Şimdi Ara

iOs 5.0.1 iPhone 4S ve iPad 2 JB Çıktı! Windows YENİ versiyon yayınlandı. (Tek tuşla JB) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.603
Cevap
10
Favori
88.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shamsheytani

arkadaşlar jb 5.0.1 (9A405) e mi gelecek yoksa 9A406 ya mı gelecek? bir de 9a406 için nasıl guncelleme yapıyor? i tunes a bağladığımda guncelleme gormuyor? siz ce 9a406 ya geçersem jb için sıkıntı olurmu?

pod2g ye twitterdan sordum bunu cevap gelince yazarım
  • bu hafta içinde 4s ime kavusuyorum apple ne zaman yayınlar 5.0.2 yi bilgi var mı bu konuda 5.0.1 i kacırmasam bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldearth

bu hafta içinde 4s ime kavusuyorum apple ne zaman yayınlar 5.0.2 yi bilgi var mı bu konuda 5.0.1 i kacırmasam bari

yakindir jb cikti maks 2 e hafta surer bence yeni ufak guvenlik yamasi diye cikartir apple 4.3.3 den sonra 4.3.4 de oldugu gibi..ben o ara ipad 2 almaya cabaliyordum..1 hafta gecnp aldim jb kacti..4.3.4 surum guncellemesi geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

quote:

arkadaşlar jb 5.0.1 (9A405) e mi gelecek yoksa 9A406 ya mı gelecek? bir de 9a406 için nasıl guncelleme yapıyor? i tunes a bağladığımda guncelleme gormuyor? siz ce 9a406 ya geçersem jb için sıkıntı olurmu?

çok iyi olur takipteyim .. bir de 9a406 ya nasıl geçiş yapabiliriz itunes dan olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mxblitz

arkadaşlar ipad 2 ios 5.0.1 için shsh alınabiliyor mu, şuan cihazım JB'siz şekilde 5.0.1'de. TinyUmbrella ile alamadım, iFaith de desteklemiyor. Var mıdır bunun yolu ?

bilen yok mu acaba
  • quote:

quote:

arkadaşlar ipad 2 ios 5.0.1 için shsh alınabiliyor mu, şuan cihazım JB'siz şekilde 5.0.1'de. TinyUmbrella ile alamadım, iFaith de desteklemiyor. Var mıdır bunun yolu ?

bilen yok mu acaba

Arkadaşım alır tıynumberalla yalnız Advanced ten Cydıa sekmesını tıklayıp kaldırın....Alaınacaktır kaydınız..
  • quote:

quote:

quote:

çok iyi olur takipteyim .. bir de 9a406 ya nasıl geçiş yapabiliriz itunes dan olmuyor

9a405 surumu için shsh kaydı aliniyor mu aliniyorsa alıp 9a406 ya gecsek jb 9a405 e geldiginde gerİ dönme şansımız mevcut mudur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justreal -- 4 Ocak 2012; 8:38:43 >

• Yabancı siteler Pod2g'in twitter de yayınladığı mesaj üzerine yabancı siteler hareketlendı.Ve ciddi siteler ilk haber olarak verdı gelecek hafta sonuna kadar yayınlanacağını vede Tethered değil untethered olarak cıkacağını yazıyorlar Bunlardan birtaneside TheiOSExploit sitesi Linki aşağıda...

http://www.theiosexploit.com/2012/01/iphone-4s-and-ipad-2-untethered-jailbreak-to-be-released-by-next-week/
  • quote:

Orijinalden alıntı: justreal

quote:

quote:

quote:

9a405 surumu için shsh kaydı aliniyor mu aliniyorsa alıp 9a406 ya gecsek jb 9a405 e geldiginde gerİ dönme şansımız mevcut mudur

Hocam alınıyor tıynumberalla ıle alırsınız yukarda arkadaşa yazdım yalnız cydıa sekmesını tıklayın kaldırın yoksa shsh kaydını alamazsınız...Güncelleme olarak 9A405 gelir ara sürüm 9A406 gelmez

Buradan Indırebilirsiniz...

http://www.ijailbreak.com/iphone/download-ios-5-0-1-9a406-ipsw/

• quote:

JB 9a406 için gelecektir, en güncel sürüm bu çünkü, 9a406'a geçmek için itunes'ten restore'ye tıklaman yeterli, 9a406'yı indirip kuracaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATAKAN2009

quote:

quote:

bilen yok mu acaba

Arkadaşım alır tıynumberalla yalnız Advanced ten Cydıa sekmesını tıklayıp kaldırın....Alaınacaktır kaydınız..

