Şimdi Ara

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.588
Cevap
121
Favori
604.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ustadlar ip4 de killbackground7 ile zilsesi acip kapatma anahtari sorunu yasiyorum bunun cozumu yada killbackground7 nin yerine birsey var midir acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakarboy

quote:

Orijinalden alıntı: kalora

quote:

Orijinalden alıntı: sakarboy

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cengiz Elektronik

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cengiz Elektronik

Kolara Dediğimiz Vatandaş Repodaki Tweak'in Güncellemesi Geldiğinde Yeniliyor Mu Eskisi İle.

Battery Doctor Pro En Son Hangi Sürüm Çıktı Bende Şuan ''4.2.0-408'' Yüklü.

Zephyr Tarzı Birşey Önerebilirseniz Sevinirim Cihaz 5S.

Çok Sormadım Umarım Şimdiden Teşekkürler.

Hocam ağzını yaya yaya ne yazıyon farklı konularda birde eleştiri getirmişsin insanı yaptıgı iyiliğe pişman ediyorsunuz benim bunda ne çıkarım var nede bir kuruşu karı gibi başka konularda kalora repo söyle böyle yazıyon beğenmiyorsan kaybol adamın canını sıkmayın 7000--8000 kişi repoyu kullanıyor ve 125000 indirmeyi geçti. Yabancı forumlarda burdan kurun diye öneriyor elin yabancısı senin gibi zekilerin bu şekil yapmasına taviz vermem

Eleştirilere Açık Değilsen Birşey Yapma Otur Oturduğun Yerde.

Eliştiri yapacak adam benim denğimde olacak yaptıgım işin zerre bilgisine sahip degilsin kalkmışsın birde konuşuyorsun. Kadeşim yazarsın bana veya forumda ya sorun var galiba veya uyumsuz mu diye bilmediğin yere ne eleştiriyon ğüncel sürümmü gelmiski ben ğüncelleyim saşma sağan konusup adamın tüm isteğini arzusunu kırıyorsunuz. Eleştiri getiriyormuş sen önçe nasıl eliştirilir onu öğren sonra gel burda yaz

bende eleştirdiğim için bende bir kaç birşey söyledim size istinaden ama bu yazınız hoş olmadı,

eyvallah evet çok haklısın çok emek vermişssin emeğine sağlık o konuda sıkıntı yok.

bende düzensiz ve çorba gibi bir repo olduğu söyledim.

burda alınman gereken birşey yok. kimse senin yaptığın işi beğenmek zorunda değil. bende ona bakarsan ne forumlarda neler yaptım neler yaranamadım.

neyse işin aslı sana hakaret eden yada çirkin birşey söyleyen görmedim, eline sağlık emeğin var çoğu kişiye yardımında dokunuyor,

sadece bi eleştri dostum bunları kaldırabilmen lazım... sen millete kızıyosun yok eleştiri yapcak adam dengim olcak diye ama dengin olmasına gerek yok kullanan adam eleştirir,

eleştirilerde seni daha iyi olmaya zorlar bunda birşey yok.

evet bende katılıyorum çok aceleci var karmaşık bir yapısı var reponun.

millete döşeniyosun ama birde düzgün yazabilsen iyi olacak.. o konuda da biraz dikkat etmeni tavsiye ederim.

Hocam sen peki nasıl olmasını bekliyorsun ücretsiz alan diyorum kardeşim ve kısıtlı imkan ben çok iphone üzerine olan forumdan yöneticilik teklifi aldım gel repoyu yönelt diye bizim ana amacımız bu foruma yönelikti sizlere hizmet etmekti ama sen kalkıp bu şekil yazıp sora benim "teşekkür ederim kardeşim dememi bekliyorsun herhalde " sende kullanma hocam ne yapalım saygılar iyi forumlar .

Madem öyle O zaman, Siz ne anlarsınız demeye getirip terslemeden önce...

ne yaparsın biliyor musun,

Dersinki siz böyle eleştiriyorsunuz ama imkanlarım bu kadar elimden bu geliyor ama bu eleştirinizi dikkate alıp elimden geldiğince düzenleme yapmaya çalışacağım dersin ve bizi G.... edersin.

Çalışmalarınızda başarılar iyi forumlar dostum...

Ben senin bu forumda bir faydanı görmedim, kaloranın foruma katkısını da çok gördüm. Eleştirmenin bir sınırı vardır, saçını kötü kestirmiş ağabeyine" saçın bok gibi olmuş" yerine "sanki biraz dalgalı olmuş, düzeltme imkanı varsa daha iyi olur" gibi demenin, senin "çorba gibi olmuş" yerine "biraz daha düzenli ve vaktin varsa, açıklamaları biraz daha fazla olsa nasıl olur arkadaşım?" arasındaki bağı kurabilmen gerekir. Sonuçta, hepimiz burada birşeyler yapmaya çalışıyoruz, düzey her zaman gerekli. Türkçe anadilimiz olduğuna göre, biraz daha temiz dille yazmak daha iyi olacaktır.

