Şimdi Ara

İOS 7.1 Beta 3 Geliştiriciler için yayınlandı.[Linkler Eklendi] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
1
Favori
8.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Edit 7.1 Beta 3 ipws sandım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi This is it -- 8 Ocak 2014; 2:17:33 >
  • Evet bizim burada hep yapıyorlar. İşin en komik tarafı ise Türk Telekom bu duruma hiç bir çözüm yapmıyor.

Eşşek gibi gelip kabloları yapıyorlar. Olan bizim 1 haftaya oluyor ve tabi müşteri hizmetlerini arayıp kullanmadığım günlerin parasını faturadan düşürüyorum..

Sakarya/Karasu - Yenimahalle
  • quote:

Orijinalden alıntı: This is it

Teşekkürler, konu başına ekliyorum.

Edit 7.1 Beta 3 ipws sandım :)

İstersen .ipws Dosyalarınıda Gönderebilirim :)
  • yok artık
    bende kocaali'denim
    otuzikievler tarafındayım yazları
  • ios 7.1 beta 3 download etmek isteyen arkadaşlar ios7kayit.com sitesinden çok hızlı indirebilirler.

udid kaydı ihtiyacı olanlarwww.io7kayit.com sitesini ziyaret edebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apple_udid_kayit -- 8 Ocak 2014; 3:21:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hlttmz

Androidin kopyaladıklarının yanında bu devede kulak kalır:)

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • This is it T kullanıcısına yanıt
    Bu gerçekten hoş olmuş

• bu sürüm olmuş cidden yaa :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vic Rattlehead

4S kullanan birisi Kontrastı Arttır yapmayınca Safari ve Control Center'da hala FPS düşmesi ve yavaşlama var mı söyleyebilir mi?

bu dediğin 5s de bile oluyor abi. 7.1 betada biraz düzeltmişlerdi fakat 3. beta ne durumda bilmiyorum. yüklediğim gibi sildim assistive touch hatasının devam ettiğini görünce.
  • Özellikle yükleyen ve deneyimlerini aktaranlara teşekkür ediyorum. Onlardan gelecek sürüm hakkında fikir sahibi oluyoruz. Androidde bissürü rom yüklemekten o kadar bıktım ki artık orjinal sürüm devam edeceğim.Eski aklım olsa kesin yüklemiştim. Şu ana kadar anladığım ios 7 nin eleştirilen stabillik hataları giderilmiş. Doğal olarak bazı arkadaşlar beğenmemiş.Ben beğendim açıkcası. Değişim zordur,alışmakta.Ben androidden geldiğim için sıkıntı yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarj süresinde bir iyileştirme varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinPeAcE

Şarj süresinde bir iyileştirme varmı?

Sarj süresi bana daha iyi gibi geldi. Erişilebilirlige şu şekilde bir secenek eklenmis ve actigimizda benim anladigim kadariyla beyaz işık veren pixel sayisi azaliyor bu da bataryaya olumlu etki ediyor. Zaten acik konuma aldiginiz anda aradaki farki aninda gorebiliyorsunuz. Parlaklik bir tık kısılıyor. Normalde gece %100 yattigimda sabah 3G wifi acik %95-%96 kalkardim. Bu sabah %100 ile gordum. Otobuste giderken 20dk kullanimda %99 a düştü. Sanirim daha iyi, ama bu erisilebirlige eklenen yeni secenegin bununla baglantili oldugunu dusunuyorum.

İOS 7.1 Beta 3 Geliştiriciler için yayınlandı.[Linkler Eklendi]

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WinPeAcE

Şarj süresinde bir iyileştirme varmı?

Sarj süresi bana daha iyi gibi geldi. Erişilebilirlige şu şekilde bir secenek eklenmis ve actigimizda benim anladigim kadariyla beyaz işık veren pixel sayisi azaliyor bu da bataryaya olumlu etki ediyor. Zaten acik konuma aldiginiz anda aradaki farki aninda gorebiliyorsunuz. Parlaklik bir tık kısılıyor. Normalde gece %100 yattigimda sabah 3G wifi acik %95-%96 kalkardim. Bu sabah %100 ile gordum. Otobuste giderken 20dk kullanimda %99 a düştü. Sanirim daha iyi, ama bu erisilebirlige eklenen yeni secenegin bununla baglantili oldugunu dusunuyorum.

Bu güzel olmuş şarj konusunda sorunlar vadı biraz ios 6 ya göre daha az gidiyordu.Şuana kadar herşey hoşuma gitti.
    İnşallah bu ayın sonlarına dogru çıkar :)

• Insanlar ne kadar komik yahu iki telefon açma kapama simgesi değiştirilmiş kıyamet koparmışlar yok android çakması,yok bırakıyorum apple kullanmayı.Arkadaslar bence artık android-ios karşılaştırması yapmak yerine bir seçim yapında bizde kurtulalım sizde Takım gibi taraftarı olmanıza gerek yok hangi cihazı beğeniyosanız ona geçersiniz.

Ek olarak,7.1 beta 2 de sarj süresi inanılmaz kötüydü en azından bende,yukarıda arkadasın dediği gibi sarj suresi arttıysa tadından yenmicek bir sürümdür.Görsel değişikliklerde benim hoşuma gitti,eski hali ios 7 ile alakasız duruyordu
  • arkadaşlar dün 2 kez ses, kilit ve orta tuş tutukluluğu yaşadım. Dokunmatik çalıştığı halde tuşlar çalışmadı fakat kilit ve orta tuşa basılı tutunca telefonu yeniden başlatabildim bu yüzden yazılımsal bir sorun olduğunu düşünüyorum. Bu tip sorunlar beta 3 güncellemesiyle giderilir mi yoksa 1 hafta önce aldığım 5s'i iade edeyim mi?
  • ilk izlenim olarak şarj daha iyi gibi, fakat daha detaylı şarj bilgisini 1-2 doldur boşalttan sonra burada tekrar paylaşıcam. Şuanda tam olarak bir iyileştime var demem yanlış olur. Bekleyip hep birlikte görücez :)
  • quote:

Bunu cok begendim harika olmus yanitlama ve arama yapma animasyonlari degismis. Ayrica klavye hakketten cok iyi :)

Arama geldiğinde fotograf tam ekran oluyordu kaldırmışlar mı o özelliği bakarmısın lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: Calimaestro

Gelen aramayı kapatma olayını yapmışlarmı yoksa yine anımsatı falan mı kullanılıyor? (kilitliyken)

Telefonun üstündeki kilit tuşuna iki kere basarsan gelen arama sırasında meşgule almış olursun.

• Johnson22 kullanıcısına yanıt
    Fotoğraf tam ekran olmuyor. Diğer hattıma fotoğraf ekleyip kendimi aradım yine bu şekilde gözüktü.
  • quote:

Fotoğraf tam ekran olmuyor. Diğer hattıma fotoğraf ekleyip kendimi aradım yine bu şekilde gözüktü.

Offff :((

Yaw ne guzel tam ekran oluyordu insallah geri getirirler

Ulan androiddekiler bizimkide keske tam ekran olsa diye dua ediyordu ,bizimki gitti bu sefer

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.