çok sağol hocam oldu bu sefer

• Arkadaslar shsh kaydini almassak ne olur mecburmuyuz almaya ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omrozan

Arkadaslar shsh kaydini almassak ne olur mecburmuyuz almaya ;)

SHSH kaydı bilgisayarlardaki Ghost gibi birşey galiba. Yeni sürümü yükleyince telefonunda veya uygulamalarında bir sorun oluşursa ve eski sürümüne geri dönmek istersen SHSH kaydı ile geri dönebiliyorsun. Bu kayıt olmadan eski sürüme geri dönme ya da downgrade yapma olayı imkansız (diye biliyorum).
  • quote:

Degilsin ama ilerleyen guncellermelerden sonra bu versiyona donemezsin restore yapmak zorunda kalirsan falan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar,

kafam karıştı... 4.3 4.3.1 4.3.2 4.3.3 4.3.4 4.3.5 5.0.1 cydia da SHSH kaydım mevcut.. şu anda 4.3.0 li JB li ipad2 ile gayet memnun bahtiyarım .. diyelim ki haftaya 5.0.1 ıcın jb cıktı ben shsh kaydım ile 5.0.1 gecip jb yapamazmıyım.. neden şimdiden 5.0.1 gecmek gerekiyor...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bilen yok mu acaba

çok sağol hocam oldu bu sefer

Sızde sağolun...

• quote:

Orijinalden alıntı: ender

arkadaşlar,

kafam karıştı... 4.3 4.3.1 4.3.2 4.3.3 4.3.4 4.3.5 5.0.1 cydia da SHSH kaydım mevcut.. şu anda 4.3.0 li JB li ipad2 ile gayet memnun bahtiyarım .. diyelim ki haftaya 5.0.1 ıcın jb cıktı ben shsh kaydım ile 5.0.1 gecip jb yapamazmıyım.. neden şimdiden 5.0.1 gecmek gerekiyor...

Arkadaşım önceden 5.0.1 SHSH kaydınız varsa Untethered Jb cıkınca Ipad2 için o zaman yükseitıp rahatlıkla Jb yaparsınız İapd 2 ye burada sizin yapacağınız bir şey yok Genelde 5.0.1 için SHSH kaydı alınamıyordu Tıynumbrella ıle güncellenmesınden sonra alınmaya başlandı...5.0.1 SHSH kaydı almıyanlara yönelık yorumlar buradaki yorumlar..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ender

arkadaşlar,

Arkadaşım önceden 5.0.1 SHSH kaydınız varsa Untethered Jb cıkınca Ipad2 için o zaman yükseitıp rahatlıkla Jb yaparsınız İapd 2 ye burada sizin yapacağınız bir şey yok Genelde 5.0.1 için SHSH kaydı alınamıyordu Tıynumbrella ıle güncellenmesınden sonra alınmaya başlandı...5.0.1 SHSH kaydı almıyanlara yönelık yorumlar buradaki yorumlar..

ok.tşkler.... o zaman bizde beklemede kalalım... ben daha 4.3 kullanıyorum ipad2 de...

• Rıca ederım hocam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: pekitkan

quote:

SHSH kaydı bilgisayarlardaki Ghost gibi birşey galiba. Yeni sürümü yükleyince telefonunda veya uygulamalarında bir sorun oluşursa ve eski sürümüne geri dönmek istersen SHSH kaydı ile geri dönebiliyorsun. Bu kayıt olmadan eski sürüme geri dönme ya da downgrade yapma olayı imkansız (diye biliyorum).

Yani almakta iyi var diyosun ;)
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.