Şimdi Ara

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.589
Cevap
121
Favori
604.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba hocam

PP den yüklediğim programlar eşzamanlanıyor, fakat anaekrana ikon gelmiyor. Bunun nedeni ne olabilir? Kimisi yükleniyor kimisi yüklenmiyor, boş alan da mevcut yaklaşık 6Gb kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25pp yükleyemedim repo'su neydi arkadaşlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mylove

25pp yükleyemedim repo'su neydi arkadaşlar ?
    apt.25pp.com
  • Virtual Home güncellenmiş.

Bioprotect çakışmasının giderildiği ve pek çok hatanın giderildiği yazılmış.
    Denedim baya sorunsuz olmuş.
    İlaveten menü de eklenmiş. Dilersek oradan inaktif hale getiriyoruz.

Bence en önemlisi tuş kilitlendiğinde belli bir süre sonra cihazı uyandırmadan parmak izi ile kilit aç fonksiyonunun çalışmaması problemli giderilmiş.

Kanımca şu anda rakipsiz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SökücüTim

sanırım 4-5 yada sınırsız hakta olabilir,iphoneyardım sitesinde satış bölümü var,oradakiler ile paylaş istersen 1 tlden adam başı,yada 1 dolardan,kaçtan satılıyorsa

Baksana sen parayı kırışırız 😀

• whatsaap girince üst taraf beyazlıyor, statusbarfix kurdum ama düzelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilozler

Virtual Home güncellenmiş.

Bence en önemlisi tuş kilitlendiğinde belli bir süre sonra cihazı uyandırmadan parmak izi ile kilit aç fonksiyonunun çalışmaması problemli giderilmiş.

Hangi repoda hangi versiyon acep.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzaNazY -- 6 Ocak 2014; 22:19:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzaNazY

quote:

Orijinalden alıntı: anilozler

Virtual Home güncellenmiş.

Hangi repoda hangi versiyon acep.

bigboss reposundaki wn yeni versiyon zaten ucretsiz cakisma ve uyuyunca ise yaramamasi yuzunden bende kaldirmistim simdi arkadasin uyarisi ile denedim bu defa olmus sorunlar giderilmis hatta super olmus diyebiliriz

• Tşk arkadaşım. 25pp ile indirdiğimiz dosyaları yedeklemek için İfile ile hangi klasorun içinde bulabiliriz bilgisi olan varmı arkadaşlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mylove

Tşk arkadaşım. 25pp ile indirdiğimiz dosyaları yedeklemek için İfile ile hangi klasorun içinde bulabiliriz bilgisi olan varmı arkadaşlar ?

var/mobile/documents di sanirim ben kullanmiyorum ama oyle hatirliyorum kontrol et

• sa arkadaşlar bugun iphone 4 cıhazımı jeilbreak yaptım merak ettıgım konu jeilbreak yapınca gsm uzerınden goruntulu konusma yapabılıyormuyuz ?
  • bu arada virtual home da halen sorun var cihazi cydia dan baska birsey yukleyip restart springboard e tiklayinca yine tusa basmadan uyanmiyir ilk seferinde bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: jackal312

sa arkadaşlar bugun iphone 4 cıhazımı jeilbreak yaptım merak ettıgım konu jeilbreak yapınca gsm uzerınden goruntulu konusma yapabılıyormuyuz ?

3g unrestrictor yukle gsm hatti uatunden istedigini yap

edit ios7 kullaniyorsan sonunda 5 6 7 yazani yukle ios7 uyumlu olan o

edit 2 sanirim sen 3 ggoruntulu konusma sormussun apple cihazlardan 3 arama yapilmaz

sadece apple cihazlar arasi facetime aramasi yapabilirsin veya tango vb programlarla aratsin goruntulu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serif61 -- 6 Ocak 2014; 22:44:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenix66

quote:

Orijinalden alıntı: Berk1453

İphone 5 kullanmaktayım ve daha sprigboard kullanamadım.Ne zaman yüklesem tweakleri görememe sorunu yaşamaktayım.Var mıdır bir tavsiyeniz?

Hocam Nerden Yüklüyorsunuz Genelde ? Yani Hangi Repodan Yada Hangi Versiyon ?

Hocam emin olun hatırlayamadım şimdi fakat bir tavsiye repo ve sürüm var ise onu deneyebilirim.
    Teşekkür ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: kalora

quote:

Orijinalden alıntı: omerfarukgltkn

Hocam bu androidlock xt tweaki guncellenmis baktim biteyourapple reposunda yenisi vardi indirdim ondada olmadi hocam bunun calisani ne zaman cikae yada suan calisiuorda bende mi sıkıntı var anlamadim yardim edin

Hocam denedim sonuç olumsuz

Cok iyi tweak ti insallah gelir neyse beklemedeyiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinPeAcE

Lockdown Pro iOS 7 1.0.3 çıkmış bulabilirmisiniz?

+1
    Ben de hata aliyordum guncellerken. Sildim en sonunda.

• Evet Arkadaşlar Uzun Bir Süreden Sonra "DreamBoard" Betası Yayınlandı,
    Ama Tabi bunlardan önce Bir Kaç İşlem Yapılması gerekiyor,
    Bunlar Neler mi İlk önce Betasını Kullanmamız için Kayıt olmamız gerekiyor :)

1.ci Adım :

Aşağıda ki Siteye Girip Giriş Yapanız

http://wynd07.appspot.com/beta

2.ci Adım :

Sizden Adınızı Yada Nick'inizi,
    Sonrada iPhone Modeli Ve Versiyon Numarasını yazmanızı İsteyecek

3.cü Adım :

Size Ait Repo Adresi Verecek Aşağıda ki Gibi : Ben Kendime Ait Slashtan sonrasını sildim..

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

4.Cü Adım :

Size Verilen Repo Adresini Cydia'dan Girmeniz..

Bütün İşlem Bu kadar :)

Görseller Aşağıda ki Gibidir :

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)  ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)  ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

Not : Desteklenen Temalara Bakacağım Birazdan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iFenix -- 6 Ocak 2014; 23:01:03 >

• bu backboard ne işe yarıyor acaba ?
  • serif61 S kullanıcısına yanıt
    k bakmayın jeilbreakda yenıyım ben bu programı ındırdım ama bı turlu arayamıyorum no settings hatası verıyo ???
  • Hocam uygulamalari boyle 5x4 falan yapmak icin onceden sprintomize ile yapiyorduk simdi daha springtomizenin cikmasina varmis bunun yerine alternatif var mi homescreen designer denedim o uygulamalarin isimlerinin uzerine cikariyor kendim yapmaya kalkinca kayiyor olmuyor neyse biraz uzattim alternatifi var mi bunu ya ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.