Şimdi Ara

İOS 7.1 Beta 3 Geliştiriciler için yayınlandı.[Linkler Eklendi] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
1
Favori
8.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: This is it

Fotoğraf tam ekran olmuyor. Diğer hattıma fotoğraf ekleyip kendimi aradım yine bu şekilde gözüktü.

Hocam yalnız kisi eklerken eklediginiz kisinin facebookla bi iliskisi varsa foto ole gozukuyo. Yani ios 7.0 da boleydi. Dikkat edin belki oluyodur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ilk izlenim olarak şarj daha iyi gibi, fakat daha detaylı şarj bilgisini 1-2 doldur boşalttan sonra burada tekrar paylaşıcam. Şuanda tam olarak bir iyileştime var demem yanlış olur. Bekleyip hep birlikte görücez :)

Beklemedeyiz bilgilerin icin cok tesekkurler :)

• quote:

Bunu cok begendim harika olmus yanitlama ve arama yapma animasyonlari degismis. Ayrica klavye hakketten cok iyi :)
     İOS 7.1 Beta 3 Geliştiriciler için yayınlandı.[Linkler Eklendi]

Arkadaslar simdiden size mujdeyi vereyim. Yakında ana ekrandaki kilit ac olayıda boyle olacak. Simgeyi degistirip kilit falan koyacaklar.

Neden boyle diyorum , apple bu tuslari herzaman birbirine uyumlu yapiyor. Eski ios u hatirlarsiniz. Surgulu kilit ac tusu arama geldiginde yesil oluyordu ,ayni sekilde kapatirkende kirmizi. Ama sekil herzaman ayniydi.

Simdide bence oyle olacak.

Tabi İNSALLAH diyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnson22

quote:

Bunu cok begendim harika olmus yanitlama ve arama yapma animasyonlari degismis. Ayrica klavye hakketten cok iyi :)
     İOS 7.1 Beta 3 Geliştiriciler için yayınlandı.[Linkler Eklendi]

Arkadaslar simdiden size mujdeyi vereyim. Yakında ana ekrandaki kilit ac olayıda boyle olacak. Simgeyi degistirip kilit falan koyacaklar.

Neden boyle diyorum , apple bu tuslari herzaman birbirine uyumlu yapiyor. Eski ios u hatirlarsiniz. Surgulu kilit ac tusu arama geldiginde yesil oluyordu ,ayni sekilde kapatirkende kirmizi. Ama sekil herzaman ayniydi.

Simdide bence oyle olacak.

Tabi İNSALLAH diyelim

Bence olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dagnomels -- 8 Ocak 2014; 18:56:57 >

• neguzel udid kayitsiz yukluyorduk ya nerden ciktiysa simdi bu

• Sürüm çok iyi, şarj süresi aynı daha fazla geliştirebileceklerini düşünmüyorum.
    iPhone'da 3000 mAh'leri görebilmeliyiz artık bu incelikten çok daha önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vic Rattlehead

4S kullanan birisi Kontrastı Arttır yapmayınca Safari ve Control Center'da hala FPS düşmesi ve yavaşlama var mı söyleyebilir mi?

Var 4s beta3 . Beta 2 ile hız konusunda tamamen aynı sadece yeni özellikler var o kadar. Bazı kasma ve geç tepkimeler devam ediyor. Mesela kilit ekranında kamerayı acmak icin yukarı çekince hemen açılmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: akmac

Sürüm çok iyi, şarj süresi aynı daha fazla geliştirebileceklerini düşünmüyorum.
    iPhone'da 3000 mAh'leri görebilmeliyiz artık bu incelikten çok daha önemli.

Aynen katılıyorum. Sadece iphone değil tüm telefon üreten firmalar artık batarya çözümüne yoğunlaşsa daha iyi olacak. Uygulamalara yok iki milisaniye önce girmiş sonra çıkmış önemli değil artık. Şu anki telefonlar gayet insanların ihtiyaclarını karşılıyor. Tabi üreticilerin bunu yapmaması da normal. Yoksa her sene nasıl telefon satıcaklar :)

• ya sürüm alttaki gibi inöiş niye böyle indi :(

ios_7.1_beta_3__iphone_5_model_a1429__11d5127c.dmg

düzeltme: programını indirim çevirdim halloldu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekksl6 -- 8 Ocak 2014; 21:07:11 >
  • Udid kaydım var diye biliyorum. Uazın burada kaydı ilk yaptıran gruplardan biriydim. Şimdi 7.0.4 kullanıyorum, güncelleştirme aratıyorum ama yazılımınız güncel diyor. Ne yapmam gerekli?

• Beta 2 yi yükleyip otadan beta 3 ü yükleyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beta 3 simdi yukledim kesinlikle çok iyi olmuş :) yani final sürümünde hicbir sorun kalmıcaktir :))

Apple <3

• quote:

Orijinalden alıntı: L@civert

Udid kaydım var diye biliyorum. Uazın burada kaydı ilk yaptıran gruplardan biriydim. Şimdi 7.0.4 kullanıyorum, güncelleştirme aratıyorum ama yazılımınız güncel diyor. Ne yapmam gerekli?

konu başındaki linkten 7.1 beta 3 için cihazınıza uygun olan dosyayı indirin. ve cihazınızı itunes e bağladıktan sonra Shift + Geri yükle yaparak indirdiğiniz .ipsw dosyasını gösterin ve kuruluma başlayın.

dikkat yedeğinizi kullanamazsınız yükleyemessiniz önemli bilgilerinizi bilgisayara aktarın. kısacası acemi iseniz pek bulaşmanızı tavsiye etmiyorum.
  • arama ekranı gerçekten rezalet
  • akmac A kullanıcısına yanıt
    Pil konusunda yanlis anlasilma var galiba apple a gore pilin amaci All day use. Yani sabah evden cikip aksam eve gelene kadar dayanmasi bunu zaten basariyorlar. Pil problemi 3000 mah olsada sizin istediginiz gibi cozulmez.

• Sabah 8 de evden çıkıp bırakın eve tekrar dönmeyi işyerinden ayrılmadan şarjım %20 seviyesine düşüyor tekrar takmak zorunda kalıyorum. Burada ki hiç kimse şarjım 3310 gibi bir hafta gitsin demiyor. Bir günü rahatlıkla yani; 3G kapatmadan ekran parlaklığını azaltmadan internet deneyimini kısmadan çıkartabilirse biz ona da razıyız.

Note 2 varken hiçbir şeyi kapatmaz kısmazdım, 3100mah batarya gücünü orada yeterince gösteriyordu. Yoğun iş ortamı ve stresi altında bir de dur telefonu kullanmayayımda şarjı akşama kadar yetsin birisi arar fln diye düşünmek istemiyorum.
  • arama ekranında cücük kadar ara/kapat butonları koymak için çok düşündüler sanırım. umarım gelen tepkilerle eski haline döndürürler.. birini arıycam paso boşa basıyorum
  • fotoğraflar tam ekran olmuyor. bizzat denedim. bu sürüme kadar hep tam ekran olan kardeşimin fotosu artık yuvarlak ve küçük oluyor maalesef..
  • quote:

Orijinalden alıntı: COTTONS

fotoğraflar tam ekran olmuyor. bizzat denedim. bu sürüme kadar hep tam ekran olan kardeşimin fotosu artık yuvarlak ve küçük oluyor maalesef..

İnsallah gelecek betalarda duzeltirler. Apple a guveniyorum geri gelecektir bnce

• bu beta ya geçtik ama 3g yi kapatınca şebekede gidiyor açınca geliyor sizde de bu sorun varmı??
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.