Şimdi Ara

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.588
Cevap
121
Favori
604.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ihyanur

Arkadaşlar öğlen 12 den beri cydia'yı güncelleyemiyorum bi kaç repo sildim geri yükledim ama aynı tavsiye verebilecek olan varmı

bi dakka dur Kavga var

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar jb yaptım ekranı aşağıya kaydırıp içerik arama kısmını açınca telefon restart atıp safe mod'a giriyor bunu nasıl düzeltebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amosis

arkadaşlar jb yaptım ekranı aşağıya kaydırıp içerik arama kısmını açınca telefon restart atıp safe mod'a giriyor bunu nasıl düzeltebilirim ?

yüklediğin tweakler nedir. uninstall yap sırasıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: taskinfener

quote:

arkadaşlar jb yaptım ekranı aşağıya kaydırıp içerik arama kısmını açınca telefon restart atıp safe mod'a giriyor bunu nasıl düzeltebilirim ?

İLk WinterBoarddan başla. Çünkü sorun ondan kaynaklanıyor büyük ihtimalle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmlglc

quote:

Orijinalden alıntı: taskinfener

quote:

İLk WinterBoarddan başla. Çünkü sorun ondan kaynaklanıyor büyük ihtimalle.

aynennn düzeldi teşekkürler

• emeğe saygı...
  • Arkadaşlar ios 7 uyumlu blutrol ve retroarch uygulaması var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadasşar ben iphone 5 6.1 jeilbreak kullanıyorum bu versyonda ara sıra safe moda giriyo ama pek sorun olmuyo ios 7 e geceyim diyorum ama ios 7 jeilbreak te blacklist saglıklı calısıyormu kullanan arkadasşar varmı benim için cok önemli hayatım kararır yoksa :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpern16

merhaba arkadasşar ben iphone 5 6.1 jeilbreak kullanıyorum bu versyonda ara sıra safe moda giriyo ama pek sorun olmuyo ios 7 e geceyim diyorum ama ios 7 jeilbreak te blacklist saglıklı calısıyormu kullanan arkadasşar varmı benim için cok önemli hayatım kararır yoksa :D

iblacklist şart ise biraz daha beklemen gerekir, şimdilik iblacklist in ios7 desteği gözükmüyor.
  • ozmn beklemekte fayda var tesekkurler
  • Arkadaşlar öğlen saat 12 den beri cydiayı güncelleyemiyorum veriler yükleniyo diyo ama en son 12 de yüklediklerim gözüküyo yardım edebilecek yokmu

• Arkadaslar guzel bir font tavsiye edebilecek varmi onerecegi fontun ss'inide koyarsaniz memnun olurum.En azindan neyi yukledigimizi biliriz...

• arkadaşlar tüm işlemleri yaptım kilidi kaldırdım fakat telefon elmada kaldı. bilgisayar da görmüyor şu anda ne yapabilirim ?

home tuşu ve açma kapama tuşuna basılı tuttuğumda bir sonuç elde edemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: serif61

bigify guncellendi bigbos reposunda ve 5s de sorunsuz calisiyor

bigify nedir diyenlere
    ornek resim atiyorum ;-)

Hocam fontun adı nedir?

• boş polemıklere gerek yok..Kalora reposu iyi bir repodur ve gönullu ınsanların yaptıkları bır repodur..Kımse bizlerin maaşlı elemanı değil..Onlarca repo bınlerce kaynak var..herkesın hur ıradesı,herkes ıstedıgı yerden ındırır okur eder..onun için polemıge gerek yok..
    Ben kendı adıma tesekkur ederım..
  • İstemeyen kullanmasin repoyu bu kadar basit nankorlugun alemi yok adamlar calisiyo yapiyo begenmeyende kendi ugrassin bu islerle

• quote:

Orijinalden alıntı: sakarboy

quote:

Orijinalden alıntı: alpern16

merhaba arkadasşar ben iphone 5 6.1 jeilbreak kullanıyorum bu versyonda ara sıra safe moda giriyo ama pek sorun olmuyo ios 7 e geceyim diyorum ama ios 7 jeilbreak te blacklist saglıklı calısıyormu kullanan arkadasşar varmı benim için cok önemli hayatım kararır yoksa :D

iblacklist şart ise biraz daha beklemen gerekir, şimdilik iblacklist in ios7 desteği gözükmüyor.

iOS 7 de blacklist gerek yok sanki. Orijinalde engelleme var zaten arama ve mesaj engelleyebiliyorsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: •BuuReN•

quote:

Orijinalden alıntı: serif61

bigify guncellendi bigbos reposunda ve 5s de sorunsuz calisiyor

bigify nedir diyenlere
    ornek resim atiyorum ;-)

Hocam fontun adı nedir?

font un adi Lilly

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serif61 -- 6 Ocak 2014; 19:29:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenix66

Repo :http://repo.alexzielenski.com/

Tweak : TinyBar

Hocam tweak değil de bu adamın temasının adı nedir arkayı nasıl böyle canlı yapmış ? Ve Dock nasıl hareket ediyor ?

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.