İşin özü, sen burada yanlışsın. Yaklaşımın ve tavrın tepki almanı kolaylaştırıyor.

• hocam ios 7.0.4 iphone 4s telefonda tuhaf bir sorun yasıyorum. müzik dinlerken kilidi kapatıyorum ekran siyahken ses tuslarından herhangi birine bastıgımda islemiyor ve telefon donuyor. mecburen hard reset atmak gerekiyor. tanılara baktıgımda ise panic.plist hatası verdigini görüyorum. bunun cozumu varmıdır herhangi bir fix tweak'i vb.

• Cleaner İOS7 TR Yama : Ram temizleme aracı artık Türkçe

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

• Arkadaşlar kaloradan yüklediğim sleepfx 7 tweakini silemiyorum, manageden baktığımda Purchase çıkıyor silme seçeneği yok, nasıl sileceğim şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Ohan

Arkadaşlar kaloradan yüklediğim sleepfx 7 tweakini silemiyorum, manageden baktığımda Purchase çıkıyor silme seçeneği yok, nasıl sileceğim şimdi

Hocam interneti kapat öyle sil tekrar kur son eklediğim 2.0.2 sorunsuz çalışıyor
  • İlk zamanlar cihazı uyandırmadan parmak iziyle çalışıyordu, şu son bir kaç gündür kilit açılmıyor bende, güncellemeyide yaptım, bi önceki sürümde de çalışmıyordu, bazen hiç bir özelliği çalışmıyor virtual home'un, respring yapınca kendine geliyor. Fakat cihaz uyku modundayken ki sorun devam ediyor. Bioproteck ise ilk kurdugumda çok iyi çalışıyordu oda tabiri caizse sçtı. Parmağı tanımıyor malesef. Şimdi home butonunu temizleyin, yada parmağı tekrar okutun falan tavsiyeleri gelir ama mümkün olan herşeyi yaptım denedim nafile.
  • Beyler iPad miniyi yeni jb yaptım ama bütün sourceler boş görünüyor şuan diğer sayfalara bakacak imkanım yok çözümünü bilen biri varsa yardımcı olabilirmi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Drago kullanıcısına yanıt
    Changes/refresh yap hocam bekle tüm repo içerikleri alınması tamamlansın
  • quote:

Changes/refresh yap hocam bekle tüm repo içerikleri alınması tamamlansın

Eyw dostum, modmy diye bi source vardı sildim düzeldi

• Arkadaşlar snoverlay tweeki hangi repoda

• quote:

Orijinalden alıntı: ihyanur

Arkadaşlar snoverlay tweeki hangi repoda

Bilmiyorum a youtube'daki videolara bakarak repoyu bulabilirsin
  • Bi bakıyım teşekkür ederim

• quote:

Arkadaşlar snoverlay tweeki hangi repoda

http://cydia.myrepospace.com/kalora/ "Snoverlay İOS7" bunu kurman yeterli
  • Arkadaşlar; bi yardım edin lütfen hala sorunumu çözemedim ipad 2 wifi 32 gb modeli cihaza son çıkan JB yi yaptıgımda Cydia geliyor fakat repoları eklememe ragmen tweakları kuramıyorum.. ipafree 25pp yi kuruyorum ama sımgeler geldiği halde programlar acılmıyor. iapfree logosuna bir kere dokundugumda acılıp kapanıyor bır sonrakınde acılıyor ama ıse yaramıyor.. local marketi de kurdugumda yada herhangi bir tweak ayarlar kısmında gorunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wholousee -- 7 Ocak 2014; 0:19:03 >
  • kalora kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ilginize kurdum oyunlarda falan rahatsız ediyor keşke sadece ana ekranda çalışsaymış

• quote:

Teşekkür ederim ilginize kurdum oyunlarda falan rahatsız ediyor keşke sadece ana ekranda çalışsaymış

Hocam o yönden çok haklısın her yerde yağıyor
  • Son bi soru sorup yatıyorum aquaboard ios 7 için çıkmadı daha dimi ekrana su efekti veren tweek

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ohan

Arkadaşlar kaloradan yüklediğim sleepfx 7 tweakini silemiyorum, manageden baktığımda Purchase çıkıyor silme seçeneği yok, nasıl sileceğim şimdi

Hocam interneti kapat öyle sil tekrar kur son eklediğim 2.0.2 sorunsuz çalışıyor

teşekkürler hocam, bence sayılı repolardan birisine emek veriyorsunuz, yardımlarınız için teşekkürler.
  • rehberde kişilerin resmini gösteren tweak vardı neydi o?
  • 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.