Şimdi Ara

İOS 7.1 Beta 3 Geliştiriciler için yayınlandı.[Linkler Eklendi] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
1
Favori
8.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet 3g açıp kapatırken şebeke gidip geliyor.. sanırım 3g li bi istasyona bağlanıyor açınca. bu yüzden olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: COTTONS

evet 3g açıp kapatırken şebeke gidip geliyor.. sanırım 3g li bi istasyona bağlanıyor açınca. bu yüzden olabilir.

iste sorun orda bende gidip gelmiyor artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: udede

bu beta ya geçtik ama 3g yi kapatınca şebekede gidiyor açınca geliyor sizde de bu sorun varmı??

Şebeke gidiyor derken aranıyor mu diyor her telefonda olurda ondan soruyorum? İphone 5 3g açıp kapatınca servis gider gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: f.e.a.r

quote:

Orijinalden alıntı: udede

bu beta ya geçtik ama 3g yi kapatınca şebekede gidiyor açınca geliyor sizde de bu sorun varmı??

Şebeke gidiyor derken aranıyor mu diyor her telefonda olurda ondan soruyorum? İphone 5 3g açıp kapatınca servis gider gelir.

yani aranıyor diyor sonra servis yok diyor sinir bozucu birşey bir tek bende mi oldu??
  • udede kullanıcısına yanıt
    Bende boyle bir sorun yok.

• Telefonuma yüklemedim (5s) ancak ipod touch 5g 32 (16 lık kamerasız model degil) memnunum.

• 7.0.4 den 7.1 beta 3

Arkadaşlar gerçekten 7.0.4 e göre bir performans atışı var (yine ayarlara veya telefona girince 2-3 saniye de giriyor). Bunlar hariç menü geçişleri olsun,klavye takılmaları olsun hepsi ortadan kalkmış iyi olmuş.

Beğendiğim yönleri ise klavye biraz daha koyulaşmış bulunmakta bu iyi telefon gelince açma simgesi de iyi olmuş beğenmediğim şey bu arama yapma ve arama bitirme simgesini küçük yuvarlak bişey yapmışlar onu beğenmedim.

İphone 4
  • quote:

Orijinalden alıntı: ımmortals35

7.0.4 den 7.1 beta 3

Arkadaşlar gerçekten 7.0.4 e göre bir performans atışı var (yine ayarlara veya telefona girince 2-3 saniye de giriyor). Bunlar hariç menü geçişleri olsun,klavye takılmaları olsun hepsi ortadan kalkmış iyi olmuş.

Beğendiğim yönleri ise klavye biraz daha koyulaşmış bulunmakta bu iyi telefon gelince açma simgesi de iyi olmuş beğenmediğim şey bu arama yapma ve arama bitirme simgesini küçük yuvarlak bişey yapmışlar onu beğenmedim.

İphone 4

hocam bende ip 4 kullanıyorum. Peki şarj süresi nasıl ? safari içindewww.google.com.tr den arama yaparken klavye kasıyor. beta 3 de kasıyor mu? rica etsem dener misiniz? Uygulamalarda nasıl peki. Mesela facebook girince kasmalar azalmış mı değişen birşey yok mu?

• brkbrktgl B kullanıcısına yanıt
    Hocam google baktım kasma tamamen yok olmuş diyemem ama 7.0.4 e göre iyi hatta kasma yapmıyor bazen.Facebook'u dondurduğum için ona giremedim twitter a baktım ana sayfada iniş çıkışlarda kasma yapmıyor.

Şarj için şimdi bişey diyemem %100 olunca tekrardan yazarım
  • quote:

Hocam google baktım kasma tamamen yok olmuş diyemem ama 7.0.4 e göre iyi hatta kasma yapmıyor bazen.Facebook'u dondurduğum için ona giremedim twitter a baktım ana sayfada iniş çıkışlarda kasma yapmıyor.

Şarj için şimdi bişey diyemem %100 olunca tekrardan yazarım

tamam hocam teşekkürler
  • Udid kaydi yaptiramadim bi yerde link buldum fakat olmuyor yardimci olabilecek arkadas varmi bende yuklemek istiyorumda 7.1 Beta 3 :) ?

• iPhone 5S kullanıyorum, Beta 3'te şarj performansından çok memnunum.

• Scuderia. kullanıcısına yanıt
    Udıd kaydı olmadan yüklenmiyor

• Cihazı kapatıp açınca otomatik parlaklık kapanıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Udid kaydini nasil yapabilirim yardimci olabilirmisin

• quote:

Orijinalden alıntı: Scuderia.

quote:

Udid kaydini nasil yapabilirim yardimci olabilirmisin

Hocam internette 5-10 tl arası yapanlar var, paralı yani. Ben bi konu açmıştım udıd kaydı istemek için bi arkadaş sağolsun bedava yaptı istersen benim konuya bi bak arkadaş yardımcı olur belki

• Hocam ben burdan bi link bulmuştum fakat o linkte sorun var herhalde açamadım bir türlü.Senin konuyuda bulamadım profilinide göremiyorum nedense :)
    Linkler hakkında bi bilgim yok hocam, ben sorunsuz indirdim. Benim konunun linkini pc ye geçince atarım Yada Google "udıd kaydı yapabilecek biri forumdonanım" yazın konu çıkıyor zaten

• Teşekkür ederim konuyu buldum arkadaşa pm attım cevap gelir inşallah. Konuda udid kaydına gerek yok shıft + update ile oluyor dıyenlerde var bu olay olmuyormu artık ?
    Olmuyor hocam etkinleştirmede kalıyor(muş)
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.