Şimdi Ara

iOS 7 neye benziyor? İşte cevabı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
251
Cevap
0
Favori
18.915
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> iOS 7 neye benziyor? İşte cevabı...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2061 Mesaj
    nedense son kaç yıldır apple sadece yapamıyacagı seyleri kazanmak için videolar hazırlayıp imaj olusturmaya calısıyor ama samsung pat diye yapıp piyasaya suruyor,apple ciddi bi atak yapmadıkça 5 senesi var bitmesi için.

hberdeki görsel illustrasyon. adamlar söylemlere göre taslak yapmış. daha apple naptı görmeden bu kadar küfür hakaret aşağılama nasıl bir mantık?
    |
    |
    Bence de guzel degil. Apple ki herseyini gucunu tasarimdan alan sadelige onem veren bi firma. Ben muzik arayuzunu de sevemedim. Hatta win 8 havasi veren sacma isiltili seyleri hic sevmedim. Bi kere isilti sadelige terstir. Tabi kullanim yerine gore. Apple bu sefer sanirim radikal degisiklikte arkasina aldigi biz gibi fan lara guvenmis. Ama yukseltmesini bile son kullanici alasagi da eder. Ki bence bu sadece bi arayuz. Diger ozellikleri tabiki de tartisilmaz fark yaratacaktir. Belki de tasarlanan yeni urunler(iwhatch) gibi bunlara uyumlu bi tema yaratmaya calisilmistir. Ongorulere gore ancak bu kadar konusulabilir. Bekleyip gorecegiz

Not: bunlarin bize ulasmasi eylul u bulur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İntel 5820K / Msi X99S Gaming 9 ACK / Evga GTX 1080 Classified + EK Water Blok / Asus ROG Swift PG348Q 34″ 3440×1440 IPS G-Sync Curved 100Hz / Corsair Graphite 780T White / Custom Liquid Cooling / GSKILL TRIDENT Z 2x8GB 16GB DDR4 3200MHz CL16 / Corsair AX860i / R Λ Z Ξ R Blackwidow Chroma / Steel Series Rival 700 16.000 CPİ Gaming Mouse / R Λ Z Ξ R Orbweaver Gaming Keypad / HyperX Cloud II Gaming Headset / Creative Sound Blaster Zx PCIe Sound Card / Logitech Z 5500 5 1 / Samsung 960 EVO 500 GB NVMe - M.2 SSD / WD MY Cloud Mirror 8 TB NAS / Seagate 4 Tb İronWolf 64 Mb NAS HDD / Seagate 3 Tb Barracuda 64 Mb HDD /

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    ben sevdim minimaalist tasarım günümüzün vazgeçilmezi. ikonları sevmeyenler genelde jb yapıp telefonu façalı şahin gibi temalar yükleyen kısım
    |
    |

Graphic & Industrial Designer
  • Yarbay
    4258 Mesaj
    la buna da güzel, göz alışır diyenlere yuh diyorum başka bişey demiyorum. şimdiki ikonlar çok daha iyiydi.
    |
    |
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019/2020 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
  • Yarbay
    5850 Mesaj
    Benzediği söylenen tasarım rezalet. Akşam gerçeği göreceğiz. Apple radikal değişiklikler yapıyor, yapması da gerekiyor ama kullanıcıları memnun mu edecek yoksa Android gibi sıradan bir işletim sistemine doğru yol mu alacak hep birlikte göreceğiz.

|
    |

Kendi yıldızını takip et.
  • Yarbay
    3169 Mesaj
    Berbat gozukuyor. Ama pihone 4'e varmidir?

not:android kullanıyorum.
  • Yarbay
    6013 Mesaj
    Beyler daha apple in ne yaptigini gormeden asıp kesmisiniz bi gorelim adamlarin yaptigini ne zaman gelicek tam tarihi varmi

|
    |
    MSI Z370 Gaming M5 - Core i7 8700k - Corsair H60 Liquid CPU Cooler - Corsair Vengeance 16GB (2x8GB) DDR4 3200Mhz - Kingston 120GB V300 SSD - Crucial MX300 750GB SSD - EVGA RTX 2070 SUPER XC GAMING - EVGA SuperNOVA 650W G3 Fully Modular - Dualshock 4 Controller - Corsair K70 MX Brown RGB Led- Logitech G502 Proteus Spectrum RGB Gaming Mouse - Corsair Gaming MM300 Anti-Fray Cloth Gaming Mouse Pad - Hyperx Cloud II 7.1 Headset - LG 27GL850 27' Nano IPS 1440p 1ms - Carbide Series® 400C Mid-Tower Case - Logitech 5.1 X540 Surround Sound Speakers
    ..
  • Yüzbaşı
    867 Mesaj
    Bekliyoruz

