik veya yenilikle uzaktan yakindan alakasin yok isteyen istedigi temaya donsun. İos un temasi tutulan sevilen bir tema oturmus cihazlarla ozdeslesmisligi var.

Jailbreak yuklemek de cozum degil orjinallik cozumdur.

• evet midem bulanıyor 6.1.4 imzaları acil açılmalı çok kötüyün

• Benim home tusu bozuktu ios 7 yukleyince duzeldi ne alakasi var anlamadim

• Evet dogru bazi tanidiklarim basinin dondugunu soyledi

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.