Şimdi Ara

iOS 7 neye benziyor? İşte cevabı... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
0
Favori
19.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bluetooth'dan dosya alabilmek için sistemde bayağı bir değişiklik şart, önce bir file manager gerek. Buda hafızaya erişim demek olduğu için iş biraz yaş anlayacağın.
  • önemli olan tasarım olarak değilde ne tür yeni özellikler getireceği.

• quote:

Orijinalden alıntı: KakaoluBiskuviCetesi

iphone 4 dediler ay bune böyle dikdörtgenler prizması iphone 4s dediler yaa bune bi kamera bi işlemci koymuşlar iphone 5 dediler ay böye olacaksa hiç çıkmasın dediler sonuç mu? HEPSİ ALINDI HEPSİ SATILDI önyargılı olmayın elbet bunada alışırsınız

Haklısınız HEPSİ ALINDI HEPSİ SATILDI fakat teknolojinin ne denli hızlı geliştiğini düşündüğümüzde bu hızlı gidişatta son zamanlar da ne ios daki değişimiyle ne de iphone daki yenilikçiliği yeterli olmadı ve o imrenilerek bakalan iphone teknoloji sitelerinde her telefonla kıyas edilirken artık böyle birşey kalmadı. Piyasaya çıkan telefonlara artık iphone kiler denmiyor bunun sebebi iphone'a yetişememiş olması değil artık bir kaç modelin çoktan iphone'u aşmış olması benim nezlimde.

Yeni ios 7 ye yorum yapamam yukarıda neredeyse hiç birşey yok çunkü önce görmek gerek ama ne yapılırsa yapılsın satıyor tek taraflı bir doğru olur çünkü her iphone sahibi bu düşüncede değil. Ben mesela iphone 4 deki etkiyi bir daha yaşayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j.sahin -- 10 Haziran 2013; 12:49:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

quote:

Orijinalden alıntı: Kuntiz07
    quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*
    quote:

Orijinalden alıntı: KakaoluBiskuviCetesi şarj göstergesi 94% normalde %94 olmalıydı
    ingilizcede ve türkçede birbirine zıt oluyor yani resimdeki normal
    ben ingilizce kullanıyorum bende de %97
    aslında olmaması gerek sonradan mı çevirdiniz inge ? ikonlar önbellekte kalmıştır

Eğer bölgesel ayarların değişmesini istiyorsanız dili değil uluslararası kısmından bölge biçimini değiştirmelisiniz. iOS de bölgesel ayarlar dilden bağımsızdır. Ayrıca evet ingilizce de % işareti sayıdan sonra konur çünkü ingilizce okunuşta yüzde anlamına gelen percent kelimesi sayıdan sonra söylenir. (Yüzde 97 = 97 percent şeklinde)

• quote:

Orijinalden alıntı: prisonbrk

Bluetooth'dan dosya alabilmek için sistemde bayağı bir değişiklik şart, önce bir file manager gerek. Buda hafızaya erişim demek olduğu için iş biraz yaş anlayacağın.

Bu tasarım da imkansızdı ama oldu o da olacaktır zamanla çünkü bunları yapmazsanız rakiplerinize koz veriyorsunuz ve kan kaybediyorsunuz demektir..Ben çok kişi tanıyorum sırf samsung s4'e radyo koymadı diye note 2 aldı adamların çoğu.
  • Tam surum hakkında bır cıkıs tarıhı mevcutmudur ?
  • ya şu photos ikonuna bakın, acayip amatör tasarlanmış. Bu kadar kötü görüneceğini sanmıyorum. Daha basit arayüz dediler, bence bunu sadece ikon değiştirerek yapmazlar, bakalım akşam göreceğiz.

• adam yeni tema yüklemiş önemli gelişme diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple olmuş aglayani yok be Suna bak:)
    Bildiğin miui rom atılmış hâli iosun,kaldı ki jailbreakle bunlar hayli hayli yapılabiliyor zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonuçta ne olursa olsun bir yenilik geleceği kesin gibi.. yılllardır aynı menüler aynı şeyler devam ediyordu..

• quote:

Orijinalden alıntı: AggressiveGamer

Apple olmuş aglayani yok be Suna bak:)
    Bildiğin miui rom atılmış hâli iosun,kaldı ki jailbreakle bunlar hayli hayli yapılabiliyor zaten.

ios7 ile sadece ikonlar değişecek zaten değil mi öldürmeye yer arıyosunuz zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremtuncer

ya şu photos ikonuna bakın, acayip amatör tasarlanmış. Bu kadar kötü görüneceğini sanmıyorum. Daha basit arayüz dediler, bence bunu sadece ikon değiştirerek yapmazlar, bakalım akşam göreceğiz.

Haberde de bahsedildigi gibi, elinde rom bulunan kişilerin ekran görüntüsü vs. paylaşması yasak. Dolayısıyla kullanan arkadaşlardan biri, aklinda kaldığı kadarı ile bir temsili görsel hazırlamış.

Yorumum : Neredeyse ilk iphone'dan beri aynı arayuzu kullanıyor Apple ve kişileştirilebilirlik çok düşük. Arayüzü ayni biraksa bile kişileştirilebilirliği iyileştirmesi lazım. Bunları yaparsa daha iyi olabileceğini düşünüyorum.

• İkonlar böyle olacaksa çok kötü duruyor, basit uygulamaların bazıları bile bundan kaliteli hissi uyandırıyor.
    Parıldayan, değişen aktif logolar olsa güzel olur. Windows Phone 8 arayüzünü andırsa güzel olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: evetbenim

quote:

Orijinalden alıntı: GodolphinUmarım ios7 ile birlikte artık bluetooth ile dosya transfer olayı gelir radyo gelir de kullanıcı kitlesi daha çok artar.
    emin ol radyo gelirse alıcı kitlesi azalırfm radyonun o logosu iosun menüsünde bütün havasını bozar

Neden azalır açıklarmısınız.

Hiç apple kullanmamış biri olarak başta ben almayı düşünürüm.

• arkadaşlar App Store'un A'sı illümemati¿?

• Eski bir apple kullanııcısı olarak pek beğenmedim
  • 8 Ay boyunca bunumu yaptılar yani Apple kendini rakipsiz sanıyor herhalde

• Bir beğenmeyen ben değilimişim demekki.
  • İğrenç bir tasarıma sahip.
  • nedense son kaç yıldır apple sadece yapamıyacagı seyleri kazanmak için videolar hazırlayıp imaj olusturmaya calısıyor ama samsung pat diye yapıp piyasaya suruyor,apple ciddi bi atak yapmadıkça 5 senesi var bitmesi için.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.