Şimdi Ara

iOS 7 neye benziyor? İşte cevabı... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
0
Favori
19.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi hakkaten kotu olmus. belki canli olarak gordugumuzde hosumuza gider ama simdilik hayal kirikligi ildu.

ios in en buyuk avantaji os x ile logolar birbirine cok uyumluydu bu nendnler kafa karisikligi olmuyordu normal kullanici icin.

gerci os x 10.9 sinirina dayandi acaba 11 de bu skilde kokten bir tasarim degisikligine de giderler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 10 Haziran 2013; 14:59:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarımı değiştirmeye gerek yok, adam gibi yenilik veya kullanım kolaylığını artıracak şeyler sunacaklarsa yapsınlar. Widget falan boş işler, androidci lise tayfası kullanmıyor bu cihazları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

quote:

Orijinalden alıntı: KakaoluBiskuviCetesi

iphone 4 dediler ay bune böyle dikdörtgenler prizması
    iphone 4s dediler yaa bune bi kamera bi işlemci koymuşlar
    iphone 5 dediler ay böye olacaksa hiç çıkmasın dediler

sonuç mu? HEPSİ ALINDI HEPSİ SATILDI

önyargılı olmayın elbet bunada alışırsınız

Manavdan elma alır gibi teknolojik cihaz alan insanlar için gayet normal şeyler. Hiç araştırma yapmadan bir dükkana gidip bana ordan 300 liralık tablet ver, en pahalı laptop hangisiyse onu ver mantığıyla teknolojik ürün alan bir gram piyasa araştırma yapmadığı için 2000 tllik ürünü 5000 tlye alan insanlar için gayet doğal şeyler bunlar. Adamlar geceden dükkanın önünde bile yatıyor ürünü ilk almak o kazığı ilk yemek için.

İos 7 eğer böyle olacaksa android karşısındaki düşüşü sürecektir. Eskiden android iostan iyi özellikleri kopyaladı ve iosu geçti şimdide ios androide özenmiş ama androidi bu saatten sonra geçebileceğini düşünmüyorum. Android 5 geliyor ve eğer denilenler doğru çıkarsa iphoneu nokianın durumuna itecektir.

Bu kadar satıldıktan sonra nokia olamaz elinde androidde olmayan ve olamayacak güçleri var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ee şimdi akşam indirebilecek miyiz peki ?

• bence arayüz çok güzel apple en doğrusunu yapıyor insanların keyfine göre arayüz yapılamaz doğru mantıklı arayüzler yapılması gerekiyor android ile on numara arayüz var ne oluyor ne boka yarıyor ..... alet kasıyor donuyor yavaş ulan bir kişiyi arıyacam rehbere girmek ölüm aramak ayrı bir ölüm :) bilmem anlatabildimmi....
  • daha tanıtılmadı, tanıtılsın sonra konuşuruz

• ev kadınlarından betersiniz maş... alt tarafı bi resim atılmış ortaya her kafadan ayrı bi ses çıkmış..
  • quote:

Orijinalden alıntı: COTTONS

ÇOK KÖTÜ OLMUŞ LA BU AYNI ANDROİDLERE BENZEMİŞ...

Hangi konuda

• Fena değil. Windows 8 uygulama simgelerine benzemiş biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Srcn81 -- 10 Haziran 2013; 15:33:48 >
  • açıkcası apple hakkındaki gelişmeler bir zaman sonra hiç ilgimi çekmez oldu arayüz değiştirerek milletin gözünü boyuyorlar katılabilecek o kadar özellik varken

bi dahaki nesilde gelse gelse nfc gelir onda da dosya paylaşma olmayacaktır ben söyliim gerisi fasa fiso

• beyler akşama güncelleme yapabilecek miyiz peki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

Abi hakkaten kotu olmus. belki canli olarak gordugumuzde hosumuza gider ama simdilik hayal kirikligi ildu. ios in en buyuk avantaji os x ile logolar birbirine cok uyumluydu bu nendnler kafa karisikligi olmuyordu normal kullanici icin. gerci os x 10.9 sinirina dayandi acaba 11 de bu skilde kokten bir tasarim degisikligine de giderler mi?

Ben de böyle düşünmüyorum değil. Steve aklında her zaman "One OS" fikri vardı. OS XI ile belkide OS X ile iOS ayrımını kaldıracaklar, kim bilir. iOS 7'den beklentim tasarımsal değil, yazlımsaldı. Yok Wi-Fi problemleri yok App Crashler yok Pil Ömrü... Güncellemeyle bir yeri kapatıyorlar bir yer pörtlüyor... Özellikle iOS 5 ile Crash yapmayan uygulamalarım iOS 6 ile birlikte çalışmaz, çekilmez bir hale gelmişti. iOS 4 muhteşemdi, iOS 5 geldi 4'ü arattı, 6 geldi bırak 5'i, iPhone OS'i 1.0'ı arattı. iOS 6'dan kurtulacağımız için çok sevinçliyim. Ek olarak, WWDC temalarından anladığım kadarıyla Jony, OS X'e de el atmış. Hem de iOS'a attığı gibi sağlam bir el... Notification Center'a kesimlikle el atmalılar diye düşünüyordum. iOS'un en beğenmediğim kısmı. Rezalet görünüyor, hiç beğenmiyorum. iOS 6 kadar rezalet bir iOS'un bir daha gelmemesi ümidiyle iyi bir WWDC geçirmemizi diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetfahriguven -- 10 Haziran 2013; 15:54:50 >

