Şimdi Ara

iOS 7 İPhone'umu Bul Etkinlestirme Kilidi Yardım!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
18.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimde bir iPhone 5 var. Telefon bu ekranda duruyor. Ve Apple hesabının şifresini öğrenmeme imkan yok. Bu şifrenin sahibi öldü. Nasıl halledicem şimdi bu telefonu bir daha kullanamayacak miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çöp oldu telefon malesef bu kilidi kullananlar hiç bir şekilde telefonu açamıyorlar belki apple destek bölümüne mesaj atıp bilgi alabilirsen yardımcı olabilirler.
  • Hesabın ait olduğu mail adresine ulaşma şansınız varsa yolu var ama, yoksa maalesef.

Başınız sağolsun bu arada.
  • Sağolun. Telefonda çöp oldu desenize. Neyse sağlık olsun artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • f.e.a.r kullanıcısına yanıt
    Selam.Aynı sorun bende de var destek birimi yardımcı olmuyor, Jealbreak çıktığında sorun çözülür mü, onu merak ediyorum.

tşk.
  • iOS 7 den iOS 6 ya düşülse aslında sorun halledilecekte onunda yolu yok şu an. Telefon çalışıyor ama Apple'ın saçmalığından ötürü şimdilik çöp oldu.

• Tyson Granger T kullanıcısına yanıt
    hırsızlıklara karşı geliştirilmiş çok güzel bir önlem. telefon çöp olmaz. apple hesabına bağlı bir mail adresi var zaten. ordan şifre sıfırlanabilir.
  • Telefon tabiki çöp olmaz fakat apple kimliğini kullanan kişinin bilgilerinide hiç bir şekilde bilmeyen kişi çat diye apple'dan isteyemez bu yüzden jailbreak gelir veya bu konu çözüme kavuşursa anca bu şekilde yapılabilir. Telefonu dfu mod soft dfu veya herhangi bir şekilde bile versiyon atsanız işe yaramıyor bunu kendi forumumuzda zaten bahsettik dikkatli olunmasını.
  • IOS 7 DEN TUM VERSIYONLARA DONUS MUMKUN SHS KAYDINIZ VARSA BEN DONUYORUM AMA ETKINLESTIRME KILIDI ACILMIYOR YINEDE ETKINLESTIRME KILIDI ISTIOR MALESEF DONEMEYEN VARSA YARDIMCI OLURUM 05377047899
  • ARKADAŞLAR ŞUAN ITIBARIYLE ÇOZDUM SORUNU :)
  • Başın sağolsun.Telefonu boşver çaresi bulunur
  • quote:

Orijinalden alıntı: number352

Başın sağolsun.Telefonu boşver çaresi bulunur

Çok teşekkür ederim. Sağolun.
  • crazyycooll kullanıcısına yanıt
    Sorun çözüldü mü,bende de aynı sorun var biraz açarmısın.

tşk.
  • crazyycooll kullanıcısına yanıt
    Sorun çözüldü mü,bende de aynı sorun var biraz açarmısın.

tşk. @crazyycooll
  • quote:

Orijinalden alıntı: butc

Arkadaşlar; aktivasyon ekranında kalan apple kullanıcı adı veya şifresini bilmeyen/unutanlar için cihazların bu sorununu çözüyoruz.
     iOS 7 İPhone'umu Bul Etkinlestirme Kilidi Yardım!!

nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: Tyson Granger

Elimde bir iPhone 5 var. Telefon bu ekranda duruyor. Ve Apple hesabının şifresini öğrenmeme imkan yok. Bu şifrenin sahibi öldü. Nasıl halledicem şimdi bu telefonu bir daha kullanamayacak miyiz?

Sorun hala çözülmedi ise , Ve Türkiye cihazı ise faturayla birlikte genpa vs başvurduğunuzda halloluyor

• bu söylediğiniz şey nasıl çalışıyor biraz daha açabilirmisiniz..? iphone 5 kullanıcısıyım ve telefonumda iphone'umu bul programı yüklü.. cihazı sıfır aldığımda kurarkende aktif yapmıştım..
  • Hocam yarın 9 dan sonra Apple online chat e durumu yazın belki yardımcı olabilirler,çöp olamaz yahu bir şekilde kurtarılır cihaz olmadı illegal yollardan hallerderler heralde adamlar neler neler yapıyor bir telefonu mu açamayacaklar

Bu arada vefat eden kişi tanıdığınız mıydı,Allah rahmet eylesin
  • Ustam şu anda bu cihazın hiç bir şekilde yapılma ihtimali yok defalarca konu açıldı forumda yok açıyoruz dalan bunlar hikaye kanmayın
    Dostum Apple Store fatura istiyor hem Fransa hem Belçika Store lere sordurttum fatura varsa ok demişler yoksa siz suçlu duruma çıkarsınız çalıntı vs gibi durumlardan dolayı

• quote:

Orijinalden alıntı: kahtalı_mıçı

bu söylediğiniz şey nasıl çalışıyor biraz daha açabilirmisiniz..? iphone 5 kullanıcısıyım ve telefonumda iphone'umu bul programı yüklü.. cihazı sıfır aldığımda kurarkende aktif yapmıştım..

dostlar yardımcı olabilirmisiniz..? çalınmaya karşı cihazı nasıl koruma altına alabiliriz..?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.