Şimdi Ara

iOS 7 işte görmek istediğimiz bu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • daha önce paylaşıldıysa çok özür ama benim hoşuma gitti
    http://www.youtube.com/watch?v=JdW4qNeFkBk

ve en iyi iOS 7 concept videoları
    http://shiftdelete.net/en-iyi-ios-7-konsept-videolari-1_43981-s2.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi groyeuw -- 8 Nisan 2013; 23:00:39 >

• Bu concept i sevmeyen bi ben miyim?
  • İnandırıcı değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verildi.

• Verildi. Konusuldu. Olma olasigi yuzde 5 den az

• Paylaşıldı ama müziği için tekrardan izledim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Supportaydın -- 8 Nisan 2013; 21:31:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zodiac97

Paylaşıldı ama müziği için tekrardan izledim :D

Tam da isteyenler için müziği yazacaktım.

Seven Nation Army - The White Stripes

Ben de Guitar Hero'da çala çala ezberledim
  • telefonda ki duvar kağıdını bulcak var mı? güzelmiş

• Her sene bisey atarlar hepsi birden olmaz bunlarin

• quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

quote:

Orijinalden alıntı: zodiac97

Paylaşıldı ama müziği için tekrardan izledim :D

Tam da isteyenler için müziği yazacaktım.

Seven Nation Army - The White Stripes

Ben de Guitar Hero'da çala çala ezberledim

sağolasın bilmeyenler için yararlı olacaktır videodada gösteriyor müziği :D
  • 2007den beridir aynı arayüz kullanıyor ve 2007den bu yana köklü bir değişiklik yapılmadı çok ciddi bir değişiklik olacağına inanıyorum yapmak zorundalar çünkü

• apple yeniliği unuttu bana göre 5s çıkarsa çok bir yenilik olmaz. aynı kasaya daha yeni işlemci daha iyi kamera ve rakamları değişmiş ios ile sürerler piyasaya. iphone 6 dan bekliyorum ancak bariz yenilik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enzomaresca -- 8 Nisan 2013; 23:57:44 >
  • JB'ciler için hiçbir şey ifade etmiyor Zaten önce biz kullanırız sonra Apple yeni sürümüne ekler ballandıra ballandıra anlatır
  • Eğer 5s ip5 ile aynı kasa olarak gelirse , apple hisseleri yarı yarıya düşer.Artık apple dan 5 yıl önceki yeniliği bekliyoruz , yeni telefon çıkınca voov diyelim.Sadece ekranı uzatıp karşımıza gelmesin

İlk çıkan iphone ve iphone4 modeli beni çok etkilemişti.Aynı etkiyi istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRAPS -- 9 Nisan 2013; 2:04:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yeni gördüm videoyu. Düşünülenler çok güzel fakat bir anda bu kadar yeniliğin birlikte gelmesi zor sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Eğer 5s ip5 ile aynı kasa olarak gelirse , apple hisseleri yarı yarıya düşer.Artık apple dan 5 yıl önceki yeniliği bekliyoruz , yeni telefon çıkınca voov diyelim.Sadece ekranı uzatıp karşımıza gelmesin

İlk çıkan iphone ve iphone4 modeli beni çok etkilemişti.Aynı etkiyi istiyorum.

4s çıkacak dendiğindede aynı bu dediğine paralel şeyler yazıldı,çizildi.4s teki yenilik neydi biliyormusun ?
    "The Fastest Iphone Ever"
    "It's amazing!"
    Kalkıp adamlar reklam filmlerinde bizle alay edermiş gibi bunları söylediler.O zamanlar android çekilmez durumdaydı o yüzden bende 4s aldım.Memnunmuyum ? Hayır.Bu adamlar 14 aydır 4s şarj problemini çözemediler.1 taş koymadılar 14 aydır şu iOS'a.
    Apple'ın başında böyle vizyonsuz herifler oldukça daha hayır beklemeyin.Rakip firmalar her yeni modelde tonla özellik eklerken apple,kullanıcılarını "sadelik" kisvesi altında uyutuyor.
    Bence gidip bir note3 ve ya s4 alın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clanox -- 9 Nisan 2013; 2:13:48 >

• bende çok bir farklılık olacağını düşünmüyorum ama iradio olarak uygulama gelicekmiş çok da iyi olur bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.