• Umarım böyle olmaz
  • Macbook ve pro larda intel işlemci kullanıldığı sürece "one OS" zor. Bu arada ios 6'nın bu kadar eleştirilen tarafı nedir anlamış değilim. Ipad mini de kullanıyorum ve şıkır şıkır çalışıyor alet. Daha önceki sürümlerde daha iyi olan neydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

quote:

iphone 4 dediler ay bune böyle dikdörtgenler prizması
    iphone 4s dediler yaa bune bi kamera bi işlemci koymuşlar
    iphone 5 dediler ay böye olacaksa hiç çıkmasın dediler

sonuç mu? HEPSİ ALINDI HEPSİ SATILDI

önyargılı olmayın elbet bunada alışırsınız

Manavdan elma alır gibi teknolojik cihaz alan insanlar için gayet normal şeyler. Hiç araştırma yapmadan bir dükkana gidip bana ordan 300 liralık tablet ver, en pahalı laptop hangisiyse onu ver mantığıyla teknolojik ürün alan bir gram piyasa araştırma yapmadığı için 2000 tllik ürünü 5000 tlye alan insanlar için gayet doğal şeyler bunlar. Adamlar geceden dükkanın önünde bile yatıyor ürünü ilk almak o kazığı ilk yemek için.

İos 7 eğer böyle olacaksa android karşısındaki düşüşü sürecektir. Eskiden android iostan iyi özellikleri kopyaladı ve iosu geçti şimdide ios androide özenmiş ama androidi bu saatten sonra geçebileceğini düşünmüyorum. Android 5 geliyor ve eğer denilenler doğru çıkarsa iphoneu nokianın durumuna itecektir.

Kazık mı? Arkadaş nedendir bu düşmanlık? Tek birşey: Bana Apple kalitesini sunan ve ondan daha ucuz fiyata satılan herhangi bir cihaz gösterir misin?

• 2007 yilinda iphone ilk ciktiginda steve jobs teknoloji alaninda bir cigir acti dokunmatik telefon piyasasi basladi daha sonra android piyasaya cikti ve yuzbinlerce android telefon iyisiyle kotusuyle beraberinde geldi apple kaliteye onem verdigi icin urunler her yil duzenli bi sekilde ilerledi 2007= iphone 2g 2008= 3g 2009=3gs 2010=4 2011=4s 2012=5 ve 2013 teyiz buyuk ihtimalle 5s gelicektir toplasan 6 model telefonu var diger tarafta android in yuzbinlerce ios u ios yapan steve jobs , onun ileri goruslulugu ve yaratici zekasiydi eminim 2007 yilinda su yukarda gorulen arayuz ciksaydi ve 5 yil boyunca 6 telefonda o kullanilsaydi daha sonrada su an kullandigimiz "skeuomorphic" arayuzu ios 7 ile beraber gelseydi devrim gibi bi yenilik olurdu. Ben yillarca nokia kullandim n95 ilk ciktiginda mukemmel bir yenilik ti o zamanlar yani 2006 da 1500 tl civari bi telefondu ve nokia hep yukselisteydi 1 sene sonra ilk iphone ciktiginda onlar hala tuslu telefonlarin lider oldugunu iphone nun bu pazarda tutunamayacani soylediler ama iphone nun gelisi symbian isletim sisteminin cokusune zemin hazirladi ve symbian cagi kapandi umarim ios yoldan cikmaz yaratici fikirlerle yoluna devam eder ve ios unda sonu symbian gibi olmaz

• quote:

şarj göstergesi 94% normalde %94 olmalıydı

biz hariç herkes % işaretini sonra koyar. sen türkçe arayüz kullandığın için %işareti rakamın önünde senin telefonunda.
  • böyle olamayacağını umuyorum bende bir apple kullanıcısı olarak
  • Jonathan İvenin elinden cikacak tasarim. Macbook ve ipodlarin tasarimina cok az elestiri geliyor. Bence kotu bir ios gormeyiz idin basinda ive varken

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

quote:

Orijinalden alıntı: Kuntiz07

quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

quote:

şarj göstergesi 94% normalde %94 olmalıydı.

ingilizcede ve türkçede birbirine zıt oluyor yani resimdeki normal.

ben ingilizce kullanıyorum bende de %97.

aslında olmaması gerek sonradan mı çevirdiniz ing'e ? ikonlar önbellekte kalmıştır.

Zannedersem Dil Seçeneğinden değil, Bölge Seçeneğinden kaynaklanıyor bu durum.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.