|
    |

Orijinalden alıntı: WoXeD

apple ve aypon sevmem ama eskisi gene daha bi güzel görünüyodu sanki.düzlemdeki butonlar hoş değil eskisinin bi alan derinliği vardı iyi kötü... iosa eklenecek tek şek kişiselleştirilebilir bi alanken adamlar iyi olan yerlerinide kötü yapıyo yenilik adı altında... çakma ayponlara gün doğdu aynısı onlardada var ehehe.bunlar daha iyi günleri daha beter olsun.
    quote:

Orijinalden alıntı: WoXeD

apple ve aypon sevmem ama eskisi gene daha bi güzel görünüyodu sanki.düzlemdeki butonlar hoş değil eskisinin bi alan derinliği vardı iyi kötü... iosa eklenecek tek şek kişiselleştirilebilir bi alanken adamlar iyi olan yerlerinide kötü yapıyo yenilik adı altında... çakma ayponlara gün doğdu aynısı onlardada var ehehe.bunlar daha iyi günleri daha beter olsun.

çakma aypon derken dandroid cihazları mı kasdettin kardeşim

• Teğmen
    172 Mesaj
    çin malı telefonların arayüzünü anımsatıyor.
  • Binbaşı
    1204 Mesaj
    Bence doğru değil, yani daha farklı bir şey bekliyorum ben açıkçası..
    |
    |

Orijinalden alıntı: responsible

Arkadşlar çok abartıyorsunuz çok. simgeler kötü olmuş diyip geçmeniz yeterli bence. Bi arkadaş ''beter olsun'' demiş . Akli dengeleri bozuk bu insanların.
    quote:

Orijinalden alıntı: responsible

Arkadşlar çok abartıyorsunuz çok. simgeler kötü olmuş diyip geçmeniz yeterli bence. Bi arkadaş ''beter olsun'' demiş . Akli dengeleri bozuk bu insanların.

aynen kafayı yediler ios7 tanıtılacak diye
    |
    |

Orijinalden alıntı: KakaoluBiskuviCetesi

iphone 4 dediler ay bune böyle dikdörtgenler prizması
    iphone 4s dediler yaa bune bi kamera bi işlemci koymuşlar
    iphone 5 dediler ay böye olacaksa hiç çıkmasın dediler

sonuç mu? HEPSİ ALINDI HEPSİ SATILDI

önyargılı olmayın elbet bunada alışırsınız
    quote:

Orijinalden alıntı: KakaoluBiskuviCetesi

iphone 4 dediler ay bune böyle dikdörtgenler prizması
    iphone 4s dediler yaa bune bi kamera bi işlemci koymuşlar
    iphone 5 dediler ay böye olacaksa hiç çıkmasın dediler

sonuç mu? HEPSİ ALINDI HEPSİ SATILDI

önyargılı olmayın elbet bunada alışırsınız

Manavdan elma alır gibi teknolojik cihaz alan insanlar için gayet normal şeyler. Hiç araştırma yapmadan bir dükkana gidip bana ordan 300 liralık tablet ver, en pahalı laptop hangisiyse onu ver mantığıyla teknolojik ürün alan bir gram piyasa araştırma yapmadığı için 2000 tllik ürünü 5000 tlye alan insanlar için gayet doğal şeyler bunlar. Adamlar geceden dükkanın önünde bile yatıyor ürünü ilk almak o kazığı ilk yemek için.

İos 7 eğer böyle olacaksa android karşısındaki düşüşü sürecektir. Eskiden android iostan iyi özellikleri kopyaladı ve iosu geçti şimdide ios androide özenmiş ama androidi bu saatten sonra geçebileceğini düşünmüyorum. Android 5 geliyor ve eğer denilenler doğru çıkarsa iphoneu nokianın durumuna itecektir.

• Yarbay
    2691 Mesaj
    Umarım böyle değildir.
    |
    |
    Apple'da yetkili biri olsam bu tasarımla karşıma gelse direk işten atarım. Çok amatörce ve detaysız bir tasarım olmuş. Ben apple'dan bu kadar amatör tasarım beklemiyorum.
    |
    |
  • Yarbay
    9460 Mesaj
    Berbat olmuş iOS 6.1.2 devam.
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
Canlı Tv izle
son dakika
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.