Şimdi Ara

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.589
Cevap
121
Favori
604.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iPhone 4 de dahil olmak üzere tüm iOS 7 yüklenen cihazlar için geçerli hocam
  • tweakler ne zaman uyumlu hale gelir acaba ?
  • activator kuramadım bende
  • Arkadaşlar bende 5S var AppleStoreden aldım JB yapsam garantisi bozulur mu ?
  • restoreden sonra jb sorunsuz yüklendi. sorun ota ile güncellemekten yada ekran parolasından doguyır buyuk ıhtımalle.nihayet halloldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan_gs

activator kuramadım bende

Hocam musicBox çalışıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

iPhone 4 de dahil olmak üzere tüm iOS 7 yüklenen cihazlar için geçerli hocam

Tesekkurler dostum.

• Selam arkadaşlar. Artık crackli uygulamalar da jb siz yüklenebiliyor. Jb ne işe yarıyor ne için kullanıyorsunuz. İpad air kullanıcısıyım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnemyHunter

herkes telefondamı denedi ipad mini retina da deneyen yokmu

tek seferde yaptık ipad miniye bir sıkıntı olmadı
  • iPad 3 sorunsuz bir şekilde yükledim. Repoları da yükledim ama aradığım hiçbir tweak desteklemiyor iOS 7'yi, birkaç güne oturur sanırım.
    Bir de cydia neden böyle acaba?
     ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)
    Bir de üstteki arkadaş da uyarmış, tweakin açıklamasında iOS 7'yi desteklediğini belirtmiyorsa yüklemeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShaG -- 22 Aralık 2013; 17:19:34 >

• tamam bende deneyip geliyorum o halde
  • quote:

Orijinalden alıntı: technical death metal

ONEMLİ: Mobile substrate uyumlu olmadigindan, tweaklerde cikacak uyumsuzluk sorunlarinda, cihazi safe moda atmaz. Restore etmekten baska careniz kalmaz. Lutfen tweakleri sorumlulukla yukleyin

Hocam galiba dediğinize kapıldım, winterboard yükledim cihaz reboot attı, şimdi mobile substrate çalışmadığı için safe mode'dan çıkamıyorum, tweakler çalışmıyor, tek yapabileceğim restore mu?
  • şimdilik öyle gözüküyor. backup aldıysanız sorun olmayacaktır
  • hocam konu içinde de belirttim ama ilk sayfada bulunmasında yarar var.. cihazı daha önceden OTA ile (yani telefon üzerinden) güncellemiş olan arkadaşlar, JB işleminden önce iTunes üzerinden yedek alıp, temiz restore yaptıktan sonra JB işlemine başlasınlar.. yoksa cihaz elmada kalır..
  • @technical death metal gerek kalmadı hocam, ilginç bir şekilde respring atınca mobile substrate çalışmaya başladı
  • Jailbreak ile ios 6 ya geri dönebilir miyiz

• ipad mini retina sorunsuz yükledim
  • Keep calm and wait for winterboard ios 6

• suan ios 7 yukluyorum
  • bu güzel haber
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.